Jita160 Jita160 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Už mám něco přečteno tak si troufám tvrdit že tohle byl jeden z nejsympatičtějších páru o kterém jsem kdy četla. Oba jsem si okamžitě zamilovala.
Hanna a Garrett byli oba poznamenaní ze svého dětství oba si nesli křivdu a ponížení.
Jejich vyvíjejících se vztah byl zábavný, sexy, strhující a tak boží.
Garrett nadaný hokejista, který plaval ve škole a nutně potřeboval někoho kdo ho bude doučovat.
Hanna jak by mohla odolat oblíbenému sportovci a ještě k tomu sexy klukovi po kterém holky prahly?
Návrh byl neskutečně krásný a čtivý příběh, který mohu všem jen doporučit.
Věřím, že i celá ta parta hokejistů bude stejně návyková jako je tento.

02.11.2022 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Myslím ,že je nás asi málo kdo nečetl nebo neviděl tento těžký a dramatický příběh.
Vybrala jsem si ho hlavně kvůli síle a odvaze a neuvěřitelném boji v zemi, která je nám vzdálená a nepochopitelná.
Odhodlá žena, která bojuje za sebe a svoji dceru aby utekla od muže a tyranské rodiny z Iránu. Bylo to strhující ,smutné a srdcedrásající... Jak se říká nevědomost nikoho neomlouvá ale tohle bylo příliš.
Film je o proti knížce slabý odvar...

30.12.2023 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Chtěla jsem si zpříjemnit dovolenou knížkou,kterou mě půjčila kamarádka.
Ty potvoro co jsi mě to provedla!!!!!
Emoční masakr,jsem moc smutná...nemám ráda knížky s takovým koncem i když vím,že to prostě k životu patří.
Bulim do spacáku a rukav mám úplně promáčený vím ,že tento příběh ve mě zanechá nevratnou vzpomínku na Willa a Louise.
To byla dvojka,která by se za normálních okolností nikdy nepoznala.
Louise je úžasná bytost s obrovským srdcem a Will...?může poděkovat všem svatým,že zrovna ona mu zkřížila cestu,když ta jeho byla u konce.
Krása,láska,bolest a smrt...prostě život.

05.07.2021 2 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tento příběh vás zhltne,rozžvejká a vyplivne úplně napadrť.
Démon drogy....
Nejodpornější závislost jaká jen může být.
Je to biografie náctileté holky,feťačky která si vydělává prostitucí aby měla na další dávku.
Popisuje lidské dno, sraček a úplného odpoutání od běžného života.
Tady se bojíte otáčet stránky,protože víte, že z každé nové se dozvíte jen další nechutné, kruté a syrové popisování života feťáků.
DOPORUČUJI PŘEČÍST VŠEM!!!!!!

06.12.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Láska na ledu to já prostě můžu.

Potřebovala jsem milou klidnou jednohubku nad kterou nebudu moc přemýšlet a jenom se povezu na příběhu dvou naprosto odlišných lidí.
Sumer s poruchou ADHD je divoška,potrhlá a tááák vtipná... Prostě jsi šla vždy za svým.
A Fitz je introvert.... pořád se v tom plácal, neuměl dát najevo své city. Dlouho jim trvalo než pochopili že to jiskření mezi nimi má své opodstatnění.
Super čtení.

20.03.2022 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Dean DiLaurenti byl ďáblík ,který si užíval (můj oblíbenec).
Holky mu sami lezly do postele na ledu byl úžasný,měl plno peněz...co vic si mohl přát? Jeho kamarádi a spolubydlící padaly do vztahu a on si je za to jen dobíral..
Až po propité noci skončí v posteli s Allie (holka měla kliku). To je úžasná bytustka stará se o nemocného otce a léčí si bolavé srdce po dlouholetém vztahu. Její od začátku jasné že šlo jenom o úžasný sex takže proč by nemohli být alespoň přáteli?
Jenže ejhle Dean je opačného názoru,chce Allie znovu a znovu.
Četlo se to úplně samo opět nechyběly humorné scény spousty sexu ale taky i bolesti ze ztráty kamaráda, laska prostě bomba!!!!

04.11.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Super...super.
Joellen velmi sebekritická,hodná, šedá myška,která tajně miluje svého překrásného šéfa...už deset let.
A ona má nového souseda Camerona,Skota,ragbistu ,který se samozřejmě představí v kiltu...chjooo!!!
.A ten ji rádi jak to udělat aby se do ní šéf zamiloval.
Úžasný,vtipný a originální příběh,který měl šťávu a jiskru.Vůbec jsem se u čtení nenudila a jen se culila jak měsíček na hnoji.
"Láska je válka,puso.Jediná věc v životě kvůli které stojí za to prolévat krev"
Rozhodně doporučuji!!!!

