Kathy77 Kathy77 komentáře u knih

Setkání v soumraku Setkání v soumraku Renáta Navrátilová

Mám ráda tajemno i napětí a proto jsem, dle slibné anotace, sáhla po této knize. Upřímně, čekala jsem docela jiný příběh a od poloviny knihy se s tím dost "prala". Na mě přemíra romantiky, která mě nutila přeskakovat celé věty. Popisy dokonalostí nejsou to, co v knize hledám. Ale každý to máme jinak ;-)

30.07.2021 2 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Trhlina byla první knihou, kterou jsem od Jozefa Kariky četla a za mě fakt paráda. Děj příběhu se odvíjel pozvolna a udržoval v neustálém napětí. Oproti některým recenzím tady, mě vůbec nevadilo, že Igor ujížděl na pervitinu a ani není - z mého pohledu - podstatné, jestli jde o smyšlený nebo pravdivý příběh či výplod fantazie. Vůbec ne. Bylo to skvělé čtení a předčilo moje očekávání. Konec mě také nezklamal, jak tady několikrát zaznělo. Naopak. Nutí mě k přemýšlení a zdá se mi víceméně logický. Ano, dal se předpokládat a jsem ráda, že byl. Knihy s 'otevřeným koncem' mi nevyhovují :-). Také bylo zajímavé a fajn, že autor používal odkazy na různé weby a se čtenářem byl přes Igora často v kontaktu. Není to běžné a i to hodnotím jako další plus. Za mě tedy velká spokojenost, plné hodnocení a určitě sáhnu po další Karikově knize. Díky ;-)

18.07.2021 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Tato kniha byla u mě třetí čtenou, ze série "Strašidelných domů a je čas dát si pauzu. Čtení poměrně napínavé, dějově zajímavý příběh, ale přece jen jsem čekala víc. Místy taková jakoby pohádka s hlavním hrdinou a velkým klaďasem Danielem, který si neustále lámal hlavu s tím, aby opravdu nikomu neublížil a zachoval se správně. Ráda bych se bála, ale tentokrát se nepovedlo. Marwickové byli (za mě) prozatím nejlepší ;-)

07.07.2021 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Tato kniha byla mou druhou z edice strašidelných domů a musím napsat, že zpočátku jsem se nemohla pořádně začíst. Zřejmě jsem se těšila příliš. Zhruba od poloviny knihy se však děj změnil a dostal spád (opravdu jsem se i bála), přesto u mě více zabodovala 5. kniha, Marwickové. V příštích dnech se chystám na další, protože mám napětí a tajemno moc ráda. Jsem zvědavá a opět se těším..

07.06.2021 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Mám ráda napětí a záhadné příběhy a proto jsem ze zvědavosti sáhla právě po této knize. Je pátou z edice strašidelných domů a bavila mě od první stránky. Krátké kapitoly mi vyhovovaly a děj se neustále posouval. Za mě fajn víkendové čtení a naprostá spokojenost. Nic drastického, ale příjemné mrazení bylo. Určitě sáhnu i po ostatních - opět ze zvědavosti.

07.06.2021 5 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

Nádherný a silný příběh. Kniha se mi moc dobře četla a mile překvapila svým obsahem.. Za mě plný počet hvězdiček a velká spokojenost.

31.10.2020 5 z 5