Jita160 Jita160 komentáře u knih

Kazišuk Kazišuk Kateřina Chaloupková

Po této knížce jsem sáhla hlavně kvůli jejímu názvu. Velmi povedené české označení....a vůbec nelituji,tohle se vážně moc povedlo!!!
Hope je mladá rockerka ,která si užívá života ,hraje v kapele ,pije ,sem tam si vyhulí díru do hlavy nebo si zobne nějaké veselé pilulky. Potom dokáže skočit do postele i s nevlastním bratrem, který je její vstřícnosti velmi nakloněn.
Kvůli tomu je vydírána nevlastní matkou a musí přijmout práci ,,Kazišuka" neboli osobní asistentka Austina. On je nenapravitelný sukničkář, který ojede co dýchá a tak ho jeho snoubenka nechá od Hope hlídat.
Hope dělá na plný úvazek musí i přesčasy, protože Austina uhlídat od ženské sukně není vůbec jednoduché. Rozhodne se ,že ho sama vyzkouší aby zjistila co na něm všechny ty ženy vidí. Anonymně ve tmě spolu prožijí v opilosti úžasnou noc na kterou ani jeden nemůže zapomenout No a průser je na obzoru.

,, Sex je přirozená věc jako třeba smrkání a copak se dá smrkat celý život jen do jednoho kapesníku. "
,, Nejsi náhodou strom?Protože můj pták by v tobě rád zahnízdil".

Naprosto skvělý příběh, který vás vtáhne a nepustí. Paní spisovatelka vyniká v humorných hláškách ,kterých tady bylo opravdu hodně.. moc jsem se bavila.Připomněla mi jak je český jazyk barvitý a peprný.
Rozhodně si nenechte ujíd ,,Kazišuka",
Takovou knížku bych si dokázala představit jako dárek pod stromečkem :,-)

08.12.2023 5 z 5

Vládci chaosu Vládci chaosu Amo Jones

Když se mě tento díl dostal do ruky tak jsem ho ještě dlouho odkládala. Na Amo se musíte připravit a dostat se do té správné nálady. Protože její knihy jak sama popisuje jsou obcésní ,krvavé ,z násilnými scénami, vraždami ,sexuálním napadením a prvky BDSM.
Jo byl to velký chaos kde už se odkrývá spousty tajemství ,ale nová se navalují.
Keaton jeden z bratrů je vrah s zvrácenými choutky a Cartier je taková malá psychopatka.
Miluji se protože ona má ráda jeho zvrácenou mysl a doteky zabijáka a on má potřebu ju neustále ochraňovat a zároveň trestat. Jejich láska nemůže být dokonalá ,protože je propletená lží a vymýváním vzpomínek.
Její knihy buď milujete a nebo nesnášíte,každý si holt hledá to své.

10.11.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Já vážně tento typ obálek nedávám. Nebýt vašich krásných a kladných recenzí ,určitě se do ní nepustím. Takže děvčata díky,protože to bylo skvělé a humorné čtení... předstíraný vztah ,podložený smlouvou???
Na mě to působilo jako zkrocení ledové královny. Rebecca byla neúnavná vorkoholička pro ,kterou práce v právnické firmě znamenala úplně všechno...byla na ranu.
Díky Hudsonovi... šarmantnímu sexoušovi se smyslem pro humor a neustálým popichování...ledová královna pomalu tála a uvědomila si ,že je zamilovaná až po uši.
Chemie skvěle funguje a při čtení jsem se vůbec nenudila ...bylo to moc fajn.

