Kanimůra2 Kanimůra2 komentáře u knih

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

souhlasím s Niu. Proč je ta kniha tak nízce hodnocená můj rozum nebere. Já dám hodně na hodnocení, pilně pročítám komentáře, ale tentokrát jsem volila podle spisovatelky a udělala dobře. Za mě 5 hvězdiček a chvála.

08.07.2021 5 z 5

Jarmarečník Jarmarečník Vlastimil Vondruška

Krása, velká krása. Ráda čtu ságy, nejraději český ságy. Ještě lepší než jeho detektivky. Už se těším na další díl

08.07.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Zajímavá kniha. Nejprve vzpomínky a potom pohled na události rodinného soužití očima manželky, manžela, syna. Za mě krásně vykreslený průřez jedním obyčejným manželstvím. Není co řešit, plný počet

21.04.2021 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

do knihy jsem se nějak nemohla začíst. Jako bych četla dva příběhy. Asi od poloviny mě to chytlo a už jsem se nemohla odtrhnout. Krásný závěr. Za ten bych ráda dala 5 bodů, ale za ten začátek nakonec "pouhé" 4. Těším se na další knihy.

07.02.2021 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Mě se víc líbil první díl. Colleen vždycky píše takové oddychovky, ale tahle mi přišla až moc "šťastná".

25.03.2024 2 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Strašně těžký hodnocení. Knížka je čtivá (jako všechny knihy od autora), ale protivila se mi ta krutost. A když jsem se dočetla, co se stalo jeho kolegovi, znechuceně jsem knihu zavřela.

20.02.2024 3 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Vlastimil Vondruška

Všechny detektivní příběhy pana Vondrušky jsou pro mě synonymem pohodového klidného a odpočinkového čtení. Tentokrát byl konec trochu moc zamotaný, odebírám jednu hvězdičku, ale to mi nebrání v tom, abych se zase těšila na další příběh.

14.02.2023 4 z 5

Čtyři vichry Čtyři vichry Kristin Hannah

Moje první setkání s autorkou a určitě ne poslední. Když čtu předchozí komentáře, není co dodat. Kniha je velmi krásná a velmi smutná. Neuvěřitelné, že to příběh starý pouchých 90 let. Doporučuju.

14.02.2023 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Já jsem hned tušila, kde bude zápletka. Ach jo. Smutný a tíživý. Pro silný nervy. Ale pěkný

06.01.2023 4 z 5

Musela jsem si po letech připomenout, jak se vlastně všichni seznámili. Pan Vondruška nezklame nikdy.

30.12.2022 5 z 5

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Kniha mě potěšila. Je lehká, nenáročná, zamilovaná a oddechová. Ve vztahu k nejmladšímu z bratrů i lehce dojemná. Pro tyhle smutné a mlhavé dny ideální čtení.

05.12.2022 5 z 5

Nejsem jako džbán Nejsem jako džbán Viola Ardone

Aach, krásná kniha. Zdá se mi skoro neuvěřitelné, že je to příběh starý pouhých 60 let. A v Evropě !! Jako by se stal ve středověku. Vyprávění musí potěšit každou ženu

24.11.2022 5 z 5

Ano, můj pane Ano, můj pane František Niedl

Mám ráda tenhle typ knížek a pan Niedl je umí pěkně napsat. Navíc mě potěšil humor hlavního hrdiny. Několikrát mě rozesmál. Nemám co vytknout

18.10.2022 4 z 5

Zmizelá apatykářka Zmizelá apatykářka Sarah Penner

chvilku jsem se zamyslela 4 nebo 5? Ale vlastně nevím, za co ubrat hvězdičku. Mě se kniha líbila, mám ráda příběhy, kdy se současnost prolíná s historií. Mě se četla dobře, nebyla jsem nadšená, ale spokojená

11.10.2022 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

zatím všechny knihy, které jsem přečetla od této spisovatelky mě potěšily. Ani tato není vyjímka.

28.09.2022 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Po předchozích ódách je mi trochu hanba přiznat, že se mi kniha nelíbila. No, proti gustu... a konec jsem vůbec nepochopila. To byla poslední kapka

28.09.2022 3 z 5

Morový testament Morový testament Vlastimil Vondruška

Kdo má rád knížky pana Vondrušky, nemůže být zklamaný. Je to prostě záruka pohodového čtení.

14.09.2022 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

byla jsem zklamaná. Hodnocení je za čtivost, ale podle mě politika do detektivky nepatří. Pokud bych o situaci ve Francii četla v jiném žánru, ano, to by mě zajímalo. Ale tady ne. Škoda

11.07.2022 3 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

o druhé dílu jsem napsala - byl o malinko lepší, než první. O druhém můžu napsat úplně stejně. Zase se mi líbil o malinko víc. :) Pěkná série.

06.07.2022 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Je to velký dar, tak krásně psát. Přečteno na dva zátahy. Taky jsem se vrátila do svého mládí. Bude druhý díl stejně dobrý?

22.06.2022 5 z 5