Katee Katee komentáře u knih

Amulet Samarkandu Amulet Samarkandu Jonathan Stroud

Skvělá kniha! Ze začátku mě sice trochu nudila, ale pak jsem se do ní úplně ponořila. Líbil se mi džinův smysl pro humor i v nehumorných situacích :D Posledních padesát stran jsem od toho nemohla odtrhnout oči, bylo to krásně zakončené :) Rozhodně doporučuju, 4,5 hvězdičky :)

03.09.2013 4 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Už jsem od Meg četla více knížek, tahle mě opět nezklamala :) Skvělý námět, hned si přečtu pokračování :)

17.08.2013 5 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

Už od začátku jsem věděla, že to bude skvělá knížka. Nečtu Upíří deníky a ty podobné věci, ale tohle bylo výborné. Síta je silná a sebevědomá upírka, to se mi na ní líbilo. Musím autora pochválit za konec, vymyslel ho skvěle. Doufám, že v knihovně mají další díly :D

12.08.2013 5 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

RoseDawson157: Jo v ČR vyšel, viděla jsem obálku a jde to i koupit (aspoň přes internet jo). Jmenuje se to "Navždy princeznou".

08.08.2013 5 z 5

Já chci přece žít! Naďa je HIV pozitivní Já chci přece žít! Naďa je HIV pozitivní Marliese Arold

Dobrá kniha, nechápu, co se vám na ní nelíbilo.

07.08.2013 4 z 5

Pozdvižení v Pompejích Pozdvižení v Pompejích Veronika Válková

Bavilo mě to, hlavně jak se řešila ta záhada s klíčem a zmizelými penězi :)

07.08.2013 5 z 5

Princezna nad propastí Princezna nad propastí Meg Cabot

Je fakt, že tohle byl divný díl. Mia se chovala úplně dětinsky, což vůbec nechápu.

26.06.2013 2 z 5

Princezna Mia Princezna Mia Meg Cabot

Nikol18: Tak proč to čteš?! Hádám, že jako povinnou četbu to nemáte!

10.06.2013 5 z 5

Hrdinkou snadno a rychle Hrdinkou snadno a rychle Meg Cabot

Už jsem četla tři díly z princezny Mii, tahle edice je úplně stejně kvalitní :) Moc dobře se mi čte, je v tom ironický humor, to já nejradši :D Nevím, proč tady píšete, že vám vadí růžová obálka. Je to spíš stará růžová, ani není nápadná.

10.05.2013 5 z 5

Někde jinde Někde jinde Gabrielle Zevin

Kniha mě zaujala svým obalem, moc se mi líbí to písmo. Dala jsem 4 hvězdičky, děj se začal rozjíždět až v půlce a několik desítek stran na začátku jsem se trochu nudila. Ale hezká knížka ;)

04.05.2013 4 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Film jsem sice neviděla, ale kniha mě opravdu zaujala. Už čtu další díl, Meg Cabotová opravdu umí psát!

04.04.2013 5 z 5

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Dostanu ji za vysvědčení, už se moc těším :)

25.01.2013 5 z 5

Zpověď jednoho děvčete Zpověď jednoho děvčete Alžbeta Hulová

Jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Skvěle napsaná :)

15.01.2013 5 z 5

Sama doma Sama doma Jacqueline Wilson

Jedna z nejlepších knih!

06.04.2012 5 z 5

Dóóóst dobrý šoky Dóóóst dobrý šoky Karen McCombie

Dobrý jméno Q :DDDD

02.04.2012 5 z 5

Magický kámen Vikingů Magický kámen Vikingů Thomas Brezina

Thomas Brezina je opravdu skvělý spisovatel, škoda, že jsou jeho knížky tak krátké

01.01.2012

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Opravdu hezká a zajímavá kniha

25.08.2011 5 z 5

Záhada starého klepadla Záhada starého klepadla Enid Blyton

Tohle doporučuju přečíst!

23.08.2011 5 z 5

Nejprotivnější holka chce vyhrát Nejprotivnější holka chce vyhrát Enid Blyton

Dobrá kniha, tahle edice "Kamarádky" je super

23.08.2011 5 z 5

Moje první knížka Prince Ladíka, po jejímž přečtení můžu říct, že se určitě pustím i do dalších :) Chvíli mi trvalo se začíst a byla jsem zpočátku lehce zklamaná, ale po několika desítkách stránek si mě autor získal. V knize najdete spoustu zajímavých informací o nejrůznějších místech, lidech, alkoholu (!), filozofická zamyšlení a nekonečně mnoho sarkastického humoru. Pravda, nahlas se řezat smíchy nebudete, ale Ziburův optimismus a umění udělat ze všeho negativního něco vtipného můžu jen obdivovat :) Je to bezpochyby velice inteligentní člověk. V neposlední řadě se mi moc líbí grafické zpracování - barvy ani krásné ilustrace nesmí chybět :) Takže za mě všechny čtyři palce nahoru, skvělá cestopisná a milá kniha, která v dnešní době obecně ne příliš kladného vztahu západu k Asii jistě přišla vhod :)

18.06.2018 5 z 5