JHoralka JHoralka komentáře u knih

Opačno Opačno Hannah Mathewson

Mě se kniha velmi líbila. Kniha byla čtivá. Byla jsem zvědavá, jak to bude dál pokračovat.
Zajímavý svět. Postavy se mi líbily.

Těším se na druhý díl série, s velkou pravděpodobností si ho přečtu

08.04.2023 4 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

Děti nade vše od Delphine de Vigan je román, který by si měl přečíst každý! Je to pro mne první kniha od této autorky.

Řeší se tam téma sharenting - sdílení věcí na sociálních sítích rodiči, kteří zároveň prezentují život svých dětí, kterým to může být časem nepříjemné - co vše rodiče za ně sdíleli. Ztráta soukromí celé rodiny Je to až strašidelné jak to všechno může dopadnout

Skvělá kniha na zamyšlení

Doporučuji

19.03.2023 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Jennifer Niven

Bez dechu je upřímný a osobní román. Od této autorky jsem četla Všechny malé zázraky i Tíhu vesmíru. Ale tahle byla něčím jiná. Moc se mi líbila. Asi se mi líbila víc než ty předchozí

Vyberte si sami sebe. A pak jdete a napište svůj život.

09.03.2023 4 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Skvělá kniha ️ už jsem od autora četla Terapii, ale takhle mne zaujala asi více. Myslela jsem si, že tuším kdo je Holič tolikrát jsem se spletla ‍️

02.03.2023 5 z 5

Biju se jak lev, tančím radostí Biju se jak lev, tančím radostí Dominique-Marie Dauzet

“ŽIVOT JE SKVĚLEJ!”

20.02.2023 3 z 5

Panny Panny Alex Michaelides

Za mě skvělá kniha, sice řeckou mytologii nemusím, ale při čtení mi to nevadilo (bylo to vlastně i zajímavé) :)

Od autora jsem četla i jeho prvotinu, Mlčící pacientku, která podle mě byla opravdu úžasná, ale i tohle je skvělé a napínavé čtení :) těším se na další knihu od tohoto autora :)

16.01.2023 4 z 5

Děvčata z Firefly Lane Děvčata z Firefly Lane Kristin Hannah

První kniha od této autorky :) Krásný příběh o přátelství, které vydrží všechno (Některá přátelství jsou těžká.)

Nechtěla jsem, aby ten příběh skončil a ke konci i slza ukápla :) :(

05.01.2023 5 z 5

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

Čekání na spoušť je úžasná kniha. Už jsem od autorky přečetla všechny její knihy a nejsem vůbec zklamaná!
8 povídek, které tvoří jeden příběh - neuvěřitelný!

25.12.2022 5 z 5