-kamca- -kamca- komentáře u knih

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Nenadchla mě tolik jako první kniha "Město z kostí", ale i tato kniha se mi velmi líbila. Jediné co se mi nelíbilo, byla bitva na lodi která byla vylíčená dost zkráceně. Chyběla mi tam část kde by byla vysvětlena část jak se Mia dostala z lodi a co se tam s ní dělo. Ale jinak to byla úžasná kniha a hned začínám číst další díl ;).

30.12.2013 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Wow poslední kniha série.. Bude katastrofa nebo se autorka vytáhne a získá si moji pozornost na tak dlouho,abych ji mohla v klidu dočíst? Tak zněla moje slova po otevření knihy.Nikdy jsem neměla ráda poslední díly sérií kdy se musíme loučit s postavami které se nám tak moc líbili a kvůli kterým knihy čteme. V první půlce jsem se začala nudit a málem jsem ji odložila,ale to se nestalo a já četla dál. Tolik akcí které se míchaly dohromady a tvořily tak celek jsem ještě dlouho neviděla.Občas toho bylo až moc
moc. Další minus knihyže že jsme se nedočkali té správné třešničky na dortu v podobě sexu ale v smrti Scotta (proč? Já si ho tak oblíbila, autorka změnila jeho chování dala mu místo a pak toto? To už bych byla radši kdyby na jeho místě byla Vee). A pak epilog.. svatba Vee při které jsme se ani nemohli rozloučit s postavami což je opravdu škoda. Ale když se podívám zpátky tak vidím dokonalé dílo které mi ukázalo že i téma s anděly je velice zajímavé. celou sérii VELICE doporučuji

12.07.2014 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Tuto knížku mám doopravdy ráda a nechápu proč ji všichni přiřazují ke stmívání .. je to ubohost. Stmívání také nebyla 1. knížka o upírech která vyšla. Takže jestli je někdo FAN stmívání tak nemusí odsuzovat ostatní knihy keré vyšly po ní .

28.11.2013 4 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Strašná kniha.. opravdu nevím co na ní všichni vydí, seriál se mi líbil, tak sem si řekla že bych si mohla přečíst i knížku. 1. díl mě vůbec nenadchl, ale řekla sem si že aoutorka patří k těm co se v 2. knize více rozjedou. A nic, opravdu mě to zklamalo.

23.11.2013 odpad!

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Začátek byl velci nezajímavý, ale s tim se setkávám často a tak sem knihu neodložila a četla dál. Aspoň že sem to neudělala, kniha se potom krásně rozjela, byl tam děj který nebyl ani moc zdlouhavý a nudný. Velice doufám že autorka napíše i další díl.

23.11.2013 4 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Tato kniha je ÚŽASNÁ moc jsem se na ni těšila protože jsem se chtěla dozvědět co se stalo s Percym.Bohové tam zas až tak nebyli a když se tam nějaký objevil v zadu v knížce byl rejtřík jmen bohů (řecký a římský jméno) a latinských slov kterých se tam vyskytovalo docela dost ale ke konci se v nich začnete vyznávat.Giganti byli dokonalí hrozně se mi líbili scény kdy s nima bojoval Percy a Hazel.Jinak nové postavy jsou sympatické.Moc vám doporučuji si ji přečíst.

10.12.2012 5 z 5

Otrokyní v 11 letech Otrokyní v 11 letech Fatima Boscaro

Tato knížka je spíše pro starší děti,ale také dospělé.Je něco jako my děti ze stanice zoo akorát místo drog je tam otroctví a je jemněji napsáno.

05.09.2012 4 z 5

Vlčice a dívka Vlčice a dívka Henri Loevenbruck

Kniha se mi líbila.Sice tam bylo moc příběhů které se mi trošku pomotaly ale zlepšilo tu knížku to,že se dobře četla a doporučuji ji i ostatním.

16.05.2012 5 z 5

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

docela?Je to výborná kniha móóóóóóóóóóóóc doporučuji

09.10.2011 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Tato kniha byla nejhorší z celé série. Připadá mi, že Paolini si chtěl jenom ubrat práci a tak napsal něco jednoduchýho a když zjistil že se tato kniha přestává prodávat tak napsal poslední díl už lepší. Bylo tam hoooodně nudných chvílek který jsem měla chuť úplně přeskočit.

02.09.2013

Srdce dvou světů Srdce dvou světů Anne Plichota

Knížka opět nesklamala,děj je pořád napínavý a skvěle napsaný ale za co dávám 5 hvězdiček a nemůžu se dočkat až vyjde příští díl který bude ale až někdy v listopadu/prosinci

08.02.2013 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Kniha byla úžasná moc vám jí doporučuji do bohů nás pan rioran pomalu vtahoval,takže byli krásně přehlední ale přece jenom doporučuji si ji číst opravdu důkladně,protože nějaké informace potřebujete i v druhé sérii a to přesně v knize Neptunův syn XDDD doufám že sem vám jinak moc neprozradila to by byla oravdu škoda

10.12.2012

101 psích triků 101 psích triků Kyra Sundance

Dobrá knížka plná výtečných a některých i vtipných kousků.Stačí pár pamlsků tahle knížka a váš pes.Při postupech které jsou v této knize se je váš pes naučí hrozně rychle.Je tam pár kouzků na agility i dog dancing.Moc doporučuji

12.04.2012 4 z 5

PártyPusy. Kdo s kým? PártyPusy. Kdo s kým? Franziska Gehm

Tato kniha je docela dobrá.Je hlavně pro ty kteří nechtějí moc číst a potřebují něco na povinnou četbu nebo pro ty kteří na čtení nemají moc času.

07.04.2012

Velká kniha her pro psy Velká kniha her pro psy Christina Sondermann

Tato kniha je dobrá pro ty kteří nevědí co dělat se s vým miláčkem jakékoliv věkové kategorie.

12.02.2012 5 z 5

Oksa Pollocková: Vyvolená Oksa Pollocková: Vyvolená Anne Plichota

Wow právě ji čtu.Je to krásná kniha která vás vtáhne do děje.Moc doporučuji.

09.10.2011 5 z 5