Kacka999 Kacka999 komentáře u knih

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Kniha mi byla doporučena se slovy, že je fakt skvělá. Skvělá opravdu byla, ačkoliv se těmto tématům spíše vyhýbám, protože se mi z nich dělá nevolno. Každopádně je to hodně moc dobře napsané a rozhodně doporučuji si přečíst.

06.08.2022 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Jako pardon, ale tohle se mi opravdu nelíbilo. Musela jsem se přemáhat k tomu, abych pokračovala ve čtení. Po 60ti stránkách jsem to s touto knihou vzdala.

14.07.2022 odpad!

Cytonik Cytonik Brandon Sanderson

Hodně moc jsem se těšila na tento třetí díl. Obálka je opět nádherná. Měla jsem od tohoto dílu velké očekávání a jsem velice spokojená s výsledkem. Sice jsem tento díl četla snad nejdéle oproti ostatním, ale i tak to bylo za mě skvělé a těším se na další.
Rozhodně doporučuji!

25.06.2022 5 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Ačkoliv moc romantické knihy nemusím, protože mi přijdou všechny stejně naivní a nereálné, přemohla jsem se kvůli pěkné obálce. Příběh se mi líbil, nebylo to přeslazené. Takové normální. Konec mi však do toho celého příběhu moc nezapadal. Nebyla to bomba, ale tragédie taky ne.

06.06.2022 2 z 5

Maková válka Maková válka R. F. Kuang (p)

Od této knížky jsem měla hodně velké očekávání. Vzhledem k tomu, že v mém okolí byla velmi vychvalována, jsem se na ni opravdu těšila. Nebylo to vůbec špatné. Někdy jsem nemohla přestat číst a někdy se to zase táhlo. Každopádně jsem spokojená a těším se na další díl. Doporučuji si přečíst :)

04.08.2023 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

(SPOILER) Trochu zklamání. Čekala jsem víc. Už od první zmíňky kleptomanie mi bylo jasné, kam se hlava Kolotočenky poděla. A kdo ji mohl asi tak zabít? Taky jsem v průběhu čtení na vraha přišla. Musím však brát v potaz, že je tato kniha od autorky první. A po přečtení Upálené vidím pozitivní rozdíl. Hlava mi však nebere oběšence na obálce :D

31.03.2023 3 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

No. Musím říct, že jsem od téhle krásky čekala víc. Styl psaní je velice zajímavý, ale osobně mi úplně neseděl. Samotný děj mě taky moc neuchvátil. Jsem celkem zklamaná, ale určitě dám šanci dalšímu dílu. Snad mě další díly ještě přesvědčí :)

19.03.2023 3 z 5

Kdepak jsi, krásný světe Kdepak jsi, krásný světe Sally Rooney

Tahle kniha se mi moc líbila. Autorka se mohla více rozepsat a trochu se více zaměřit na minulost Alice a její problémy. Konec mohl být také více rozepsaný. Jinak milá oddechovka.

26.11.2022 4 z 5

Železný vlk Železný vlk Siri Pettersen

Obálka knížky je moc krásná a to byl důvod, proč jsem po téhle knize sáhla. Začátek děje byl pro mě trochu složitější a trvalo mi než jsem se zorientovala, ale potom jsem nemohla přestat číst, protože jsem hltala každičké písmenko a za mě fakt skvělý.

05.07.2022 5 z 5

Výhled na hvězdy Výhled na hvězdy Brandon Sanderson

Lepší byl za mě první díl, ale i tenhle byl super. Doufám, že tato série bude nadále skvělá, ačkoliv počítám i se slabšími díly.

06.06.2022 5 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Oproti prvnímu dílu lepší. Ale i tak to není žádnej strop.

06.06.2022 3 z 5

Vzhůru k obloze Vzhůru k obloze Brandon Sanderson

Tato kniha je za mě opravdu skvělá. Miluju příběh i styl psaní.

06.06.2022 5 z 5