KatherineDeLuk KatherineDeLuk komentáře u knih

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 4-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 4-6 Elisabetta Gnone

Komiksová kniha obsahuje druhé 3 příběhy strážkyň Witch. Jde vlastně o komiks z komiksových časopisů 7-12 z roku 2002. Jen kvalita papíru není taková jako byla v časopisech.

28.08.2019 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-3 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-3 Elisabetta Gnone

Komiksová kniha obsahuje první 3 příběhy strážkyň Witch. Jde vlastně o komiks z prvních 6 komiksových časopisů vydaných v roce 2002. Jen kvalita papíru není taková jako byla v časopisech.

28.08.2019 5 z 5

Orákulum vizí Orákulum vizí Ciro Marchetti

Nejvíc krásné ilustrované karty. ♡

05.02.2019 5 z 5

Cesty: Diář 2019 Cesty: Diář 2019 Paulo Coelho

Na jaře mi ho doporučila jedna paní z knihkupectví. Jak mi ukázala svůj z letoška, věděla jsem hned, že můj diář na příští rok bude od Coelha. Ty kresby v něm jsou úžasný, nabíjející. Každá dvojstrana má krátký úryvek patrně z jeho knih (četla jsem pouze alchymistu). Sice není celý týden na dvojstraně, na čemž jsem vždy trvala, ale u tohoto diáře mi to přijde jako nepodstatná věc. :)

02.07.2018 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Elisabetta Gnone

Moje dětství. :)

04.02.2018 5 z 5

Poutníkova kuchařka Poutníkova kuchařka Roman Žižlavský

Zatím jsem se dostala jen k úvodu a kapitolce Očekávání, ale už ted mě tato kniha oslovila. Moc se mi líbí jak klade důraz na náš zdravý rozum a otevřenou mysl. :)

05.07.2015