kaculinka777 kaculinka777 komentáře u knih

Aliance Aliance Veronica Roth

Nebyla nejlepší ze série, ale přečtení si zaslouží :)

09.07.2014 3 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Hodně mě zklamalo, že kniha byla podobná prvnímu dílu. A Michael měl navíc dlouhé vlasy, což já u chlapů nesnáším! Taky mi zrovna nesedlo italské prostředí. Jinak dobrá oddechovka na léto, dalším dílům dám určitě šanci!

12.10.2014 3 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Hezký, ale pohled z holciciho pohledu mi byl o něco bližší :)

26.07.2014 4 z 5

Nádherná temnota Nádherná temnota Kami Garcia

Mě se zdála jako lepší než první díl :)

07.07.2014 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Po Dlouhé době jsem si zase přečetla něco romantického. Při čtení jsem se nenudila a přišly i chvíle, kdy jsem knihu nemohla jednoduše odložit. Palec Hore a rozhodně doporučují!!!

27.12.2014 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Sice pořád to samé ale co? Když si to clovek zamiluje není mu pomoci

20.12.2014 4 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

I přes některé nedostatky mi tato kniha přišla v průběhu celkem dobrá. Ale na konci pecka :) Už jsem měla pocit že ten konec bude takový no... ochuzený, ale aspoň s něčím dobrým autorka přišla na svět. Ale abych se přiznala, nemůžu dát plný počet hvězd kvůli tomu, že mě se líbí spíš fáze zamilovávání, a ne manželství, když to jsem sama ještě nepoznala. Táňa už mi nepřijde jako Taťána Metanovová z pátého sovětu, ale jako hospodyňka z padesátých let (což ona také v Letní zahradě je). A Šura? Raději se ani neptejte, mě několikrát v této knize tak naštval, že jsem knížku hned zavřela, alespoň před koncem si u mě spravil reputaci, i když jen tak povrchově. Celkově je to už spíš román "pro dospělé", Měděný jezdec je pro každého, a i přes další ne-tak-povedené díly to je i po tolika měsících moje nejoblíbenější knížka, jakou jsem kdy četla. Druhý a třetí díl nám alespoň ukázal další osudy obou dvou postav, ale přiznejme si, že Jezdec bude vždycky ten nejlepší díl :)

13.07.2014 4 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Povedená!

03.07.2014 4 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Mě se líbila, ale v některých pasážích byla dost nudná! Každopádně by si ji měl přečíst každý kluk s komplexy z domova, který bije svoji "dívku" !

02.07.2014 3 z 5