KaileyBlot KaileyBlot komentáře u knih

Ze začátku jsem si říkala, že je to fakt divná kniha a moc mě ani nebavila, ale od té půlky mě celkem chytla a nakonec to nebyl takový propadák, s plno dobrými myšlenky a posláním celé knihy, které se mi líbilo. Takže pro ty, které zajímá vypořádání se se strachy a depresí to může být přínosné.

13.05.2018 4 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Pěkné, tento díl se mi líbil víc, jak ten první. Bylo to čtivé a ke konci dost napínavé. Super knížka až na to, že se mi absolutně nelíbilo těch posledních pár stran. Bylo to tak nepřirozené a nucené. Ale chápu autorky záměr - kdyby to skončilo šťastně, žádný další díl by nejspíš nebyl, takže beru a těším se na něj.

25.04.2018 4 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Moc pěkná jednoduchá knížka. Děj znám už ze školy, ale bylo milé si přečíst samotnou knihu. Je kraťoučká takže se dá přečíst během chvilky.

04.03.2018 5 z 5

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Dokonalý a super výstižný komix! Pobaví a zabaví. Moc se mi to líbilo.

27.12.2017 5 z 5

Dievča z kalendára 2 - apríl, máj, jún Dievča z kalendára 2 - apríl, máj, jún Audrey Carlan

Slabší odvar předešlého dílu. Taky jsem zaznamenala malé nesrovnalosti v textu, často se tam vyvracela tvrzení dříve řečená. A z Mii se vlastně stala taková dohazovačka. Nebylo to špatné, dalo se to číst, ale žádná pecka prostě.

25.12.2017 3 z 5

Jsem romantik, ale léčím se Jsem romantik, ale léčím se Leah Konen

Tohle bylo tak miloučké! Sice nic moc složitého, ale prostě jen takové příjemné a originální zpracování vyprávění samotné lásky. Jen tak na odpočinek ideální. A ta obálka? Zbožňuju to! Je nádherná.

10.09.2017 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Moje dedukční schopnosti opět zklamaly - Mia by na mě nebyla moc pyšná. Zase jsem se netrefila absolutně v ničem a to mě na tom hrozně baví. Kniha je naprosto nepředvídatelná - aspoň teda pro mě. A co se musí u této série vyzdvihnout jsou obálky i samotné knihy, protože jsou šíleně krásné a kouzelné, přesně jako obsahy knih. Autorka zkrátka a jednoduše umí udržet napětí a tajemno a napsat asi ty nejlepší závěrečné něco jako poděkování. Doporučuji z celého svého srdce! Je to pecka!

14.08.2017 5 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Dechberoucí kniha s originálním zpracováním, které se opravdu nedá věřit! Bylo to čtivé, záhadné a ten konec mě dostal, protože to bylo fakt něco! A jen tak btw pokaždé když bylo zmíněno jméno Cadence se mi vybavil pojem dekadence, nevím proč :D.

09.07.2017 5 z 5

Milé. Prostě a jednoduše milé. Zakázaná láska, nedorozumění, příhodné poznámky k Shakespearovým dílům a spousta stran této knížky vás rozhodně zabaví na nějakou tu chvilku!

28.06.2017 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Za mě v pohodě knížka. Naivní a jednoduchá, ale tak proč si jednou za čas nepřečíst přesně něco takového? Žádný literární skvost, jen pouze knížka, která neurazí a umožní nám se na chvíli vžít do krásného nekomplikovaného příběhu.

13.06.2017 4 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Moc pěkná knížka na níž bylo zajímavé to, že ji psali dva rozdílní autoři. Víc se mi líbil styl psaní Davida Levithana, ale oba společně​ vytvořili něco krásného. Určitě je lepší ji číst v době Vánoc, ale já si ji užila i teď v letním počasí.

30.05.2017 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Wow. Celá série byla prostě jedno velký wow. Za celé ty tři díly se všechny postavy postupně měnily a přebýhaly z jedné strany na druhou - i co se chování týče. Přišly mi tak nějak labilní - ale nestěžuju si. Dalo se to s nimi vydržet :D. A ty zvraty - já už fakt nevěděla co od další kapitoly čekat! Ale jsem ráda za to, jak to skončilo. Žádné klišoidní, ale prostě milé a hezké zakončení (ikdyž bych teda na June ráda zařval, ale na druhou stranu to chápu). No prostě krása krása krása co víc připsat. Doporučuju!

09.05.2017 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Super knížka! Bylo to zajímavé a čtivé, protože se pořád něco dělo a tudíž se nešlo od knihy odtrhnout. Jediné co mi na tom nesedělo byl věk hlavních hrdinů. Nojo ale tak co čekat od dystopie že?

29.04.2017 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Pěkný a dost poutavý příběh. Upřímně jsem nečekala, že se mi bude knížka až tak líbit, ale je to dobře napsané, takže se to hezky četlo. Navíc je to kraťoučké - ideální do povinné četby!

16.04.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

První díl sice trochu bez akce a v pouhých pár dnech, ale to mě vůbec nevadilo a rozhodně neodradilo od celé této série. Byl to takový seznamovací díl, což je dost potřeba když vezmeme v potaz tak komplikovaný a dokonalý svět a příběh, který autorka vytvořila s obrovskou spoustou promyšlených detailů. Prostě dokonalé! Obdivuju autorku, že vytvořila něco tak velkého. Až mi to někdy ani hlava nebrala jak bylo vše propojené. No prostě pecka! Nemůžu jinak, než dát plný počet hvězd! Moc moc doporučuju!

27.03.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Mnohem lepší než druhý díl, protože tady America konečně věděla, co chce, což bylo super. I přes předvídatelnost vlastního konce to bylo moc pěkné. A naprosto úžasný dojemný konce!
Zatím všechny tři knížky doporučuji! Jsou fantastické a krásně kouzelné. Určitě si přečtu i ostatní díly :).

28.02.2017 5 z 5

Romeo & Julie (komiks) Romeo & Julie (komiks) Sonia Leong

Hezky zpracovaný nám všem známý příběh do mangy. A hlavně z dnešní doby, což bylo zajímavé, ale zase tak moc mě to nenadchlo.

25.02.2017 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Druhý díl se mi líbil asi o trochu míň než první. Co bych tak vytkla byl "nevyřešitelný" milostný trojúhelník, který mě přišel až přehnaný - pořád se dokola řešilo to samé. Dost mě štval Aspen. Nadruhou stranu se to v tomto díle rozjelo a bylo v něm víc akce, takže se těším na poslední díl, jak to všechno dopadne.
Celkově je to pěkná série, ale není originální - v hlavě mi při čtení vyskakují jiné knížky, kterým se až moc podobá. Nechci ale srovnávat tak se to snažím ignorovat.

25.02.2017 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Celkově to bylo víc propracované. Časté roztržky a hádky mezi postavami mi už tak nevadily - bez nich by to nebylo ono :)). Moc hezky tam bylo také zakomponováno ztotožnění vztahu Hardina a Tessy se vztahem postav z románu Pýcha a předsudek.

16.02.2017 4 z 5

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

Úžasná knížka, která dokáže pobavit a zvednout náladu. Pusheen zbožňuju a tohle je naprostá pecka! Prostě na takové to prolistování a odreagování je dokonalá! A ty ilustrace... Nejvíc roztomilý! :3

15.02.2017 5 z 5