Jíťa307 Jíťa307 komentáře u knih

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Pro mě super kniha, nečekala jsem sériového vraha - balzamovače, který používal kryptické zprávy a egyptské pohřební nádoby, do kterých ukládal části lidského těla. Rozpolcený detektiv musel svést boj s vlastními démony, aby co nejdříve odhalil šíleného balzamovače. Velmi mě překvapil podrobný návod na balzamování těl.

13.08.2022 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Kniha se mi velmi líbila, přečtena jedním dechem

22.06.2020 5 z 5

Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Veronika Kašáková

Mám pouze jako audio, ale velmi se mi líbil příběh a opravdová zpověď. Příjemně zpracováno a obdivuji autorku, že vše tak zvládla a hlavně se o svůj příběh, (který asi nejen mně pomohl aspoň trochu pochopit nelehký život mladých lidí, kteří opouští DD a jak jsou lehce zmanipulovatelní) podělit.

24.03.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Posloucháno audio, námět ze života mě velmi upoutal.

08.02.2021

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Ze začátku mě to moc nebavilo, ale pak mě to chytlo a nepustilo ani po dočtení. Doznivalo to ve mně a ten večer jsem již po další knize nesáhla. Je to ze života a myslím si, že tuto situaci prožívá mnoho žen, jen nejsou tak odvážné.

01.02.2023 5 z 5

Skoč oběma nohama Skoč oběma nohama Jana Geltnerová

Je to moje první přečtená kniha o vztahu dvou žen, ale nezbývá mi než ji doporučit. Napínavý příběh, který mě vtáhl a četla jsem jedním dechem.

11.10.2021

V utajení V utajení Danielle Steel

Poslouchala jsem jako audio, ale velmi mě zaujala a líbila se. Určitě doporučuji

04.02.2021 5 z 5

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Pěkně napsané pro potěchu srdíčka

30.06.2020

Astrolandia - omalovánky pro dospělé Astrolandia - omalovánky pro dospělé Lenka Filonenko

Vřele doporučuji krásné omalovánky

06.05.2022 5 z 5

Art of Tarot Art of Tarot Lenka Filonenko

Moc krásné omalovánky, mám kompletně vybavené

06.05.2022 5 z 5

Nežná je noc Nežná je noc Francis Scott Fitzgerald

Poslouchala jsem jako audio, zajímavý námět, ale asi stačilo poslouchat jen jednou.

02.02.2021