KarolínaKájink KarolínaKájink komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Kniha byla úžasné, příběh mě velmi zaujal a knihu jsem přečetla jedním dechem.

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Úžasná kniha, velmi dobře se četla, děj neměl chybičku. Rozhodně doporučuji si přečíst.

13.03.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Kniha se mi moc líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hned jdu na další díl.

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Jako vždy mě autorka nezklamala, kniha mě velmi bavila. Ideální na odpočinek.

22.04.2022 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Velmi zajímavá kniha, i když bych asi konec představila trošku jinak, trošku víc "boje", ale i tak se mi líbila. Klasická jednodenní knížka na odpočinek.

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Úžasná romantika, rozhodně jsem takový vývoj děje nečekala. Velmi mě to bavilo.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Úžasná kniha, sice trošku neaplikovatelné na život, ale je to velmi dobré odpočinkové čtení, na to se jen tak pobavit. Rozhodně doporučuji!!!

02.01.2020 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Kniha se mi hrozně moc líbila. Patří mezi mé nejoblíbenější romantické knížky. Jako bonus, je plná erotických scén. Prostě bomba.

19.12.2021 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Moc pěkný romantický příběh, děj krásně pokračoval dál. Nic nepřibývalo, ani nechybělo. Moc se těším na další díl.

15.12.2021 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Velmi působivý příběh, děj má spád a čte se to velmi dobře. Krásné oddechové čtení.

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Krásné odpočinkové čtení, co máte za jediný den přečtené. Vtipné pasáže, dobře napsané. Čte se to samo. Vřele doporučuji k odpočinku

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Úžasná kniha, děj se sice trošku táhla, ale za celkový výsledek to rozhodně stálo. Rozhodně doporučuju

24.08.2022 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Úžasná kniha, moc se mi líbila. Nemohla jsem ji odložit. Rozhodně doporučuji. Furt se tam něco děje a moc se neřeší pocity.

10.12.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

První díl byl sice lepší, ale i tato se mi moc líbila. Ideální k odpočinku na zahradě. Velmi rychle se to čte. Moc pěkné.

Moje báječná žena Moje báječná žena Samantha Downing

Kniha se mi velmi líbila, sice se to ze začátku trochu táhlo a autorka skákala od jednoho děje k jinému, ale ve výsledku to bylo úžasné. Vřele doporučuji

10.05.2021 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Jako vždy mě spisovatelky nezklamaly. Úžasný příběh, děj dobře plynul. Už se těším až dočtete druhý díl. Rozhodně doporučuji

24.08.2022 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Kniha se dobře četla, moc zvratů ani překvapení tam není. I když má 272 stran, tak se tam podstatě nic nestalo. Zaujal mě motiv té knihy a doufám že se to v dalším díle konečně rozjede.

04.06.2022 5 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Kniha se mi líbila, i když měla docela rychlí děj. Moc dobře se četla a měla jsem jí hned přečtenou.

04.03.2022 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Na mě to mělo až moc přímí děj, sice to šlo hezky rychle, ale někdy až moc. I přes to , to nebylo to nejhorší co jsem kdy četla a ve výsledku se mi knížka líbila.

26.11.2021 3 z 5

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

Úžasná autorka, dobrý děj a zajímavá zápletka. Konec jsem rozhodně nečekala.

24.11.2021 5 z 5