Karoli282 Karoli282 komentáře u knih

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Díky téhle knize jsem si konečně Rehvenge oblíbila. Díl se mi líbil, vedlejší dějové linky jsou super. Rozhodně všem doporučuji.

15.04.2021 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Skvělé zakončení série. Celou dobu jsem se dobře bavila, postavy mi přišly velmi sympatické. Nejvíc jsem si oblíbila Cartera a Romana (tomu jsem přála lepší konec), ale jsem ráda, že se aspoň Georgina se Sethem dočkali šťastného konce. Knihy jsem přečetla za pár dní, za mě musím říct, že to byla příjemná oddechová četba plná všemožných nadpřirozených postav a zvratů.

20.03.2021 5 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Skvělé zakončení. Spousta věcí mě opravdu mile překvapila. Celkově musím říct, že byla tato série zakončena úžasně a já jsem si při čtení tohoto dílu užívala každou stranu, stejně jako u předchozích.

19.03.2021 5 z 5

Skvělá kniha plná užitečných rad pro spokojenější život.

14.02.2021 5 z 5

Umění vytvářet vzpomínky - Jak si užít a zapamatovat šťastné okamžiky Umění vytvářet vzpomínky - Jak si užít a zapamatovat šťastné okamžiky Meik Wiking

Knížka se opět četla lehce stejně jako autorovy předcházející dvě knížky Hygge a Lykke. Oproti ním ale už neměla tak zajímavé téma, navíc mi přišlo, že šlo spíše o deník autorových životních zážitků. Obsahově slabší, krásné obrázky to ale zachraňovaly.

12.01.2021 3 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Po dlouhé době jsem se vrátila k Bratrstvu a jsem za to ráda.
Quinna a Blaye jsem si neskutečně oblíbila a celou knihu jsem si říkala "Proč už spolu prostě nezačnete chodit!!???"
Přiznám se, že jsem byla tak moc natěšená na jejich příběh, že jsem vedlejší dějové odbočky ani nečetla. Časem to určitě napravím.
A souhlasím s Janičtou ohledně časového skoku na konci, taky jsem čekala něco víc.

08.03.2017 5 z 5

Šifra Šifra Kathy Reichs

Opět úžasný příběh. Samozřejmě ne bez chybičky, ale to vůbec nevadí. Četlo se to rychle a snadno.
Chance mi bylo líto. Ani se nedivím, že se chce dozvědět víc.
A možná by neuškodilo trochu více té mužské dominance, přece jen jsou tam tři kluci. :D

25.02.2017 5 z 5

Sto tajných dvířek Sto tajných dvířek Nathan David Wilson

Po pár letech jsem se rozhodla tuto knihu oprášit a přečíst si ji. Dobře jsem udělala, knihu jsem přečetla za krátkou chvíli a nyní se vrhám na druhý díl. Samozřejmě je zde mnoho věcí nedomyšlených, ale i přesto se mi kniha velice líbí. Hlavně teda díky dalšímu pokračování.

04.10.2016 5 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Krásné čtení. Jen v těch popisech bitev jsem se docela ztrácela.

18.08.2016 4 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Není to to nejlepší, co autorka napsala, ale pořád je to krásné čtení.

31.08.2015 4 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Pěkné zakončení skvělé ságy.

26.04.2015 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Opět skvělá kniha (i když prvnímu dílu se to nevyrovná).

26.04.2015 5 z 5

Vražda na golfovém hřišti Vražda na golfovém hřišti Agatha Christie

Detektivky od Agathy Christie mám moc ráda. Tady tahle knížka nebyla výjimkou. Jen se mi zdálo, že děj byl trochu moc překombinovaný.

06.04.2015 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Pěkný promyšlený příběh vhodný na odpočinek. Sice mě to nezaujalo tak moc, jak by asi mělo, ale i tak jsem si dobře početla.

06.04.2015 4 z 5

Antigoné / Élektrá Antigoné / Élektrá Sofoklés

Jak už jsem psala u Oidipia - antická dramata mě příliš neuchvacují, radši mám díla novější aspoň ze středověku. Jsem ale ráda, že to bylo krátké :D

13.02.2015 3 z 5

Král Oidipús Král Oidipús Sofoklés

Tato antická dramata se mi moc nelíbí. Rozhodně to není můj typ četby, ale má to hlubší myšlenky a čte se to dobře a hlavně rychle, tak aspoň něco.

13.02.2015 3 z 5

Armageddon Armageddon Thomas Sniegoski

Nádherné zakončení. Musím se přiznat, že jsem se bála, kdo ještě umře :D i když se mi některé vykreslení toho prostředí nezdá, i tak se to četlo skvěle.

31.12.2014 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Další úchvatný díl. Horác mi připadal v některých chvílích roztomile naivní :D. A samozřejmě Willa mi bylo líto, ale dopadne to s ním (zatím) dobře.

29.11.2014 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Super, super, super!!! Když jsem začala číst tuhle sérii, netušila jsem, jak mě nadchne :D. Děj je podle mě dobře propracovaný, zápletky jsou skvělé. Těším se na další díly.

29.11.2014 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Vážně skvělá kniha. Hlavní hrdina je mi velmi sympatický. Příběh je takový, jaký má být. Těším se na další díly.

16.11.2014 5 z 5