Poutníkova kuchařka

Poutníkova kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203683/bmid_poutnikova-kucharka-Ujf-203683.jpg 4 10 6

Čerpejte moudrost Východu, přestože jste dětmi Západu Poutníkova kuchařka se může stát vaším průvodcem vnitřní cestou, ať už jste se na ni již vypravili, nebo se k ní teprve chystáte. Může sloužit i pracovně vytíženému člověku, který se o sobě touží dozvědět více, chce se naučit pracovat se svými emocemi, uvolnit svou mysl a tělo a být více v psychické pohodě. Pomocí tradičních, dobře srozumitelných a časově nenáročných sebepoznávacích technik se naučíte nahlížet do své mysli, být více vědomými, soustředěnějšími. Zjistíte: - jak rozvíjet kvality jako laskavost, vnitřní volnost a lehkost, - jak pracovat s destruktivními vnitřními vzorci, - jak pracovat s překážkami, - jak nechat vykvést své srdce do svobody moudrosti a soucitu.... celý text

matej8494
04.11.2020 odpad!

Před lety jsem si koupil kuchařku Ládi Hrušky. Lákala mě ta narychlo připravená levná a ,,chutná jídla". Tato kniha se tomu hodně podobá. Samozřejmě jsem se nechal nachytat. Knihu jsem odnesl s klidným srdcem do knihobudky.
Tolik k této ,,kuchařce" kterou čeká stejný osud.

Klamm
28.09.2017 5 z 5

Říkal jsem si, proč tak laciný název? Při četbě jsem pochopil. Roman vás v knize provede dnešním duchovním supermarketem a pomůže vám vybrat vhodné ingredience pro správné kynutí vašeho duchovního těsta. Výhodou je, že pak nemusíte péct dort jako pejsek a kočička po kterém je vám akorát blbě. Další výhodou je, že kuchařku sepsal člověk z naší rodné kotliny. Tedy s podobnou mentalitou, přehledem současného duchovního dění a s názory které jsou mi velmi blízké.

Minniesimilci-3
22.10.2016 5 z 5

Tuhle knížku by si měl přečíst každý. Změní vám život, porostete.. Není nebe i peklo také pouhým stavem mysli?

Lablynt
05.08.2016 5 z 5

Tohle je jedna z knih, která vám změní život.

Danafantom
20.09.2015

Knížka je taková hodně upovídaná, ale podařilo se mi z přívalu slov vypreparovat nějakou tu zajímavou informaci. :-)

KatherineDeLuk
05.07.2015

Zatím jsem se dostala jen k úvodu a kapitolce Očekávání, ale už ted mě tato kniha oslovila. Moc se mi líbí jak klade důraz na náš zdravý rozum a otevřenou mysl. :)

sebepoznání, sebepoznávání

Roman Žižlavský