19.10.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Nesuďte knihu podle její obálky. Nejedná se o mafiánského prince který má rád jahody spíše naopak :-D
Za mě rozhodně velmi zdařilý mafiánský příběh. Ze začátku je mezi Calumem a Aidou díky jejich znepřáteleným rodinám silná nenávist ,potom nutnost svatby ,potom sex že zuřivosti a nakonec....
Oba se cítí tak rozdílný jako oheň a voda přísnost a hravost nebo impulzivnost a sebekontrola... Ale jak jen se ti dva mohli zmýlit.
Čekejte ze strany Aidy dráždění hada bosou nohou a neskutečné naschvály které si oba dopřávají. Ona je tak divoká a nespoutaná a nenechá Columovi nic zadarmo.
Jenže sbližování ,chuť po pomstě a moci je dovedou do stavu kdy jeden bez druhého nemůžou ani dýchat.
Skvěle jsem si knížku užila!!!

07.10.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

S Whitney jsem zatím nikdy nešlápla vedle. Její knížky jsou humorné ,sexy a tááá romantické.
Chloe prožije nezapomenutelnou noc,sexy maraton s úplně cizí mužem. Vyvrbí se z něho její nový šéf a syn královské rodiny. Vzájemná spolupráce a následky nocí je však vtáhnout do vztahu v kterém ani jeden neumí chodit. Tyler začíná vztah se všemi následky a Chloe se musí naučit žít v hledáčku novinářů a záři reflektorů díky jeho původu.
Dokáží v tomto chaosu najít sílu lásky?

01.10.2023 4 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Ještě teď jsem nabitá energií po koncertu Depeche Mode,který jsem si minulý víkend užila v Praze, protože jsem stále v hudebním módu tak jsem sáhla po této krásné knížce.
Ztotožňuji se s tím že hudba je ten nejlepší job na světě, ale současně člověk za ní platí hodně vysokou cenu.
Knížka nás nechá nahlédnout nejen do srdce hudebníků ,ale i do zákulisí, které je povětšinou protkané závislosti nejen na hudbě, ale i na alkoholu drogách, zkažených a vypočítaných manažerů.
Hudební láska mezi Riley a Julianem je velmi křehká a nestála. Oba si procházejí nelehkou zkouškou, hudební branže je vtahuje do chaosu zákulisí. Jenomže každý potřebuje svůj pevný bod i když je v chaosu.
,, Hudba je opravdová a nezná faleš"

04.08.2023 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Příjemný letní příběh o dvou nešťastných a zlomených lidech díky ,kterým vaše chuťové buňky dostanou pořádně naprdel.
Lucian nadaný ,svěží ,tvrdý hokejista ,který miluje vůni ledu. Led se stal jeho milenkou ,krutou ,studenou ,krásnou ,brutální potřebou.Po zranění se ho musí vzdát.
Emma svěží ,paličatá krásná herečka ,která ztrácí hlavní roli ve známém seriálu.
Oba se uchylují do ústraní aby si lízali rány osudu.
Lucian se vrhá na svoji druhou vášeň což je pečení a vaření ...tím zahání svůj stesk po hokeji a Emma mu naprosto propadá.Nejdříve ji uchváti jeho dobré srdce,potom jeho umění cukráře.
,, Než jsi přišla celý můj život byl temný a prázdný. Bez chuti. Bez radosti"

25.07.2023 4 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Potřebuji půjčit hvězdy na tuto úžasnou mafiánskou love Story, ale asi se jich nedočkám když jste je povětšinou použili na své skvělé recenze :-)
Je to bezcitný mafián který se má oženit s nesprávnou mafiánskou princeznou, když však najde tu pravou rozjíždí se bouřlivý ,sexy a úsměvný vztah.
,, Můj princ neměl krev jen na rtu měl ji hlavně na rukou. Jeho včerejší útok na moje ústa způsobil ,že jsem se v posteli převrátila snad tisíc krát než jsem usnula"
,, Není umění s mafianem žít ale přežít s ním".

Toto mě opravdu moc bavilo nedalo se vůbec od knížky odtrhnout můžu všem jen doporučit.

