jaroslava1 jaroslava1 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi čtivá, napínavá, přečteno velmi rychle

02.11.2017 5 z 5

Čtvrtky v parku Čtvrtky v parku Hilary Boyd

Knížku jsem dočetla, příběh mi byl věkově blízký, ale moc mi vadilo, že se sebou nechala tak manipulovat - nechápu, ale to je součást příběhu, to že si nechala říkat "holka stará", tak to mi moc vadilo.
I toto se může ve vyšším věku stát, tuto knihu opravdu nedokážou pochopit mladší čtenáři, nedivím se, že ji třeba ani nedočetli. Mě se celkem líbila, doporučuji, ale opravdu spíše starším.

06.04.2016 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Skvělá knížka,jako všechny od této spisovatelky,navíc z prostředí, které je nádherné a připomíná mi mou dovolenou. Příběh není přeslazený a kniha celkove je velmi čtivá.Těším se na další.

21.05.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Byla jsem velmi zvědavá,natešená,ale tak velké nadšení se nekonalo,nebylo to tak špatné,ale po reklamě, které se této knize dostalo jsem očekávala lepší čtení

Sladké zapomínání Sladké zapomínání Kristin Harmel

Krásné čtení

16.04.2020 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Moc hezké čtení

29.06.2018 5 z 5

Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Muž s vůní kávy, žena se špetkou skořice Lenka Požárová

čtivá, vzbuzující chutě na jídlo, moc se mi líbil způsob jakým si vychutnávali život když měli možnost být spolu

28.02.2018 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Velmi čtivá série,jen pro spíše mladší ročníky,ale i tak jsem přečetla velmi rychle

29.01.2018 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Čtivé, občas humorné,pobavila jsem se, ráda si přečtu i jiné knihy této spisovatelky

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

Tato knížka se velmi hezky četla,jako ostatně všechny knihy této spisovatelky.

16.04.2020 5 z 5

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Oddychové čtení, avšak není to kniha, ke které se chci vracet

28.12.2017 3 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Je to krátký příběh,bez konce

Špalíček veršů a pohádek Špalíček veršů a pohádek František Hrubín

tuto knihu jsem měla moc ráda od mých dětí - i ti ji měli jako jednu z nejoblíbenějších dětských knížek,... vyrostli a zřejmě si někdo z nich vzal tuto knihu pro svoje děti, a tak mě nezbylo, než si ji koupit, abych mým vnoučatům mohla ukázat a číst z této nádherné knihy, aby se na chvíli dostlali ze světa PC her, které je zavádějí úplně někam jinam, pro mě nepochopitelných oblastí

21.10.2016 5 z 5

tuto knihu jsem poslouchala jako audioknihu v podání pana Martina Stránského - bylo to výtečné, jeho hlas se moc hezky poslouchá a vždy jsem se těšila, když nastala ta chvíle, kdy zase budu mít čas ho poslouchat - všem doporučuju

21.10.2016 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

je to již docela dlouho, co jsem tuto sérii četla, bylo mi z toho nesmírně smutno, ale nemohla jsem se odtrhnout, nádherně, poutavě psané

14.10.2015 5 z 5

Nebe ze zlata Nebe ze zlata Laura Wood

Super čtení

03.08.2020 5 z 5

Nekonečná pláž Nekonečná pláž Jenny Colgan

Pěkný letni romanek.

03.08.2020 5 z 5

Stará trápení Stará trápení La Vyrle Spencer

Příběh je klasická červená knihovna,ale dalo se to číst

Vůně Evy Vůně Evy Vera Cowie

Čtivé,kniha se mi líbila,jednou si ji určitě přečtu znovu

Poslední valčík Poslední valčík Tamara McKinley

Moc hezké, vždy jsem se těšila, kdy už budu moct číst,opravdu nezapomenutelná kniha