Jirkson Jirkson komentáře u knih

Viking Viking Edison Marshall

Když jsem pro knihu sahal a před očima jsem měl ty negativní ovace od některých čtenářů, docela jsem se bál, ale byl to strach zbytečný. Ani mi nevadil doslovný překlad jména hlavního hrdiny, ani všechny ty krutosti. Knihu jsem si užil.

09.01.2018 5 z 5

Štvanice na orly Štvanice na orly Ben Kane

....co na to říct... DEJTE MI UŽ TŘETÍ DÍL!!! :)

14.11.2017 5 z 5

Paříž: Katakomby Paříž: Katakomby Jeremy Bates

Pecka!!!!!

16.03.2022 5 z 5

Pán chaosu 3 Pán chaosu 3 Robert Jordan (p)

... určitě celou ságu dočtu-je to však boj, vůbec ji Jordan nemusel takto roztahovat....nebudu tady nikomu kazit dojem z knih... ale jsem přesvědčený, že byl Jordan ženská :-)))) .. kdo četl nebo se chystá-pochopí :)))

25.11.2020 2 z 5

Profesor sněhem zavátý Profesor sněhem zavátý Dan Rhodes

Takhle.....HAHAHAHAHA, bavil jsem se :-D

12.02.2020 5 z 5

Shannarův první král Shannarův první král Terry Brooks

Vrátil jsem se ke knize po 20 letech a bavila mě, není nad dobrou epickou klasiku.

19.08.2019 5 z 5

Tichý zabiják Tichý zabiják Volker Kutscher

Čtení jsem si náramně užíval a ani mě nenapadlo tento díl srovnávat s Mokrou rybou. 600 stran uteklo ani nevim jak. TV verzi jsem neviděl, ani mi to nevadí. Za mě kniha parádní, možná mi komisař Rath k srdci přirostl více než v prvním díle :)

11.01.2019 5 z 5

Osud trpaslíků Osud trpaslíků Markus Heitz

Temný Tungdil mě bavil, zlo je silnější a silnější, nikdo si není jistý, zda ta, či ona postava dojde živá do konce knihy. Víc takových knih. Víc takových fantasy, po několika letech jsem se k fantasy vrátil a to přes Heitzovi Trpaslíky. Už mě nebavilo, že se hrdinové na poslední chvíli vzmohli a záhadně vyštrachali z kapsy kouzlo plné světel a všichni kolem popadali :D ale tady si člověk není jistý, zda vůbec má hrdina šanci, no... vlastně jich moc nemá :D

08.05.2018 5 z 5

Falešný římský bůh Falešný římský bůh Robert Fabbri

Kniha rozhodně nezklamala, kdy se však dočkáme dalšího dílu?

09.04.2018 5 z 5

Legionář Legionář Roman Bureš

Sakra parádní kniha. Co víc říct. I spánek se nedostavil, jak mi mozek vířil při samotné četbě! Těším se na další podobný autorův počin!

21.02.2018 5 z 5

Ohnivá brána Ohnivá brána Steven Pressfield

.....tak tohle byl hodně silný čtenářský zážitek!!!

05.01.2018 5 z 5

Led Led Jacek Dukaj

Tak tohle jsem nedal, neee kvůli počtu stran, to mi je osobně u knih jedno. Nedokázal jsem se začíst, nudil jsem se, samé filosofické dišputace. Text mi unikal před očima a já vzdychal po každé větě....hmmm, snad někdy zatnu zuby a probojuji se tím...ale teď mě to dílo akorát rozčilovalo a nudilo. U knih chci vypnout, prožívat, ale tady se to nedařilo...odkládám a třeba se k ní někdy vrátím.

27.10.2022 1 z 5

Pán chaosu 2 Pán chaosu 2 Robert Jordan (p)

Rovnání suknic, jak správně nosit šátek, živůtek sem, živůtek tam.... sakra!!! Pane Jordan!!!! Těšil jsem se na pořádnou dávku fantasy a dostal jsem porci uvzdychaných ženských, co si neustále uhlazují sukně a krajky...
Kdyby nebylo toho blábolení okolo, extrémně dopodrobna, co která ženská má na sobě... tak je to čtivé od první stránky

25.11.2020 3 z 5

Tyran Tyran Christian Cameron

S velkou nedočkavostí jsem knihu otevřel a začetl jsem se...po několika češtinářských přehmatech a nakonec i dost nudného děje...jsem knihu odložil. Osobně jsem se nemohl do hlavní postavy nějak dostat. Nevěřil jsem ji a ani samotnému příběhu. - možná za to mohl ten děsný překlad :-(

19.02.2017 2 z 5