judy1 judy1 komentáře u knih

Rudý vlk Rudý vlk Liza Marklund

Zpočátku rozvláčné, ale postupně lepší a lepší. Ve výsledku dobrá kniha.

09.07.2015

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Opět vynikající detektivka, budu se těšit na další knihu této autorky.

09.07.2015

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Tato kniha je ještě lepší než Volání kukačky. Dokonale zvládnutá postava detektiva, dobrý příběh. Umím si velmi dobře představit filmové zpracování.

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Opět skvěle napsaná kniha, je to už jeho klasika, jen mně trochu zklamal závěr. Najednou jakoby tam ten konec nepatřil. Dokonce jsem se musela vrátit o několik kapitol zpět, jestli jsem něco nepřehlédla. Trochu zvláštní návrat k postavě z minulé knihy. Nebýt toho závěru, je to super.

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Přesto, že nemám moc ráda knihy se špionážní tematikou, tak tohle mně úplně nadchlo. Skvěle napsáno a musím říct, že skvěle přeloženo (Pavel Medek). Má to spád, je to velmi originální a je z toho poznat, že autor je skvělý scénárista. Doporučuji k přečtení, snad vás neodradí více než 700 stránek, čte se velmi rychle.

Rudý šál Rudý šál Nora Roberts

Hezky a rychle se čte, je to její klasika a celkem dobrá klasika.

25.08.2014 3 z 5

Dvanácté zlo Dvanácté zlo James Patterson

Klasika, možná méně napínavá, ale jako vždy , číst jeho knihy je požitek.

25.08.2014 5 z 5

Černé ticho Černé ticho Pekka Hiltunen

Velmi dobře se čte, má spád a zajímavý nápad. Ke konci možná až příliš rychlé rozuzlení, ale je dobrá.

25.08.2014

Knihkupec Knihkupec Mark Pryor

Začala jsem číst, ale nějak to není ono. Vzhledem k tomu, že předchozí přečtená byl J.Patterson, Jedenáctá rozhodne, tak to se nedá srovnávat.

14.07.2014 2 z 5

Zabít Alexe Crosse Zabít Alexe Crosse James Patterson

Opět skvělá detektivka, jako ostatně všechny jeho knihy. Opravdu stojí za přečtení a když začnete, neodejdete, dokud není přečtená.

09.04.2014 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Musím se připojit např. k Aliii a Raty,. Celkem dobře propracovaná postava detektiva, ale příběh nic moc a je fakt, že mně překvapila spousta vulgárních výrazů. Ale musím říct, že se zas tak špatně nečetla, prostě jsem čekala něco víc, třeba další bude lepší.

09.04.2014

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Skvěle napsáno, skvěle se čte. Prostě super.

18.01.2014 5 z 5