justinka justinka komentáře u knih

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

prožívala jsem u ní napětí strach lásku i všechno možné....boží kniha i když mi tam něco chybělo

21.03.2017 4 z 5

Návštěva z minulosti Návštěva z minulosti Meg Cabot

boží díl

21.03.2017 3 z 5

Velký třpytkový podraz Velký třpytkový podraz Meg Cabot

jeden z nejlepších dílů této série

Hurá na scénu! Hurá na scénu! Meg Cabot

dobrý díl

21.03.2017 4 z 5

Kluci k zulíbání Kluci k zulíbání Meg Cabot

velmi podivné,nejlepší kniha to není ale čte sse i tak rychle

Nová holka Nová holka Meg Cabot

slabší ale i tak mě pobavila :-)

21.03.2017 3 z 5

Stěhujeme se! Stěhujeme se! Meg Cabot

celkem dobré ale najdou se i lepší díly

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

miluji tuto knihu!!!!!!!!!!!!!!!!!! patří mezi top 5 nejlepších knih co jsem četla

17.03.2017 5 z 5

Život není kabaret Život není kabaret Jacqueline Wilson

jsem v polovině ale stejně jsem u čtení těchto knih jako doma.mám strach o Hetty protože mám většinou špatná tušení.i tak je knia bombastická :-*

SPOILER:moc mě mrzelo že si Jem vzal Janet, zvláště pitom co pak řekl Hetty jsem se málem rozbrečela.Jema mi bylo šíleně líto,asi měl s Hetty utéct.nevím proč ale Janet se mi v tomto dílu nelíbila,asi tím zklamáním o Jemovi.celou dobu jsem si přála aby Jem a Hetty byli šťastný pár.
bylo mi Jema líto :-(

17.03.2017 5 z 5

Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Jody Revenson

pro normální lidi to je prostě úžasné.....pro fanoušky HP je to boží..............

11.02.2017 5 z 5

přála jsem si k vánocům...nemusíte se bát kniha sice nejsou úplně staré časy ale i tak jsem se do ní začetla. kupujte,listujte a hlavně čtětě!!!!

11.02.2017 5 z 5