Jordyz Jordyz komentáře u knih

Stalo se prvního září Stalo se prvního září Pavol Rankov

Velmi čtivé, i když někdy mi připadalo, že se toho děje až moc na pouhé tři osudy.

14.08.2019 4 z 5

Zázrak Zázrak Emma Donoghue

Jsem překvapená nízkým hodnocením knihy. Já jsem nadšená. Styl psaní mi vůbec nepřekážel, téma skvělé. O křehkosti dětské duše, víře, rodině a mnohém dalším. Mrzí mě, že kniha nebyla delší.

15.07.2019 4 z 5

Nightflyers Nightflyers George R. R. Martin

Příběh by si určitě zasloužil větší rozsah. Takto se mi to zdálo zbytečně uspěchané. Za mě žádné velké nadšení.

29.04.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Přečteno za dva dny. Napětí celou dobu gradovalo, zvraty nečekané. Četlo se samo, určitě doporučuju.

22.03.2019 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Tato kniha se mi od autorky zatím líbila nejméně. Příběh mi připadal až moc překombinovaný a i přes krásné prostředí, do kterého byl zasazen, mě moc nezaujal.

19.03.2019 3 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Prostě skvělá kniha. Nevím, jak nejlépe popsat - příběh byl takový "plný", všechny postavy měly své životy perfektně/uvěřitelně vykreslené. Já jsem nadšená. Česká tvorba na vysoké úrovni.

04.03.2019 4 z 5

Den přizpůsobení Den přizpůsobení Chuck Palahniuk

Tak nevím... Ano myšlenka zajímavá, ale nelíbilo se mi zpracování. Četlo se špatně, v postavách jsem se ztrácela, příběh byl zmatený.

13.02.2019 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Pohodová oddychovka. Asi jsem čekala víc, dost mi připomínalo Erotikon. Toto byl takový slabší odvar. Ale přesto nejsem úplně zklamaná, rozhodně bych nezatracovala.

28.01.2019 4 z 5

Deník moderní jogínky Deník moderní jogínky Šárka Vojáčková Konečná

Skvělá kniha. Miluji jógu a vše co o ní autorka píše s ní prožívám i já. Četlo se to tak krásně, že při popisech dechů jsem se přistihla, že automaticky dech prohlubuju:-)....Určitě se ke knize ještě vrátím!
A ty citáty! Krása, pohlazení po duši!

02.01.2019 4 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Další skvělá kniha ze série. Už se těším na další :-)

29.10.2018 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Skvělá česká detektivka. Byla jsem mile překvapena. Určitě si od autorky přečtu i další.

05.10.2018 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Za mě dobré čtení i když s pár výhradami. Bylo tam napětí, psychologie, prostě vše co mě baví. Za mě jen ten konec byl sice překvapivý, ale zároveň na mě působil unáhleně.

20.09.2018 4 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

Kniha je velice čtivá, téma zajímavé a nutí k zamyšlení. Za mě dobré čtení :-)

10.09.2018 4 z 5

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Pět hvězdiček opravdu nedávám prakticky nikdy, tady to nejde jinak. Kniha ve mě zanechala zvláštní pocit o dokonalosti světa a krásy každého člověka, přesto že byla převážně o tom, jak jednoduše jde svět zničit. Pořád o celém příběhu přemýšlím... Úžasná kniha, doporučuji.

02.09.2018 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Rozhodně MUSÍM vilu navštívit a rozhodně VÍM, že tam chci bydlet :-)
Za mě hezké, oddechové počtení.

07.08.2018 4 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Tato série mě opravdu baví. Všechny díly jsou čtivé. Jen mi trochu vadily ty zbytečně detailní popisy týrání/vraždy. To nemusím. Jinak to nemá chybu.

02.07.2018 4 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Dominik Dán

Příjemné překvapení a autora zařazuji do oblíbených. Perfektní čtivá detektivka. Úplně jiná než jaké jsem zatím četla. Zajímavý pohled přímo z pohledu vyšetřovatelů s popisem toho, jak to chodí v zákulisí. Doporučuji.

27.06.2018 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Napínavá kniha, která se nedá odložit. V momentě, kdy už mě to napínání přestávalo bavit, přišel zlom v ději a ten konec jsem rozhodně nečekala. Za mě skvělá kniha.

14.06.2018 5 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Perfektní počtení na jeden den, i když mi trochu překážela jistá předvídatelnost děje...

09.05.2018 4 z 5

Za mě dobrý :-) Jsem nadšená, velice čtivá kniha .... humor, který mám ráda... obdivuji odvahu cestovatele...a určitě si pořídím i další knihu autora :-)
Moc mě mrzí, že autor sice neustále opakoval, že fotil a v knize žádné fotografie nejsou. Ilustrace krásné, ale fotografie by knihu posunuly o level výš.

18.01.2018 4 z 5