kalinka99 kalinka99 komentáře u knih

Žena v (kon)kursu Žena v (kon)kursu Eva Brabcová

Oddechové vtipné čtení na cestu do školy.

18.09.2017

Můj dědeček by mě popravil Můj dědeček by mě popravil Nikola Sellmair

Příběh viděn z jiné perspektivy, co se týče holocaustu. Samozřejmě zajímavý příběh, ale některé pasáže byly nudnější. Možná bych čekala více věcí o jejím dědovi.

24.04.2017 2 z 5

Rus je ten, kdo miluje břízy Rus je ten, kdo miluje břízy Olga Grjasnowa

Nějak moc nevím, co si mám o tom myslet. Ze začátku jsem prostě myslela, že to bude úplně o něčem jiném, ale pak se to zvrhlo v takovou zvláštní kombinaci, že mi to ani nepřísluší dále hodnotit.

17.04.2017

Kola hrůzy Kola hrůzy Sven Hassel (p)

Tohle je moje druhá kniha od tohoto autora a musím říct, že tenhle výtisk byl mnohem poutavější a drsnější. Rozhodně nelituju a doporučuju rozhodně dále ke čtení.

01.04.2017 5 z 5

Raclette Raclette Borut Golob

Nenáročná oddechová knížka na zpříjemnění dne :)

09.01.2017 2 z 5

Pán much Pán much William Golding

Drsná, ale pravdivá kniha dnešní doby.

15.12.2016 5 z 5

Rozhodně nejprve mě zaujal obal knihy. Je opravdu nádherný, co se týče barev. Povídky byly fajn a naladily mě na správnou Vánoční atmosféru.

06.12.2016 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tenhle díl mě trval o něco déle než ty ostatní. Hlavně ze začátku jsem se do toho nemohla začíst, kdy jsem se dozvěděla, že jsou původní hrdinové z předchozích dílů starší o 20 let. A ještě mě zklamal konec jak byl ukončen tak stroze. Proto dávám jenom 4 hvězdičky.

26.08.2016 4 z 5

A život šel dál A život šel dál Petr Feldstein

Krásná kniha ač každý příběh se smutným koncem.

23.08.2016 5 z 5

Jednooký králík Jednooký králík Christoffer Carlsson

Nikdy jsem neměla ráda detektivky a jen ze zvědavosti podle obalu jsem si tuhle přečetla a můj názor se i nadále nemění.

23.08.2016 2 z 5

Vyvolená Vyvolená Barbara Wood

Velice pěkná čtivá knížka, ale jen ten konec mi přišel nějak urychlený. Škoda, že autorka nepřidala více stránek navíc.

21.05.2016 4 z 5