Katie46 Katie46 komentáře u knih

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Kniha se mi líbila. Možná o něco víc, jak první díl. Četla se dobře, trojúhelník mezi Meghan, Pukem a Ashem byl trochu předvídatelný ale nakonec mi to vůbec nevadilo. Konec se mi líbil a trochu překvapil. Jediný, co mě štve je, že se nedočkáme pokračování.

16.06.2015 4 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Od knihy jsem očekávala trochu jiný příběh ale nemohu říci, že se mi nelíbila. Naopak, byla dobrá. Kniha není jen o příběhu ale hlavně i o dívce, která se mění od začátku až do konce a to se mi moc líbí. Četlo se to dobře, i když ta část na univerzitě byla trochu nezáživná, stále jsem čekala, co se bude dít a chvíli to trvalo. =)
Také jsem byla trochu zmatená, když příběh Jeden den skončil tím, že se vrátila domů a pak najednou začal příběh Jen jeden rok. Dva díly v jedné knize nebo to je nějaká kapitola? Protože druhý díl má vyjít ne? S názvem Jen jeden rok.
Každopádně kniha má otevřený konec, co mě štvalo ale jestli bude mít pokračování, tak si nemůžu stěžovat. =)

11.10.2014 4 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

No konec dobré, všechno dobré. Vlastně jsem jiný konec nečekala, než dobrý. =) Jsem ráda, že i přes všechno zlé zůstali spolu. Kniha se mi líbila. Celá série byla pěkná a jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.
Mít kluka jako je Xavier by se líbilo asi každé holce. =D
I když se mi kniha líbila i konec byl dobrý, tak mi tam chybělo shledání s Gabrielem a Ivy. Přeci jenom tam vystupují celé tři knihy
a jsem důležití a ke konci se tam ani neobjeví, konec byl sice dobrý ale nečekaný. =)

17.09.2014 5 z 5

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Knihu jsem přečetla docela rychle. Nemůžu říci, že by se mi nelíbila. Byli tam dobré pasáže a konec napínavý, přesto doufám, že další díly budou o něco lepší. =)

06.09.2014 3 z 5

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Pěkná, poutavá a čtivá. Jsem ráda, že jsem po knize šáhla a přečetla ji. =) Už se těším až sérii dočtu. =)

05.08.2014 5 z 5

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Kniha se mi líbila. Četla se dobře a rychle. Zaujala mě od prvních stránek až do konce. Nechyběl ani humor.
Těším se na druhý díl.

29.07.2014 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Naprosto krásné zakončení série a samozřejmě dobrý konec. Tuto sérii jsem si velmi oblíbila a jsem
trochu smutná, že je konec. Naštěstí je dobrý. Bála jsem se o Adriana ale jelikož jsem zjistila, že je v pokračování, tak
už můžu být v klidu. =)
Na tuto sérii se nezapomíná.

07.06.2014 5 z 5

Loviště Loviště Patricia Briggs

Druhý díl této série mě rozhodně nezklamal. Annu a Charlese jsem si oblíbila už od prvního dílu a jsem ráda, že se dočkáme i dalšího pokračování. =)

31.01.2013 5 z 5

Milé, vtipné oddechové čtení o tom, jak si dva kluci pořídili zámek a že život na zámku není jako z pohádky.

01.08.2023

Uchvatitel duší Uchvatitel duší Patricia Briggs

Mercy miluju. Začátek knihy byl vydařený, rozbíhal se pěkně, odhalila se konečně identita jednoho vlka, která mě fakt dlouho zajímala. =D Nakonec tu informaci přebylo zmizení upíra Wulfeho a už se to zaměřovala jen na něj. Což nebylo špatné, bavilo mě to ale tentokrát mi přišlo, že to bylo vše moc urychlené a nevyužil se potenciál zápletky.

01.08.2023 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Přiznávám Erika mi ze začátku dosti chyběla ale nakonec jsem i Kate přišla na chuť. Děj byl zajímavý, napínavý, bavilo mě to jako u ostatních jeho detektivek. Rozhodně jsem nebyla zklamaná a těším se na další knihu.

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Těšila jsem se na knihu, zaujala mě ale nakonec jsem byla zklamaná. Děj neměl moc velký spád, skoro žádná akce, samé zdlouhavé a nutné popisování a hlavní hrdinka nebyla moc sympatická.

27.11.2019 1 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Tentokrát se začala trochu z jiného úhlu. Mercy musí zjistit co se stalo Adamovy a hlavně ho najít. Musím říci, že mě i tento díl dost chytnul a bavila jsem se u něj.

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Miluju tenhle svět a postavy, ráda se do něj vracím, což díky tolika dílů je možné několikrát. Předchozí díly mě bavili ale nevtáhli mě do děje tolik jako tento.
Byl povedený, vtipný, napínavý. Užili jsme si Mercy a Adama jako páru a hrozně se mi líbí postava Kojota.

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Dala jsem knize šanci, líbila se mi anotace, obal a říkala jsem si, že bude fajn. Nakonec jsem byla překvapená, že jsem knihu vůbec dočetla. Nápad to byl teda dobrý ale styl psaní mi nesedl, asi jsem na to už stará. =D A co se samotného děje tak mi to přišlo strašně ujeté a bláznivé a konec mě teda taky nějak nenadchnul. Bohužel za mě kniha nic moc..

25.10.2019 3 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Miluju tento svět, vlkodlaci v něm a vše napínavé co s ním souvisí. Patricie to prostě umí napsat.

20.10.2019 4 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Všechny díly této série jsou nabušené překvapením, akcí, romancí a přátelstvím až člověk neví na co se dřív soustředit. Opět skvělý díl u kterého nechytáte dech. Když si myslíte, že postavy mají vše pod kontrolou a něco jim vychází, tak se vše obrátí a vy už jste zase na nervy, protože nevíte, jak to dopadne.
Velice povedený díl, čím dál více se zamilovávám do postav a do tohoto skvělého světa..

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Příběh se začíná rozjíždět a nehorázně mě baví. Nic vás nenechá vjistotě jelikož Celaena má vše do puntíku vymyšlené ale vy se vše dozvídáte pomalu a vše totálně více méně šokuje.
Manon a její Třinácka mě začíná konečně více bavit, předtím jsem jim nepřišla na chuť..
Rozhodně dobrý díl!

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tento díl byl po prvním a druhým díle asi nejvíce zajímavý a začalo mě to u něj hodně bavit. Navíc jsme se seznámili s Jeřábem a zase trochu víc s vílím světem. Za mě rozhodně palec nahoru.

Podlý král Podlý král Holly Black

Za mě lepší jak první díl. V knize je samé politikaření kterém mě sice moc nebavilo ale od půlky se to docela rozjelo a kniha překvapila. No a samozřejmě ten konec ten byl pro mě ohromující.

20.10.2019 4 z 5