jitka1585 jitka1585 komentáře u knih

Šedá jako popel Šedá jako popel Ursula Poznanski

Mně se knížka příliš nelíbila,dočetla jsem,ale za mě...nic moc.Treti díl číst rozhodně nebudu.

15.05.2024 2 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

O této knize budu ještě dlouho přemýšlet.... .Nevím,jak knihu hodnotit..., krásná?..., strašlivá?...Každopádně kniha,kterou doporučuji přečíst.

30.04.2024 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak jsem si po dlouhé době pořádně pobrecela..... .Byl to tak krásný příběh,konec jsem ani nemohla přes slzy dočíst.Doporucuji přečíst,budete mít o čem přemýšlet.

08.04.2024 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Tohle byla skvělá kniha,zajímavé téma,dobře se četla a napnutá jsem byla až do konce.Budu se těšit na další díl.

23.03.2024 5 z 5

Rozpolcený Rozpolcený Rob Ashman

Na knihu jsem se moc těšila,ale zklamala mě.Byl to chaos...

09.03.2024 2 z 5

Můj bratr Můj bratr Karin Smirnoff

Včera dotčeno a stále mám příběh v hlavě... . Zpočátku jsem se nemohla začíst,vadil mi způsob psaní autorky,vše bez čárek,jména dohromady,postupně jsem si zvykla.Pribeh je hodně drsný,nebudu prozrazovat detaily,ale rozhodně stojí za přečtení.Hledam druhý díl "Moje matka",u nás ještě není přeložený,ale určitě si ho chci přečíst.Knihu doporučuji.

03.02.2024

Oko Oko Bernard Minier

Moc a moc mě bavila kniha Oko,přečteno za 2dny.Mam ráda knihy od Miniera a po dočtení knihy jsem zjistila,že určitě bude další díl,na něj se těším.

30.01.2024 5 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Tak teda....,dobrá kniha,sice dost drsná,ale super čtení.Uz mě čeká další díl.

29.12.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila,ale musela jsem si chvíli zvyknout,že 17.listopad 1989 skončil úplně jinak než tomu bylo ve skutečnosti.Strasne moc jsem fandila Maje,přála jsem si ,aby příběh skončil jinak.Ke konci bylo čtení smutné a neskončilo dobře.

17.09.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha byla krásná,líbilo se mi popisování přírody,litovala jsem malou Kyu jak sama přežívala v divočině a zároveň ji obdivovala,jak se o sebe dokázala postarat.Ale ten konec se mi příliš nelíbil,čekala jsem něco jiného.

01.09.2023 4 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Úžasná kniha,nemohla jsem se od ní odtrhnout .Je to nejlepší kniha jakou jsem za poslední dobu četla.Doporucuji všem

29.08.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Moc se mi líbil další příběh s Lotti a Boydem.Bxl to opět komplikovaný případ,který dobře dopadl a zlo bylo potrestáno.A ten konec...no uvidíte sami,byla jsem dojatá.Doporucuji

27.08.2023 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tak abych napsala pravdu,docela mě kniha zklamala.Pribeh dobrý,pěkně se četlo,ale těch postav,to byl takový chaos,že už jsem nevěděla kdo je kdo.Lottie mi přijde o něco lepší nez v předchozích dílech,ale jsem z ní zklamaná,díky stálé chuti na alkohol a prášky.Jsem zvědavá,jak se bude vyvíjet její přátelství s kolegou,takže další díl si přečtu.Snad bude min komplikovaný.

14.08.2023 3 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Kniha se mi líbila, nešlo se od řádků odtrhnout.Pro mě byla lepší než první díl,ale určitě ho přečíst ,aby se člověk vyznal v postavách knihy,je jich tam opravdu dost.Lottie je zvláštní žena,sympatická není a její děti dost lituju,všechny mají psychické problémy,možná by se jim měla víc věnovat.Knihu doporučuji

11.08.2023 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moc dobrá kniha,četla jsem a četla,nešlo odložit knihu.Byls jsem moc zvědavá,jak příběh dopadne,ale konec mě trochu zklamal,...Pro mě byla "Hana"lepší kniha.

03.02.2023 4 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Za mě lepší díl než Kazatel.Kniha se mi moc líbila,zvlášť prolínání minulosti s přítomností a víc nebudu prozrazovat,jen že kniha stojí za přečtení.Jsem zvědavá na další díl.

04.01.2023 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Ach,těch postav,to bylo nepřehledné....jinak zápletka dobrá,ale celkový dojem z knihy kazí právě ta spousta zbytečných lidí v příběhu.

28.12.2022 4 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Dobrý příběh,kniha se dobře četla,konec byl hodně překvapivý,toto bych tedy nečekala, Jen byl dost jakoby narychlo napsaný.Mohlo to být více rozvinuté.

23.11.2022 4 z 5

Děsivé přízraky Děsivé přízraky Laurent Botti

To byla dřina,dočíst tuto knihu.Spatne se četla,dej byl divný,konec žádný.Divim se,že jsem vůbec dočetla do konce.

19.11.2022 odpad!

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Kniha se mi líbila,je pěkně napsaná,vyhovuji mi krátké kapitoly.Tesim se na další díly,všechny předešlé jsem četla a mám ráda všechny vyšetřovatele,jen mi bylo moc líto,že jeden opustil partu,to bylo moc smutné.Knihu doporučuji.

23.09.2022 5 z 5