Karou Karou komentáře u knih

Pod skleněným zvonem Pod skleněným zvonem Sylvia Plath

Dlouho jsem nečetla knihu, která by mě tak moc zaujala. V každém řádku, slovu, písmenu, bylo něco zvláštního, nic nepřebývalo, všechno bylo dokonale spojeno v jeden celek který se měnil podle autorčiných citů, ze začátku byl plynulý, ladný a zvláštním způsobem i veselý. Jakmile autorka propadla depresi, slova byla tak nějak zvláštní, věty rozházené a postupně se zase dávaly do normálu. Tu autentičnost jsem milovala. Určitě stojí za přečtení a i já se k ní určitě ještě mnohokrát vrátím.

03.04.2016 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Když jsem knihu dostala, ani se mi nechtělo ji číst. Myslela jsem že jde o další slátaninu pro puberťáky. Nakonec byla knížka do dvou dnů přečtená a musím říct, že příběh, postavy, i prostředí mě fascinovaly. Nějakým zvláštním způsobem mě to všechno okouzlilo a inspirovalo. Díky této knize jsem v sobě objevila něco o čem jsem nikdy dřív nevěděla.. Určitě stojí za přečtení :)

21.03.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

V celku zajímavá kniha, ovšem spíše oddechová. Dobře čitelná, ale jak tu již někdo zmiňoval nevryje se člověku do paměti a neposune ho nikam dál.

08.06.2016 3 z 5