jindriskamalovc jindriskamalovc komentáře u knih

Hříčky pro dovedné ruce Hříčky pro dovedné ruce kolektiv autorů

Uzitecna a krasna kniha.

08.04.2021 5 z 5

Ženy Ženy Zdeněk Novák

Kniha mě mile překvapila, nevěděla jsem co čekat. Znala jsem díla Kurta Schwitterse, představitele Dadaismu a proto jsem mohla očekávat co to bude. Pánové Novák Choura odvedli krásnou práci.

01.10.2020 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Perfektní. Napínavé čtení.

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Emotivní čtení o lásce, která není zadarmo.

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Ja to sice po pár stránkách nechtěla vzdát, ale dočetla jsem to s nepříjemnou náladou. Nevím jestli se kniha nepovedla, mě nezaujala.

25.09.2020 2 z 5

Smrt na druhém břehu Smrt na druhém břehu Dominik Dán

První část knihy nebyla tak zajímavá, ale pak se vše převážilo v zajímavé čtení.

25.09.2020 4 z 5

Dvanáct srdcí Dvanáct srdcí Petr Casanova

Tohle nelze kritizovat, protože je to bezvadná kniha o životě.

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Snažila jsem se u této knihy vytvořit nějakou věcnou kritiku, ale to se u Maye nedá.

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Série jsou si podobné a každá má něco do sebe. Zlatá lilie je u mě poklad knih.

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Tahle série je nádherná.

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Stejně jako ostatní její knihy jsou boží.

Smyslná česká poezie Smyslná česká poezie Vladimír Kostiha

Tak po tomhle jsem asi neměla šáhnout, nějak se mi to nedotklo duše.

23.09.2020 4 z 5

Sexuální životy svatých – Erotika ve středověké hagiografii Sexuální životy svatých – Erotika ve středověké hagiografii Virginia Burrus

Jak se zdá nic se dobou nemění, reprodukce je lidem vlastní nehledě na formu. Knížka je krásně napsaná a pro některé naučná.

04.09.2020

Mosad: Operace Eichmann Mosad: Operace Eichmann Isser Harel

Chybou bylo, že jsem před tím viděla několik filmových zpracování.

Vražedná medicína Vražedná medicína Naomi Baumslag

Možná jsem měla čekat, že mě obsahem kniha vyděsí. Netušila jsem ani na chvíli, že bolest a utrpení těchto lidí se mohlo stát pro lidstvo nakonec osudným. Čekala bych, že takovou knihu napíše muž, autorka je prostě skvělá.

27.05.2017 5 z 5

České milenky nacistů České milenky nacistů Václav Miko

Kdyby kniha byla opatřena fotografiemi, těžko by se dala kritizovat. Za některé nové skutečnosti dávám plný počet hvězd.

27.05.2017 5 z 5

Mýtus 6 miliónů Mýtus 6 miliónů David Hoggan

Nezavrhovala bych knihu až tak docela. Potvrzuji, že překlad není vzorový, ale autor otevírá zajímavé dotazy a v některých částech i odpovědi. Na závěr mohu říci, že jsem nedospěla k novým úsudkům.

Byly jsme tam taky Byly jsme tam taky Dagmar Šimková

Přečetla jsem knihu rychle a to myslím hodně rychle. Příběh je to velmi dramatický a po všech stránkách smutný. Ubírám hvězdičku za trochu rušivý styl psaní.

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Docela čtivá detektivka, ale něco mi nesedlo. To bude asi tou snahou opravdu čtenáře za každou cenu šokovat, ale bez úspěchu.

27.05.2017 2 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Knihu, kterou moc doporučuji, byla úžasná ....

23.01.2017 5 z 5