Zpověď jednoho děvčete

Zpověď jednoho děvčete

Život má často i stinné stránky a šestnáctiletá Nela o tom ví své. Svérázným – a dost nerozumným způsobem - se pokouší i vyrovnat se smrtí svého milovaného otce a později i s nevlastním otcem – alkoholikem, kvůli němuž je domácí násilí téměř na denním pořádku. Navzdory všem těžkostem i stresu z nástupu do prvního ročníku střední školy se však snaží žít životem obyčejného dospívajícího děvčete s běžnými problémy. Změna k lepšímu nastane, když mezi novými spolužáky najde spřízněnou duši – záhadného Erika s krásnýma očima a trpkými vzpomínkami. Je to právě on, kdo odhalí její největší tajemství… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/13_/134292/zpoved-jednoho-devcete-134292.jpg 3.939

Spoveď jedného dievčaťa (2012)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend
Více informací...

warca
12.02.2016

Četla jsem ji kdysi, ale myslím, že se mi to docela líbilo.

Normalgirl
26.09.2015

SPOILER!!!
Taky se vám zdálo, že spolu s Tomášem začali chodit jen pár minut potom, co se poznali? Mi totiž jo.
Prostě se poznali, další den se sešli a už spolu chodili.
To byla první věc, co mi na tom vadila.
Další bylo to řezání. Bylo tam plno zmínek, ale myslím, že mohly být trochu rozvedené. Takhle z toho totiž vůbec nevyplynula ta vážnost situace.

MíšaK.
27.07.2015

NICE! Skvěle popsaný, chytlavý děj, zvláštní, ale skvělé téma. Jen bych si s tímto tématem trochu více pohrála.

en.bee
12.11.2014

Nádherné napsána knížka, moc se mi líbila.

Pedruska01
21.08.2014

Tímhle dílem, se mi tahle dosud naprosto neznámá autorka dostala do podvědomí i na seznam k oblíbeným autorům. Na to, jak mladá je, dokázala napsat něco fantastického. Dokonalý příběh, který mě celkem slušně dostal. Na tuhle knihu nejde zapomenout. Je silná, a to hodně. Bez debat doporučuji!!! :)

Miška14.07
24.07.2014

Bží kniha, ale nerozbrečet skoro na konci když ji Miloš mlátí bylo u mě nedosažitelné. U jiných knih jsem se rozbrečela jak to bylo romantické, ale tady: PŘESNEJ OPAK! Ale knížku doporučuji. Měla jsem ji přečtenou za 2 dny

Roselunda 1928
27.06.2014

minispoiler
U týhle knihy jsem se dost pobavila. Nápad - bratři dvojčata, kteří se doslova perou o holku nebo nějak tak - je super. Nejprve jsem si vůbec neuvědomila, že se to odehrává na Slovensku:D. Erikovi jsem fandila, naštvalo mě, že Nela nakonec skončí s Tomášem, protože mi byl daleko víc sympatičtější Erik. Nakonec se mi ta kniha docela líbila. 4,25*

dark.ma93
22.03.2014

Kniha je fajn jako oddechovka na víkend, když jste nemocní, máte volno :) Od knihy jsem čekala víc, asi bych si s tématem sebepoškozování pohrála víc, ale jinak to bylo fajn :) Některé momenty na mě možná byly moc přeslazené, asi se ke mně kniha dostala pozdě, ale jinak to bylo pěkné. Hodně jsem se s hrdinkou ztotožnila a fandila jsem jí :)

PriMula
18.02.2014

Kniha vážně pěkná. Akorád místy styl napsání byl jak pro desetileté děti. Ale s tím jsem se tam setkala jen málo kdy a navíc od začínající a tak mladé spisovatelky vážně výborné! SPOILER-Radši jsem měla Erika a myslela jsem že si nakonec vybere jeho! :( :D

Lenna75
08.12.2013

Tato kniha mne příjemně překvapila.
Její děj je zajímavý, občas lehce zamotaný a místy až překvapivý.

Terezk-a
12.07.2013

Kniha s poutavým dějem, nešlo se odtrhnout a pořád mě něco překvapovalo. Skvělá knížka o osudech mnoha lidí! :)

Jenny.S
28.05.2013

Velmi dobře napsaná kniha! S postavou Nely, mám něco společného. Obdivuji, že to všechno dokázala překonat,jelikož si musela dost protrpět.

herotabe53
19.01.2013

Knížka je velmi zajímavá. Člověk se vcelku snadno dostane do děje. Pro dlouhé zimní večery fajn. Není to nijak přeslazený román, má spíše trpkou chuť. Obduvuji Nelu, že to tak všechno zvládla. Možná se k ní někdy, až bude čas a nálada, vrátím. Poslední komentář ke knize..všechno má rub a líc.

Katee
15.01.2013

Jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Skvěle napsaná :)

kleria
07.01.2013

Do této knížky jsem se zamilovala a doufám že se k ní ještě někdy vrátím :D.