28.03.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Naprosto skvělá kniha,prostě pecka.Tak vysoké hodnocení si rozhodně zaslouží.
Možná se měla jmenovat Chlap snu, protože Tristana si takového rozhodně představují.
Ještě u žádné knížky jsem se tak nenasmála,naprosté výbuchy smíchu až mě tekly slzy.
Clarie s Tristanem to uměli jak se slovy tak i v posteli.Ale asi nejvtipnější dialogy byly, když se do nich zapojili ty tři smradi :-D
Krásný emoční a vzestupující příběh od, kterého jsem se nemohla odtrhnout.A v závěru mě bylo líto, že je už konec. Chtěla bych číst dál až tak mě to bavilo.
Spisovatelku si zařazují mezi své oblíbené a už netrpělivě čekám na další pokračování o zbývajících bratrech.
Rozhodně doporučuji!!!!

14.11.2021 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Kdo v životě riskuje může o hodně přijíd,ale může i hodně získat.
Brenna a Jeke, úžasný a sympatický pár.
Neměli být spolu ,ale bože když to zakázané ovoce tolik chutná...
Kniha ve mě vyvolala emoce ,hlavně když Brenna otevřela skříň se svými kostlivci.A Jake jak jinak byl její velkou oporou.
Další krásný příběh plný ledu,smíchu, sexu,přátelství a taky ty děsné mrchy lásky.

21.03.2022 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Kdo máte načteno od této autorky tak víte že to bude příjemná romantická oddechová pohádka. A kdo jí ještě nezkusil tak se určitě pustě do čtení. Drew rozvodový právník a Emerie trhla psycholožka ktera naopak radí jak ve vztahu pokračovat a řešit problémy. Dva naprosto odlišní lidé, kterým bylo souzeno sdílet společnou kancelář.
Krásný příběh, který měl šťávu...moc jsem se bavila
Konec jako vždy pro nás holky srdcervoucí :-D:-D:-D

27.11.2021 5 z 5

Z popela Z popela Aly Martinez

Moc pěkný příběh plný emocí ,zrady a lásky i když začal velkou tragédií.
Easonovi a Bree uhoří v domě jejich životní partneři. Jsou oba pokřtění ohněm,jsou zničení a zoufalí.
I když se nikdy moc nemuseli tak se z nich stávají spolubydlící ,pomáhají si navzájem a s výchovou svých dětí. Dva lidé, kteří ztratí vše a navzájem u sebe našli naději.
Po prožitém pekle, které si oba protrpěly jsou přesvědčeni ,že teď už jim ve společném štěstí a lásce,kterou k sobě našli nic nebrání.
Ale jak se jen zmýlili ,protože to pravé peklo je teprve čeká.

22.04.2024 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

No sakra... paní autorka do mě díky této knížce napěchovala pořádnou dávku emocí. Vytvořila překrásný a procítěný příběh, který měl sílu a hloubku. Mlčenlivý, samotářský a velmi zlomený muž ,který se díky ženě ,která v něm viděla víc než jen podivína se naučil lásce, milování a důvěře.
Romantičky a romantici tato knížka vám rozhodně nesmí chybět ve vaší knihovně.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!

10.04.2023 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Kdo může posoudit, které jizvy jsou horší.
Jestli ty na duši a nebo ty na těle, které jsou vidět?
V tomto krásném emotivním a drsném příběhu nám to odhalí dva hlavní hrdinové Grace a West.
Grace ,která unikla smrti před požárem, ale zůstaly ji stopy na celém těle.Bojuje za svoji lidskost a místo mezi svými vrstevníky.Je to neuvěřitelná bojovnice ,kterou si každý musí oblíbit.Je milá,laskavá a tolik touží po dotyku někoho kdo by ji mohl mít rád i takhle poznamenanou.
A je tu West... parchant, potížista,kurevnik a zápasnik ,který chce umřít, protože má vnitřní démony se kterými bojuje sám a nechce si nechat pomoct (no prostě chlap, že.. oni všechno zvládnou sami).
Jenže když se ti dva potkají začínají padat hradby a to že hodně rychle...
Dámy i pánové tohle si rozhodně nenechte ujít.
Moc doporučuji k přečtení a hlavně mějte u sebe kapesník a lahvinka vína nebude na škodu :-D:-D:-D

16.01.2022 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tyto příběhy hokejistů vůbec neztrácejí na kráse.
Každý je jiný ,ale ve finále jsou vlastně všechny stejné.
Přátelství mezi Demi a Hunterem bylo provokativní, hravé ,smyslné a tak zábavné. Ti dva prostě museli skončit spolu.
Užívala jsem si mnišství Huntera a jeho modrých koulí :-D:-D:-D
A konec byl prostě.... pecka.

