_kadla_ _kadla_ komentáře u knih

34 dní 34 dní Anita Waller

Vše, co jsem očekávala, se stalo v první polovině, ta byla čtivá. Pak následovalo jen nakupování a popíjení kávy - nuda. A napětí až na posledních 60 stránkách... Kniha neurazila, ale čekala jsem od toho víc.

13.03.2019 3 z 5

Horečka nad ránem Horečka nad ránem Péter Gárdos

Mě ta knížka prostě nenadchla... Sice příběh silný, ale od začátku se dalo tušit jak to dopadne. Použití úryvků z dopisů bylo sice zajímavé, ale stejně jsem se u toho tak nějak nudila.. Sice jsem ráda že sem si knihu přečetla, ale s díky jsem jí odložila a už se k ní nevrátím.

22.01.2019 2 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Netřeba dlouhých komentářů, DOPORUČUJI! četla jsem jí se zatajeným dechem, strhla mě do děje, poutavé a po několik dnů na knihu i po dočtení stále myslím.

25.12.2018 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Bohužel, první polovinu knihy jsem se zase tak moc nebavila, sice jsem byla zvědavá, co bude dál, ale zároveň mi to přišlo zbytečně natažené. Ale druhá polovina? Pecka!!! Navíc vyprávění z pohledu různých postav to ozvláštnilo, a kupodivu to bylo i přehledné.

23.07.2018 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Mám ráda knihy, které vypráví více postav, takže jsem se na knihu velice těšila a nezklamala. Já jsem neměla problém se ve jménech orientovat, kniha příjemně gradovala. Chápu, že ne každého zaujala, přeci jen na začátku je najednou několik postav, děj vypadá nesouvisle, ale i tak mne kniha vtáhla a přečetla sem ji jedním dechem.

04.02.2018