Jíťa307 Jíťa307 komentáře u knih

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Ze začátku mě to moc nebavilo, ale pak mě to chytlo a nepustilo ani po dočtení. Doznivalo to ve mně a ten večer jsem již po další knize nesáhla. Je to ze života a myslím si, že tuto situaci prožívá mnoho žen, jen nejsou tak odvážné.

01.02.2023 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Pro mě super kniha, nečekala jsem sériového vraha - balzamovače, který používal kryptické zprávy a egyptské pohřební nádoby, do kterých ukládal části lidského těla. Rozpolcený detektiv musel svést boj s vlastními démony, aby co nejdříve odhalil šíleného balzamovače. Velmi mě překvapil podrobný návod na balzamování těl.

13.08.2022 5 z 5

Astrolandia - omalovánky pro dospělé Astrolandia - omalovánky pro dospělé Lenka Filonenko

Vřele doporučuji krásné omalovánky

06.05.2022 5 z 5

Art of Tarot Art of Tarot Lenka Filonenko

Moc krásné omalovánky, mám kompletně vybavené

06.05.2022 5 z 5

Skoč oběma nohama Skoč oběma nohama Jana Geltnerová

Je to moje první přečtená kniha o vztahu dvou žen, ale nezbývá mi než ji doporučit. Napínavý příběh, který mě vtáhl a četla jsem jedním dechem.

11.10.2021

Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Veronika Kašáková

Mám pouze jako audio, ale velmi se mi líbil příběh a opravdová zpověď. Příjemně zpracováno a obdivuji autorku, že vše tak zvládla a hlavně se o svůj příběh, (který asi nejen mně pomohl aspoň trochu pochopit nelehký život mladých lidí, kteří opouští DD a jak jsou lehce zmanipulovatelní) podělit.

24.03.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Posloucháno audio, námět ze života mě velmi upoutal.

08.02.2021

V utajení V utajení Danielle Steel

Poslouchala jsem jako audio, ale velmi mě zaujala a líbila se. Určitě doporučuji

04.02.2021 5 z 5

Nežná je noc Nežná je noc Francis Scott Fitzgerald

Poslouchala jsem jako audio, zajímavý námět, ale asi stačilo poslouchat jen jednou.

02.02.2021

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Pěkně napsané pro potěchu srdíčka

30.06.2020

Pět Pět Ursula Poznanski

Kniha se mi velmi líbila, přečtena jedním dechem

22.06.2020 5 z 5