20.07.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Takový milý a humorný příběh o šéfovi a jeho stážistce. Hlavní hrdina, který dal všechno do pohybu je ,,Banán"
Nataša je novinářka v utajení a má sehnat špínu na Bruceho krásného milionáře.
Ona je milá, odvážná ,divoká petarda náchylná k nehodám a vysoce nepředvídatelná.
A on... je jak starý auto. Těžko se startuje, ale jakmile se vám ho podaří uvést do chodu tak se vážně rozjede.

13.07.2023 3 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Žhavé, hříšné, syrové, nezkrotné ...prostě BOŽÍ!!!
Troy a Sparrow víc odlišní už být nemůžou.
Troy je ďábel, temný, chladný ,nemorální ,nebezpečný monstrum.
Sparrow milá oddaná ,nevinná ,zlomená, nejistá ,vyděšená ,zuřivá a drsná.
Jejich předem domluvené manželství je válka a boj o přežití. Jenže i hodné holky touží v životě po zdravé dávce hříšnosti a i na zloduchy čeká čas od času dobrý konec.
Láska ,která u nich propukne je chtivá a násilná, protože skutečná láska nezmizí může se změnit v nenávist a nenávist v lásku.
Typ těchhle příběhů já prostě žeru čím větší ZMETEK tím pro mě líp, protože v každém je i něco krásného co nás nutí je milovat.
Za mě rozhodně jedna z nejlepších knih od této skvělé spisovatelky .
Doporučuji!!!!

08.06.2023 5 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Moc jsem zde styl psaní autorky nepoznávala.
Bylo to jiné,takové pohádkové.
Tennessin příběh byl smutný. Jako svobodná matka byla ostudou jak pro svoji naprosto příšernou rodinu tak i pro město v kterém žila. Asi právě proto byla jak časovana bomba a měla pěkně tvrdou skořapku a prořízlou pusu.
Bojovala proti všem jak za sebe tak i za svůj život. Když se však objevil muž,který ji zbožňoval už v jeslích tak je z ní slaboch a boji se věřit a milovat. Cruz je úspěšný lékař a oblíbenec.Když se společně dostaly na nesprávnou loď zmizí nevraživost, a začne jiskření a vzájemná přitažlivost.
Smutnohumorný příběh byl plny bolesti,citu,zrady,zášti,romantiky a samozřejmě lásky.

23.05.2023 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

,,Ty nejsi ženské co potřebuje chlapa.
Ty jsi ženská ,kterou potřebuje chlap".

NEVĚRA a jeden deník, který neměl spatřit světlo světa a přesto to napomohlo k lásce.
Krásný, zábavný, osvěžující a milý příběh plný náhod bez, kterých by si Hudson a Stella nenašli společnou cestu.
Romanťárna jako prase... moc se mi to líbilo.

16.05.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Zas tak moc ho nežeru? No to snad jenom ze začátku....
Falešný vztah ,který oba dva potřebovali, ale každý z jiného důvodu. Příběh byl naprosto famózní ,vášnivý, hříšný, ale hlavně úsměvný a táaak humorný.
Amorův šíp kolem nich jen tak letmo proletěl ale stejně je zasáh a dokázal vykřesat takovou chemii, jiskření a nakonec lásku jako trám.
Tuto skvělou knížku vřele doporučuji.

10.05.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Nikdy se neviděli...náhoda tomu dala a napsali si pak se zamilovali pak si zatelefonovali až pak se potkati? Určitě hodně netradiční začátek.
Voják a švadlenka každý jiný a hlavně daleko od sebe a přesto je Amorek zasáhl šípem lásky. Upřímně první polovina knížky mě moc nebavila to dopisování bylo zbytečně dlouhé a někdy i o ničem i když rozumím že autorka nám ty dva musela nějak vykreslit. Prostě takový miloučký a zábavný příběh bez dramat a katastrof.
Škoda jen ,že ani konec to nevylepšil.

