Katka.Z Katka.Z komentáře u knih

Modrý měsíc Modrý měsíc Laurell K. Hamilton

no v tomhle díle se začíná Anita měnit. Z holky která,bere sex vážně se najednou Anita mění a spí s každým. jinak knížka je fajn ,ale Anita už se mi tolik nelíbí

02.11.2013 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

výborná knížka !!!!! :)

Dívka z přístavu Dívka z přístavu Tania Crosse

knížka se mi velice líbila! nemám ráda romány ,ale tuhle knihu jsem přečetla jedním dechem :)

Mé syny zničil heroin Mé syny zničil heroin Elizabeth Burton-Phillips

drsná knížka,spisovatelka popisuje všechno s naprostou upřímností a to se mi líbí :)

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

kniha se mi nelíbila z důvodu toho,že manžel mi byl velice nesympatický a tím mi to zkazilo celý dojem na knihu

17.10.2013 odpad!

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

dobrá knížka, s dobrým hororovým dějem :) !

Zápalné oběti Zápalné oběti Laurell K. Hamilton

Tento díl se mi líbil. Musím říct ,že spisovatelka píše nejlepší knížky o upírech co jsem četla:) v tomto díle mě zaujala postava Ashera :)

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

mě se tahle knížka docela líbila, závěr byl docela dost překvapující a tak nějak mi v tom příběhu neseděl,ale jinak v celku dobré :)

12.10.2013 5 z 5

Oheň Oheň Jane Casey

dobré čtení, ale pro mě moc zbytečně zdlouhavé kapitoly :)

12.10.2013 3 z 5

Inkubovy sny Inkubovy sny Laurell K. Hamilton

Tenhle díl mě zklamal, většinu knihy řeší Anita sex, a skoro žádný případ,je to zdlouhavé, a mě bavily spíš staré případy Anity, kde byla spousta akce.Doufám,že se to v nových dílech zlepší

03.10.2013 2 z 5

Oheň pomsty Oheň pomsty Ulrike Schweikert

Tahle kniha mě překvapila,je o dost lepší než 1 díl. Je to Napínavá detektivka s upírskou tematikou :))

02.09.2013 5 z 5

Zapomenuté šaty Zapomenuté šaty Riikka Pulkkinen

Kniha mě vůbec neoslovila, čekala jsem od toho víc. Děj mi přišel přeházený a pletly se mi postavy

27.08.2013 odpad!

Bez srdce Bez srdce Chelsea Cain

výborná kniha,spisovatelku neznám takže mě to překvapilo,těším se na další knížku :)

25.08.2013 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

angličtina mi v teto knížce nehorázně vadila , příběh jinak celkem zajímavý :)

09.08.2013 2 z 5

Anděl Apokalypsy Anděl Apokalypsy Hans Kneifel

Je to celkem úzká kniha a já měla problém,ji dočíst,zaujal mě začátek ,ale zbytek mi nesedl na mě tam bylo zbytečně moc detailů

Neumřeš Neumřeš Kathrin Schmidt

Knížka se mi vůbec nelíbila,postavy a děj byl velmi nezajímavý

09.08.2013 odpad!

Lexikon strašidel: průvodce světem nadpřirozených bytostí a démonů v našich zemích Lexikon strašidel: průvodce světem nadpřirozených bytostí a démonů v našich zemích Alois Pavlůsek

Tato knížka je o pověstech v Čr,mě to nezaujalo spoustu věcí se opakují

09.08.2013 odpad!

Slepičí polévka pro duši na rozcestí Slepičí polévka pro duši na rozcestí Jack Canfield

Všechny díly Slepičí polévky pro duši jsou velmi zajímavé,dojmou vás že jsou opravdické. Jack je můj oblíbený spisovatel a nenechávám si ujít žádnou jeho knihu :)

09.08.2013 5 z 5

Aladinův faktor Aladinův faktor Jack Canfield

Tahle kniha je hlavně o šanci něco změnit, je poučná a velmi se mi líbila

09.08.2013 5 z 5