Kammia Kammia komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Za mě 100%. Ještě jsem nedočetla do konce, ale už teď můžu napsat, že nejlepší kniha, kterou jsem četla. Napínavé od samého začátku a napětí stoupá každou další stránkou.

29.10.2018 5 z 5

Sladké nic Sladké nic Jamie McGuire

Vlastně nevím, jestli se mi líbila nebo ne... Ta zápletka se zvláštním koncem bylo to jediné, co knihu dělalo zajímavou. Začátek byl hrozně zdlouhavý a jinak mě bohužel nenapadá nic než že byla ta kniha prostě zvláštní.

17.12.2016 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Já jsem teda z knihy dost zklamaná. Těšila jsem se na proslulého autora, ale mně se to prostě nečetlo dobře, konec je dost zvláštní. Chápu, že tradiční happy end není v autorově stylu, ale prostě mi John Green nesedl...

14.08.2015 1 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Pro milovníky anglického prostředí a detektivek jak dělaná. Musím si přečíst i další pokračování.

14.08.2015 5 z 5

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Romantické, poutavé, super knížka na léto k vodě.

14.08.2015 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesbo. Byl to vánoční dárek, sama bych si ji nekoupila. Z knihy jsem docela zklamaná... Když porovnám s Keplerem, tak to není ani na jednu hvězdičku...

05.01.2016 2 z 5

Dobrý v posteli Dobrý v posteli Jennifer Weiner

Název knihy se podle mě k obsahu nehodí, ale kniha se četla skvěle. Nečekané zápletky i očekávaný happy end :) Já doporučuji, moc příjemně strávený čas.

29.10.2015 4 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Knihu jsem právě dočetla a musím napsat, že to je asi nejsmutnější kniha, kterou jsem kdy četla... Krásný příběh, který mě dostal. Na tuto knihu nezapomenete :)

25.10.2015 5 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

Ideální dovolenková kniha, pro čtení na pláži či u bazénu. Mně Tess moc líbila. Přesto, že je to román pro ženy, je zajímavý a čtivý, a má řadu nepředvídatelných zápletek. Nechci prozrazovat, přečtěte si :)

25.10.2015 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Napínavé, nemohla jsem se odtrhnout...

14.08.2015 4 z 5

Pomoc, chce si mě vzít! Pomoc, chce si mě vzít! Agnés Abécassis

Nedokázala jsem ani dočíst, a to už je co říct. Vtipný román to rozhodně není.

14.08.2015 odpad!