kalinka99 kalinka99 komentáře u knih

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Poslední díl byl asi nejlepší. Pár zvratů mezi Lachlenem a Kierou tomu dodalo trochu více na čtivosti. Jinak příjemné čtení na odpoledne.

24.09.2021 3 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Moc smutný příběh se šťastným koncem.

01.08.2021 5 z 5

Hitlerovy ukradené děti Hitlerovy ukradené děti Ingrid von Oelhafen

Je šílené, že se Ingrid nebo-li Erika dozvídá pravdu až skoro 60 let po válce. Zajímavý příběh o unášení dětí z jiných zemí a snaha o to vytvořit čistě árijskou rasu.

25.05.2021 5 z 5

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

No, nevím. Asi jsem podle anotace knihy čekala trochu více. Trochu mi děj přišel zmatený a spoustu věcí tam nebylo vysvětleno.

20.05.2021 3 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Popravdě se mi více líbil druhý díl z pohledu Jamese. Mám ráda v knihách prolínání skutečnosti s minulostí.

02.04.2021 5 z 5

Milenka Milenka Danielle Steel

Příjemný román na deštivé odpoledne. :)

27.10.2020 5 z 5

Stíny mých otců Stíny mých otců Helena Šmahelová

Nahlédnutí do rodiny Šmahelových a osudů ostatních rodin z prostředí těžkého života z venkova. Nevyléčitelné nemoci v té době či zranění, která jsou pro nás banality a nařízená robota. To je dnes pro mě nepředstavitelné. Jsem zvědavá, co přinese další díl tohohle románu.

21.03.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Příjemná kniha na odpolední čtení. Líbila se mi více první část. Přijde mi, že ten konec autorka chtěla mít, co nejrychleji ukončený. Tiffy s Leonem mi byli sympatičtí.

27.02.2020 4 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Druhý díl mi ubíhal stejně dobře jako ten první. Postavy se nadále vyvíjejí. Je vidět, jak válka spojuje lidi různých postavení jako je zde uveden vztah mezi panstvem a služebnictvem. No nic, pustím se do posledního dílu abych věděla, jak to dopadne.

03.01.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Vybrala jsem si knihu podle anotace, ale byla jsem zklamaná. Příběh je předvídatelný. Postavy mohly být více rozvinuté. V podstatě oddechové čtení. Žádné napětí a k hororu to mělo daleko.

21.12.2019 2 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Konec mi přišel najednou hrozně rychlý. Ocenila bych více napětí a akce. Jinak další fajn kniha, kterou jsem přečetla od této autorky.

07.11.2019 4 z 5

Mise zapomnění Mise zapomnění María Dueñas

Příjemná kniha ač začátek mi trochu váznul. Líbila se mi hlavně část psaná v minulosti. Určitě vyzkouším i jiné knihy od této autorky.

02.11.2019 4 z 5

ŠKWOR: Kniha 1998-2018 ŠKWOR: Kniha 1998-2018 Kapela ŠKWOR

Super kniha o kapele ŠkWor. Líbí se mi i vizuálně.

05.06.2019 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Ač je kniha čtivá, tak příběh je docela přitažený za vlasy. Více naivity než reality, ale beru to tak že je to dívčí román. Každopádně si přečtu další díl.

18.05.2019 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Možná jsem od toho čekala více. Přišlo mi to trochu naivní a chvilkami docela dost přitažené za vlasy, ale tím, že mám ráda fantasy, tak si přečtu určitě další díly a poté si udělám celkový obrázek jak na mě udělala celá série dojem.

30.04.2019 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Pořád jsem v příběhu čekala na nějakou bombu, která zvrátí děj, ale nedočkala jsem se. Za mě až moc oddechové čtení.

22.03.2019 3 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Krásný příběh, který se četl sám. Postava mi byly po celou dobu velmi sympatické. Určitě kniha, co mi stojí si za to zapamatovat.

20.03.2019 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Kniha byla docela krátká. Pořád jsem čekala, že se stane něco závratného a ono nic. Spoustu věcí neobjasněných. Za mě tedy nic moc.

03.03.2019 3 z 5

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Zprvu mi to přišlo jako nějaká pohádka. Spousta kouzelných bytostí, ale pak se děj spustil, že jsem nemohla přestat číst. Tedy spíš ke konci to začalo nabírat na obrátkách. No, akorát bych čekala ten konec trochu ve větším stylu. Jsem zvědavá na druhý díl.

27.01.2019 3 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Moc mě to nebavilo. Příběh mi přišel nereálný. Poslední zápletka mohla být více napínavá a rozvinutá.

21.01.2019 2 z 5