Jejunka Jejunka komentáře u knih

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Já teda nevím. Asi mi vadil věk hlavních postav, taky pubertální výlevy, dlouhé myšlenkové pochody, úplně streleni rodiče, rádoby kamarádky a celkově prostě dle mého nejhorší knížka autorky. Příběh byl dobrý ale zasazený mezi fracky a praštěne rodiče. Čekala jsem víc po všech knihách co jsem od ní četla.

23.01.2020 2 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Autorka se mi líbí čím dál víc. Archeruv hlas je top, ale leo a leova šance jsou taky velmi dobré.

22.01.2020 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

To bylo sladké, přesladké...a tak nějak jsem tušila, kdo je Jake. Ale krásná oddechovka. Přečteno během 12 hodin. Četlo se to samo.

21.01.2020 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Jako dobrý ale četla jsem lepší. Ona mi přijde jako vtěrka. Popisy citů a celkově to sblížení takové chabé, neduveryhodne. Jsem zvědavá na PS chybíš mi.

08.01.2020 4 z 5

King King T. M. Frazier

Drsné wow, jediné co mě štve je, že stále není k dispozici dvojka tedy Tyran. Konec jsem nečekala a o to víc potřebuji číst dál. Nemáte někdo tip kde seženu Tyrana česky nebo slovensky?

28.12.2019 5 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Audrey Carlan

No tak jsem přečetla 80 % a tohle teda není vůbec šálek mojí kávy. Panenství, náboženství a přitom je jak z divokých vajec. Celkově je to tak nějak napsané, že mě to ani nechytlo. Jediné co mě drželo číst dál a dál byl on. Ona je pro mě tak trošku další slepice. Musím říct, že jsem četla opravdu lepší knihy a teď zvažuju, že jim napravím hodnocení :D

01.09.2020 2 z 5

Řekni mé jméno Řekni mé jméno Julie Kenner

No já nevím. Četla jsem lepší, vůbec se mi nechce číst Na kolenou

01.09.2020 3 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

No páni, je to trošku náročnější pro mě. Sadomaso, dominanti. Psychicky pro mě těžké čtení. Občas jsem uvažovala, že hlavní ženská postava je psychicky narušená a měla by se jít léčit. Opravdu nevím, zda mám jít i do druhého dílu Anděl. Možná časem, tohle budu muset nějakou dobu rozdýchat. Knihu bych zkrátila, často jsem přeskakovala stránky. V podstatě ani nevím kolik hvězd dát. Už jsem četla knihy s touto tématikou a myslím si, že byly lepší, tohle byl hodně silný pohled na tyto pro mne brutální činnosti, kdy člověk končí v nemocnici?! Jakože cože?! Takhle se nechat zmlátit, tohle je prostě silné kafe na mou psychiku.

13.08.2020 3 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

No teda dvě hvězdičky jsem dlouho nedala. První je za opravdu dobrý nápad na příběh a druhá je za to, že se to dobře četlo na to kolik to mělo stran. Celou trilogii bych hodila do jedné knihy asi o 400 stránkách maximálně. Tento díl jsem v podstatě jen ze zvědavosti prolistovala během dvou hodin, protože jsem už měla první i druhý díl z knihovny zapůjčený. Upřímně on mi byl sympatický, ale s jeho výkonem musel fičet na viagře. Za to ona byla totální slepice první kategorie! Jak může být někdo tak blbý jak daleko vidí! A ta její posedlost a zamilovanost v podstatě hned, co ho prvně viděla, ztráta řeči, nekontrolovatelné oči, mozek nechtěl poslouchat srdce, pche to bylo místy až k smíchu. Tohle není ani reálné ani představitelné a to mám velkou představivost. Za mne ne. Ochránce se mi líbil, ale tohle byl odpad!

12.08.2020 1 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Bylo to dobrý ale kdyby byl čtvrtý díl tak už by mi to lezlo krkem

18.02.2020 5 z 5