jasmína jasmína komentáře u knih

Příběh jedné lásky Příběh jedné lásky Anika Pastoreková

Kniha se mi moc líbila, sice možná jednodušší, ale určitě ne moc veselé, nečekala jsem takový závěr.

11.09.2012 5 z 5

Jana Jana April Lindner

Mně se kniha naopak moc líbila, a těším se naopak od Lidky , na další její knihu !! Jak píše bizonecka, hezký, milý a dojemný příběh, a to se přiznám, jsem více milovnice detektivek a hororů.

02.08.2012 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Opět moc čtivá kniha, nyní jsem začala číst Chladnou krev a všímám si, že Rick Bentz vystupuje už asi ve třetí její knize, škoda, četla bych to lépe postupně. Ale zase tolik to nevadí, jen mě trošku mrzí, že v každé její detektivce je vrah nazýván vyvolený, že tam není jiný nápad, ale to je asi tak celé , co mi trošku vadí, když čtu nyní všechny její knihy, ke kterým jsem se dostala.

19.07.2012 4 z 5

Seance smrti Seance smrti Arnaldur Indriðason

Zajímavá kniha, ale už se mi nelíbila tolik jako Oběť. I když zápletka zajímavá.

12.07.2012 3 z 5

Tvá, navždy Tvá Tvá, navždy Tvá Kateřina Veselá

Na knihu jsem se těšila, ale nezaujala mě vůbec.....

24.06.2012 1 z 5

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Já moc knih nečetla od Martiny Cole, proto se mi asi na rozdíl od ostatních líbila. Uvidíme jaké budu mít názory na její další díla .

24.06.2012

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Mně se taky kniha celkem líbila, a závěr též !

13.06.2012 3 z 5

Ve stínu sestry Ve stínu sestry Jane Fallon

MUsím přiznat, že když jsem četla recenzi, že to bude něco jako moderní Popelka, přistupovala jsem k tomu jako k červené knihovně, ale nikdy se v knize nestalo, co jsem si vydedukovala, prostě mě kniha mile překvapila, moc se povedla, a těším se, zda od Jane Fallon nějakou zase objevím. Po detektivkách příjemná změna.

20.05.2012 5 z 5

Z lodiček do traktoru Z lodiček do traktoru Ree Drummond

Nic proti lásce, ba právě naopak, ale mě prostě tento styl nedostává, ale chtěla jsem zkusit, když je kniha tak skvěle recenzována. Zase je ale hezké, jak autorka dala dohromady z blogu celou knihu, a hodně čtenářů se určitě těší i na další :)

16.05.2012 2 z 5

Out Out Nacuo Kirino

Stejně jako ivet.ka jsem moc japonské literatury nečetla, ale nyní jsem po Zrůdě přečetla tento román Out a sice jsem si říkala, jak můžu číst něco tak krutého, ale myslím, že za to může i výborný překlad, to zaslouží velkou chválu, jinak by se mi to tak dobře nečetlo, hodně postav a všechny jsem si pamatovala, což nemívám tak v každé knize, zvlášť s japonskýi jmény, hrůzné činy žen, které stále pokračovaly v ještě horší, ale tolik čtivé..... jen se divím, že jsem usnula, opravdu od románu Stále nezvěstná jsem dlouho nečetla tak skvělý thriller !!

15.05.2012 5 z 5

Čas všechno zahojí Čas všechno zahojí Ruth Rendell

Nevím proč, ale nějak se mi knihy od aurorky Ruth Rendellové nelíbí, docela mě to mrzí i překvapuje, ale tíhnu prostě víc z této klasiky k A. Christie, přitom mám od Rendellové koupené asi tři knihy, a prostě mě to nechytá, zdlouhavé, nenapínavé, pro mě překvapující.

13.05.2012 2 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Kniha mě oproti předchozí Není přání jako přání zklamala, možná autorka spěchala, a proto to takto dopadlo, i když na druhou stranu, kdo má rád pana Darcyho a nevadí mu, že tam vystupuje, ačkoli dle mě jen v době, kdy Emily spí nebo je opojená asi drogama, tak si počte, já bohužel sice knihu dočetla, ale zklamala jsem se..

04.05.2012 2 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Tak nevím, zda to je tím, že jsem se celý rok na tuto knihu těšila, ale velice mě zklamala, u předchozího románu autora Žena v kleci jsem se neodtrhla nikde, a tady jsem se nedokázala naopak soustředit, nebyla jsem napjatá, zvědavá, prostě velmi velké zklamání, které mě mrzí. Na jeho příští knihu se ale opět těším, ačkoli zase až za rok, ale myslím, a doufám, že bude lepší.

29.04.2012 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Tak to mám stejně jako georginaa, já se těším jako malá holka :) na pokračování, pak přidám komentář !

27.04.2012 3 z 5

Šepot Šepot Mijuki Mijabe

Mně se kniha naopak líbila, jiný svět, jiné napětí, skvělé, já se začetla a nemohla odtrhnout..

03.04.2012 5 z 5

Bez tváře Bez tváře Martina Cole

Výborné, jsem novou čtenářkou fantastické a drsné Martiny Cole..

22.03.2012 5 z 5

Pohádky čtyř větrů Pohádky čtyř větrů Ludvík Aškenazy

V každé zemi jiná babička - vypravěčka, nejmilejší v Portugalsku a ve Virginii, kdo nečetl, rychle napravit, ačkoli jsem dospělá, kniha mě velmi zaujala..

22.03.2012 5 z 5

Nevím Nevím Luděk Ausobský

Bohužel mě kniha vůbec nezaujala, nedočetla jsem.

28.02.2012

Zrada nejen zabolí Zrada nejen zabolí Éloïse Caron

Zajímavá kniha, přečtená na jeden zátah :)

12.02.2012 5 z 5

Můj život s Georgem Můj život s Georgem Judith Summers

Kdo má rád pejsky a má doma kavalíra king charlesa španěla jako my, těžko tuto knihu opomene :)

12.02.2012 5 z 5