Jitka.Š Jitka.Š komentáře u knih

Neohlížej se Neohlížej se Eileen Dreyer

Zatím mě tato kniha taky nenadchla, ale jsem teprve u třetí kapitoly, tak uvidíme :-)
Vzdala jsem to hned po té třetí kapitole...vůbec mi nejde to číst :-(

03.08.2013

Nebezpečné útočiště Nebezpečné útočiště Nora Roberts

Začala jsem číst v pondělí odpoledne a už jsem za půlkou (je středa :-) )...tato kniha mě pohltila hned na začátku :-) Těším se na konec, jak to dopadne...určitě dobře.
Dočteno v sobotu večer...fakt super!!!

11.07.2013 5 z 5

Šifra samotného Boha Šifra samotného Boha José Rodrigues dos Santos

Vzala jsem si jí do letadla na dovolenou, po necelých dvou týdnech jsem jí měla přečtenou, až mě to samotnou překvapilo. Sice to není můj šálek kávy, ale byla zajímavá a nešlo přestat. Stránky, kde se robírala fyzika, jsem zlehka přeskakovala :-)

10.03.2013 4 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Nora Roberts

Tato kniha byla hezky dpočinková :-)

23.08.2013 4 z 5

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Naprosto úžasná, skvělá. I přesto, že se mi chtělo spát, jsem jí musela dočíst. Fakt bomba!!

02.08.2013 5 z 5

Neomylný instinkt Neomylný instinkt J. D. Robb (p)

Souhlasím s Evus...překlad naprosto otřesný. Nemohla jsem si zvyknout, ani se mi to nechtělo číst.

08.07.2013 5 z 5

Zahráváš si s ohněm Zahráváš si s ohněm Nora Roberts

Ze začátku mě kniha moc nezaujala, rozečetla jsem jí a asi měsíc na ní nekoukla. Pak jsem při cestě vlakem začala znovu číst a do týdne jsem musela kupovat novou knihu :)

18.05.2013 4 z 5

Únik Únik Nora Roberts

No musím říct, že jsem ani nedoufala, že se mi bude líbít. Za rok a půl jsem přečetla přes 20 knih o Evě Dallasové a jelikož mi knihy z této série došly, šahla jsem po Úniku (koupil mi jí přítel, v domění, že se bude hodit do série :-) ). Začala jsem jí číst v úterý odpoledne, teď je neděle brzy ráno a já jí jedním dechem dočetla o noční :-) Tenhle styl se mi moc líbí.

10.03.2013 5 z 5

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Začala jsem omylem u třetího dílu, ale je to opravdu oddychovka..první díl mi netrval ani 24 hodin :-)

30.07.2014 5 z 5

Ahoj, tati Ahoj, tati Mal Peachey

Výborně psané, vtipné a chlapa to rozhodně nenudí :-)

27.05.2014 5 z 5

Desáté výročí Desáté výročí James Patterson

Moje první kniha od tohoto spisovatele...krásná...ale těch kapitol, to jsem se fakt musela smát :-)

24.08.2013 4 z 5

Ahoj, tati Ahoj, tati Mal Peachey

Koupeno pro manžela, ale taky si v ní listuju. Je to vtipné a hlavně žádná věda :-)

02.08.2013 5 z 5

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

Celkem rychlý konec. Ale bylo to pěkné čtení.

02.08.2013

Každý má motiv Každý má motiv J. D. Robb (p)

Opět Eva Dallasová nezklamala :-)

23.07.2013 5 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Tahle kniha odstartovala na intru před 7 lety moji čtecí "kariéru". Od té doby čtu a čtu a čtu :-)

18.05.2013 5 z 5