28.03.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tento žánr mám v knížkách velmi ráda.Bohatej snob, šéf a jeho úžasná, chytrá a samozřejmě krásná zaměstnankyně. To prostě neomrzí.
Tady, ale musím ocenit ,že jí nechybí vtip a detektivní zápletka,která dala knížce tu pravou čtivost.
Emili jsem velmi fandila a moc mě bavilo jak ke konci dala svému šéfovi pořádně zabrat....
Příjemný erotikou nabitý příběh,který jsem zhltla za jen den.
Věřím ,že i další bratři Milesovi nám ukážou ,že když se objeví ta správná žena jsou ochotni pro ni i hory přenášet :-D:-D:-D

06.11.2021 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Ujíždím na mafiánských romancích a tady jsem se teda pořádně svezla.
Začínáme s manželstvím z rozumu.
Cassie krutý a nelítostný boss, který ovdoví a zůstává sám s dvěma malýma dětma.
Guille velmi mladá dcera mafiána ,která je připravená celý život na to že si vezme toho koho ji rodina vybere. Je velmi laskavá, pozitivní a neskutečně drzá je ochotná vidět světlo i v úplném tmě. Musela rychle dozpět.
Emočně od sebe byli na hory vzdálení. Guillie si dala ten nejtěžší úkol jaký si dokázala představit a to tuhle mafiánskou rodinu opravit a nějak z ní udělat její vlastní.
Naprosto čtivá pecka kde dostanete vše co k mafiánské kruté a emoční lásce patří.

27.12.2023 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Tohle bylo tááák boží!!!!!
Já typ těchto mafiánských knížek prostě miluji.
Dostala jsem obrovskou dávku všech možných emocích, které k těmto příběhům patří.
Vztah mezi vězeňkyní a jeho věznitelem byl od začátku ďábelský.
Jak může dopadnout únos Anděla když se ocitne ve spárech ďábla? No přeci.... žhavě.
Tato série byla vážně strhující.

12.12.2023 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Na mě tato obálka působila až zhovadile.
Vůbec si jí tato úžasná knížka nezaslouží.
Díky čtenáři za vaše krásné recenze kvůli ,kterým jsem si ji musela přečíst, protože upřímně to byla síla!!!
Velmi mě zasáhla a to z mnoha důvodů. Touhu po dítěti máme každá v sobě zakódovanou a nedá se smířit s faktem ,že vaše tělo to prostě nezvládne. Jenže když potkáte muže který je ochotný si s tím vším s vámi projíd a dát vám silu,podporu a lásku... tak jste vyhrála jackpot.
Z příběhu na mě útočili všemožné emoce.. strach ,bolest a hlavně nesobeckost. Vtipné dialogy,jiskření a úžasná chemie mezi Kristen a Joshem byla tak upřímná a uvěřitelná. Neubránila jsem se jak smíchu tak slzám.
Rozhodně doporučuji.

21.11.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

NÁDHERA!!!
Toto jsem momentálně potřebovala... Humor,lásku ,slzy,okouzlení a plno citů.
Další z mnoha... Šéf a jeho zaměstnankyně.
Ti dva si prošli úplně vším co k velké romantické lásce patří. Nejdřív nenávist potom přitažlivost ,bouřlivý sex bez závazků a pak přišla láska ta děsná mrcha ,která je oba zaskočila. Museli ujít dlouhou strastiplnou cestu aby to stálo za to.
Okouzlující čtení ,které doporučuji všem co potřebují pohladit duši a vyloudit úsměv na tváři.

12.12.2022 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Elle je opravdu dobrá spisovatelka.
Urcitě oslovuje rozsáhlou věkovou kategorii čtenářek toho žánru.
Výzva byla milá,vtipná a zábavná.
Holky s nízkým sebevědomím mají vždy zkreslený pohled na své kamarády a i na kluky, kteří o ní mají zájem.
Taylor byla kvůli svému zvhledu a postavě velmi uzavřená ...no a co tak měla velká prsa a nějaký špíček pro kluky je to spíš přednost než něco za co by se holka měla stydět.
Conor...boží,sukničkář, potížista, ale když přišlo na výzvu aby předstíral ,že je falešný přítel Taylor tak byl velmi trpělivý a tolerantní.
Příběh byl fajn a doporučuji si přečíst celou sérii.

20.04.2022 4 z 5