Jasomknihomolka Jasomknihomolka komentáře u knih

Na love Na love Michala Ries

Ďakujem autorke za túto sériu. Je užasné sledovať ako sa Júlia za ten čas vyvinie. Od nedospelej baby až po vynimočnú ženu. Adam je tiež výnimočná osobnosť s tou jeho mlčanlivosťou. Ich láska je netradičná ale realistická.

09.12.2021 5 z 5

Na úteku Na úteku Michala Ries

Úžasné. Posadí vás do deja, zhltne a nepustí až do konca knihy.

09.12.2021 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

(SPOILER) Z tejto série sa mi táto najviac páčila. Lizzie si ma hneď získala a pekne je tam opísané ako môže tehotenstvo dopliesť emócie. Ben sa potreboval spamätať ale mal tiež svoje menšie problémy ktoré si potreboval urovnať a nakoniec to dopadlo dobre.

01.09.2020 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Ich slovné podpichovanie je veľká zábava čítať. Bavilo ma to. Lena mi bola sympatická lebo nebola postavou ako každá baba v knihe. S Jimmym som mala trochu problém kvôli jeho správaniu a tým, že v minulosti spal z priateľkou jeho brata.

01.09.2020 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Neviem poriadne ani čo napísať. Skoro každý by sa zachoval asi tak isto ako Evelyn keď zistila, že je vidatá a k tomu ešte s rokovou hviezdou. Príbeh veľmi rýchlo plynie. Rokové prostredie mám veľmi rada. Užila som si ho. Kylie veľmi dobre popisovala ako si David s Evelyn spolu postupne nachádzali cestu. Nie je tam len iba o ich láske ale aj trochu o vplyve rodiny a postavenie sa za svoje rozhodnutia to sa mi veľmi páčilo. Rada si ju v budúcnosti znova prečítam.

01.09.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

(SPOILER) Strašne sa mi páčil vzťah Gaby a jej dvojčaťa aj ich spoločných kamošov. Veľmi som si užívala, keď tam boli. Je mi ľúto, že tam nemal viac priestoru Gordo (ten ich druhý kamarát). Stále som čakala na nejakú scénu, kde by sa viac presadil v tom príbehu, ale bohužiaľ som sa nedočkala. Nepáčilo sa mi, ako tam autorka prepojila Kultiho, nemusela to tam vôbec spomínať.
Saša a Gaby boli ako kamaráti úplne super. Páčila sa mi tá dynamika medzi nimi, bohužiaľ keď sa z nich stal pár, tak som im to vôbec neuverila. Veľmi ma pobavil a sadol autorkin humor.

30.06.2020 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Táto kniha sa po prečítaní dostala na môj piedestál medzi romantické knihy. Rozhodne sa k tejto knihe vrátim. Ďakujem veľmi autorke, že ju napísala.

30.06.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Úžasné. Všetky jej knihy sú originálne. Niektoré sú viac vyčnievajúce ale pri všetkých sa culíte, chechtáte alebo máte záchvat smiechu. Proste super si oddýchnete a úplne vypnete.

07.06.2020 5 z 5

Sedem manželov Evelyn Hugovej Sedem manželov Evelyn Hugovej Taylor Jenkins Reid

Prečítajte si a vytvorte si svoj vlastný názor. Podľa mňa je to ,bohužiaľ, dosť veľké sklamanie. Čakala som od toho viac.

07.06.2020 2 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Konečne nejaký dej. Stálo to za to. Akcia, romantika, stalo sa tam na konci niečo, čo som vôbec nečakala. Prvá kniha a táto posledná sa mi najviac páčili. Bohužiaľ celá séria je podpriemerná. Ak nemáte čo čítať a máte radi knihy o anjeloch, tak si to môžete prečítať, ak chcete.

08.09.2019 3 z 5

Vesmír na pleciach Vesmír na pleciach Jennifer Niven

SPOJLER
Hlavní hrdinovia nie sú typické postavy v YA. Chalan nemá vyšportované telo a baba nie je chudá kráska. Sú iní. On má problém vidieť, ona bola v minulosti obézna. Páčila sa mi. Po kapitolách sa striedajú ich pohľady, čo ma bavilo. Je to taká oddychovka z pár témami na zamyslenie. Ich láska je neobvykle zlatá. Som rada,že som si to prečítala.

08.09.2019 3 z 5

Láska nie je lotéria Láska nie je lotéria Kasie West

Milé, zlaté a romantické ale v istých častiach ma to nebavilo.

26.08.2019 2 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Dej ma do polky knihy nudil. Našťastie sa to potom rozbehlo. Boli tam situácie, ktoré som nečakala. Koniec sa mi páčil.

21.08.2019 3 z 5

Vášeň Vášeň Lauren Kate

Páči sa mi, že tam bolo veľa vecí vysvetlených, že konečne netápame v neznáme a dej pútavý. Bohužiaľ tá kniha na druhú stranu bola veľmi opisná a nevyvolala u mňa žiadne emócie.

21.08.2019 3 z 5

Čo koho do toho Čo koho do toho Enja Rúčková

Páčilo sa mi ,že tam bolo téma o rasizme a ešte koniec ,za ktorý som rada aj s ním súhlasím. Inak je tam všetko úplne zle. Je to škoda čítať.

08.08.2019 1 z 5

Dievča s maskou Dievča s maskou Jana Šulková

Krásna kniha. Super príbeh. Nečakané zvraty. Autorka veľmi dobre píše. Pohltí ťa a nepustí. Vystriedala som strašne veľa emócii. Rada si ju niekedy zas prečítam. Jednu hviezdičku som jej strhla ,lebo nesúhlasím s tým ,aký to malo koniec.

08.08.2019 3 z 5

Hraj fér Hraj fér Enja Rúčková

Dej je úplne o ničom. Nebavil ma. Hlavné postavy nemám rada. Ich správanie ma hnevalo a nepochopila som vôbec ich myšlienkové pochody. Hviezdičku si zaslúži za čitateľnosť a za poslednú asi 1/4 príbehu ,ktorý to ako tak trochu zachránil. Za mňa nie.

08.08.2019 1 z 5

Súženie Súženie Lauren Kate

Strašne veľa opisov. Nič moc sa nedialo. Dej podľa mňa pomaly plynul tým to bolo nudné.

25.07.2019 2 z 5

Takmer definitívny zoznam najhorších nočných môr Takmer definitívny zoznam najhorších nočných môr Krystal Sutherland

Originálny nápad na vážnejšiu tému. Veľmi sa mi páčila. Bolo v nej zopár krásnych myšlienok.

25.07.2019 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate