Karoli123 Karoli123 komentáře u knih

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Jedním slovem SKVĚLÝ!

08.02.2022 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Napínavá knížka, která má dobrý příběh. Čekala jsem ale něco víc..vzhledem k tomu, jak moc je kniha vychvalovaná.

30.10.2020 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kdyby šlo dát víc hvězdiček, tak dám víc! Od první stránky mě to chytlo a do poslední nepustilo. Jestli je příběh Igora opravdu skutečný, tak ten závěr je teda fakt něco-dost šílený!!!

05.08.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Cilce jsem fandila už od začátku. Její charakter jsem si zamilovala...je úžasné, že toho tolik dokázala, např. že nenechala ostatní na holičkách, i když mohla přiležitosti využít ve svůj prospěch. Za mě skvělá kniha.

19.05.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tento příběh z Osvětimi byl jeden z těch, u kterých si neříkáte, jak strašná doba to byla. Hl. hrdina Lale měl neskutečné štěstí v mnoha ohledech-myslím i kvůli tomu, že sám dělal dobré skutky a zachránil život nejednomu. Moc krásná kniha!:)

15.03.2020

Špína za nehty Špína za nehty Miloš Čermák

Neurazí, nenadchne. Je to svižné, téma bylo čtivé. Zaujalo mě, že postavu muže psala žena a naopak. Čekala jsem akorát nějaký větší spád. Přijde mi to celkově takové nedodělané.

14.01.2020 3 z 5

Mladý sokol Mladý sokol Sabine Ebert

Já nevím...první díl této trilogie mě bavil o mnoho víc. V této knize je na mne moc politiky a nezábavných věcí. Mrzelo mě také, že už tu není tak často příběh Christiana, na který jsem se tolik těšila. Možná tomu dám ješte někdy šanci. :)

06.01.2020 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Úžasná kniha, ve které jsou příběhy nejen tří hlavních hrdinek, ale i mnoho dalších postav 20. století. Skvěle se čte, A. Mornštajnová má opravdu krásný styl. Kdybych ale měla někomu shrnout celou knížku nedokázala bych to. Je tam tolik událostí, příběhů, osudů....zkrátka taková sága. Ale neztrácela jsem se a čtení mě velmi bavilo.

05.01.2020 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka mě velmi bavila, byla čtivá a zábavná. Líbilo se mi jak se všechny postavy hezky prolínají a souvisí spolu. Vytkla bych akorát konec..ten jsem čekala jiný.

21.12.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno za pár dní jedním dechem...doporučuju :-)

24.11.2019 5 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Moc se mi celá trilogie líbila. Všechno dopadlo podle mých představ. V knize mě akorát neskutečne vytáčela paní von Dobern, jinak se všemi postavami jsem si sedla! Kniha ale celou dobu je víceméně ve stejné rovině, nejsou tam žadné extra zvraty a je jasné jak vše dopadne. Ale přesto se mi četla dobře, oddechové čtení:-)

08.08.2019 5 z 5