13.04.2023 3 z 5

Milenec lady Chatterleyové Milenec lady Chatterleyové David Herbert Lawrence

Úplně dobře se mě knížka nečetla...
Asi to bude tím, že jsem zvyklá na novodobé romány. Ale co se týče příběhu tak měl sílu a váhu v pocitech, myšlenkách a úvahách.
Četlo se to velmi pomalu... ta mluva a filozofické rozpravy co se asi v té době hodně vedli mě děsně nudili. Myslím že to by dostalo každou normální ženu do depresí.
Connie lady Chatterleiová byla osamělá, prázdná a velmi nešťastná žena v manželském vztahu s Cliffordem, který byl upoutáný na invalidní vozík.
Její touha po dítěti po lásce po touze po vášni a po sblížení byly nesmírně silné.
Prožívala vnitřní boj o tom být věrnou a chápající ženou svému muži nebo se podat přitažlivosti a lásce muži který byl z nižší třídy.
Určitě je to nadčasová psychologická klasika, která si najde své čtenáře i 100 let od 1. vydání.

20.11.2022 3 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Ano další z mnoha ,ale pekelně čtivý a zábavný. Bohatý, bezohledný, dominantní šéf satan a jeho zaměstnankyně ,krásná ,sebevědomá s pěknou vyřídilkou. Jejich dohadování a slovní přestřelky měli koule Jude si nenechala nic líbit a vždy byla připravená Céliana pěkelně uzemnit. Ale co se týče sexu byla tak submisivní že, svého šéfa naprosto ofrndila.
Prostě jsem jim věřila... tu chemii, jiskření a vzájemnou touhu byla to prostě knižní lahůdka, která neomrzí.

01.10.2022 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Musím říct že je tento příběh za odměnu.
Nebyl to jen erotický román,tady autorky našlapovali velice jemně,pomalu a v závěru nám dali emoční nálož.
Klasický začátek... Ona mu nabourá auto a o pár hodin později zjistí že je to její nový zaměstnavatel.
Puberťácká neteř dala knížce tu pomyslnou třešinkou na dortu.
Vystřídali se u mě snad všechny emoce a to je přesně to co v knížkách velice oceňuji.

21.05.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Příjemné čtení na víkend v téhle šílené době.
Příběh čtivý jak to autorka umí a sarkasmus, který tu převládal byl velmi osvěžující a zábavný.
Oba dva hrdinové,kteří byli tak odlišní jsi nakonec našli cestou k sobě samému.
Chase byl hrozný mizera ,ale se srdcem na správným místě a k tomu mu musela dopomoct Maddie a láska ,kterou k ní našel.

13.03.2022 4 z 5

Pusinky Pusinky Stanislav Rudolf

Marodím a myslím že kniha Pusinky je asi ta nejlepší do postele :-D nebudu myslet,budu jenom snít.
Vzpomínky na všechna poprvé,prví láska,sex, zklamání a bolest kterou holka cítí když je po ní.Máte pocit, že pro vás skončil život:-)
Nostalgie která mě vrátila v čase.
Retro příběh Lenky a Dana který se odehrává ještě před revolucí,bože vážně jsme byly takové střeva?
Žárlivost Lenky a její nesmyslné zákazy vůči Danovy mě braly dech ,ale možná je to už tím časem který prošel.
Nejsem vůbec přesvědčená ,že by se kniha mohla líbit dnešním náctiletým dívkám....někdy si říkám,když mluvím s vlastní dcerou ,že si myslí že jsme žili v jeskyních:-D:-D:-D.
Takže diky Stanislave Rudolfe za Pusinky.

06.11.2021 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Nádherná mafiánská pohádka o dvou dětech, které společně vyrůstali na ulici.
Je plná násilí ,strachu, intrik,ale i citů a hlavně lásky.
I přes velký věkový rozdíl mezi Bitsy a Lekem jsem jim tu vzájemnou přitažlivost a lásku moc přála.
Pořád jsem si říkala ,tak kdy už na to vlítnout vždyť je to tak jasné a nevyhnutelne.... :-D
Rozhodně doporučuji!!

04.09.2021 5 z 5