kachenbooklover Online kachenbooklover komentáře u knih

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Miluju svět Harryho Pottera a strašně obdivuju J.K.Rowlingovou ,protože tak propracovaná věc..a tak do detailů...prostě WOW !!Filmy jsem viděla mockrát , ale o knihy jsem se začala zajímat až teď ..což mě mrzí. Dvojka sice nepatří k mým oblíbeným ..ale stejně je to prostě super četba a je fajn se zase vrátit do světa HP...
Určitě budu pokračovat.

20.08.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

První díl se mi líbil ale 2. byl snad ještě lepší. Byla jsem "napnutá" od začátku až do konce.Autor to prostě umí a ví jak na to...u mě jedna z nejlepších a přečtená za dny.

29.07.2017 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Zjištění , že kniha není krimi ,ale sci-fi mě překvapilo. A navíc u Keplera..? Tak to jsem opravdu nečekala. Sci-fi téměř vůbec nečtu , tak se mi četlo trochu hůř.. ale myšlenka skvělá !!! Donutilo mě to přemýšlet o posmrtném životě.
Takže za mě dobrá=D

16.06.2017 4 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Dlouho jsem se ke knize nemohla dostat. Vždycky byla nějaká lepší ...ale jsme ráda že jsem si jí nakonec přečetla. Byla úplně úžasná !!!Takhle dobrou knihu jsem dlouho nečetla ! nemám co vytknout.

11.03.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

1. polovina nudná , 2. lepší...konec jsem opravdu nečekala a hodně mě překvapil... ale na mě zbytečně moc dlouhé.

12.02.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

kniha jedním slovem skvělá !!!přečetla jsem ji za jeden den...ikdyž jsem závěr tušila od poloviny knihy , kniha byla opravdu super !!nemohla jsem se od ní odtrhnout , dokud jsem jí nedočetla.Za mě jedna z nejlepších knih ,co jsem četla.

26.12.2016 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Ze začátku mě kniha moc neoslovila ale postupem mě začínala bavit čím dál víc a u závěru už jsem děj úplně hltala. Wolf i Baxterová mě opravdu bavili a nemůžu se dočkat dalšího dílu s nimi.

01.03.2018 5 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Neslibovala jsem si od této knihy hodně , protože byla do povinné četby a říkala jsem si , že se mi určitě nebude líbit , opak byl pravdou.Kniha je skvělá,čtivá a způsob,jakým je napsaná mě dostal...a určitě jsem to nečekala..a příjemně mě překvapila

24.10.2017 4 z 5

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

Kniha mě docela překvapila.Nečekala jsem ,že to bude tak dobré.Dostalo mě to natolik ,že jsem knihu přečetla za několik dní...za mě dobrý?:D

29.07.2017 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Ze začátku mě kniha vůbec nenadchla , ale pak jsem se do toho dostala a kniha mě úplně pohltila.Za mě jedna z nejlepších. !!

18.02.2017 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Kniha mě zase tolik nenadchla. Podle anotace jsem myslela, že to bude lepší. Takový průměr...

04.02.2017 3 z 5