jarmila7388 jarmila7388 komentáře u knih

Pohlednice bez podpisu Pohlednice bez podpisu Imogen Clark

Kniha se dobře čte,ale myslím, že je pro starší populaci.

26.03.2021 4 z 5

Zážitky rozvedeného muže Zážitky rozvedeného muže Ivan Galambica

Za mne fakt dobré povídky takové co fakt se stanou každý den i nám.Mi všichni se pousmějem nad tím,když jde o kamarády nebo zažitek z hospody z metra tramvaji.Jenže nekteré jsou na poklepáni na čelo nebo Bohnice už nepomůžou.

15.01.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Odychová kniha,ale i poučná trochu jak Hviezdy nám nepřáli.Člověk se víc dozvěděl co je to Cystická Fibroza.

15.12.2020 3 z 5

Kočka na cestách Kočka na cestách Hiro Arikawa

Trochu sem si poplakala není to špatný mám kocoura 9 letýho taky bych asi našla co nejlepší paničku kdyby něco.

08.11.2020 4 z 5

Skryto v Paříži Skryto v Paříži Corine Gantz

Zase odechovka nic moc zapletka slaba tak fakt pro ženy starsi.Ale, nebyla uplne tak spatna.Za mne da se to čist.

06.11.2020 2 z 5

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

Výborná kniha oddechová taky k zasmání.Poučná jak chovat kozy,slepice a jake byvali zabíjačky na vesnici.Jásem z paneláku,ale pamatuji jak táta dělal ze sousedama za komoušu zabíječku v práčovně.A bylo to podobné jak z přípravou tak z alkoholem.

21.11.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Nebyla to špatná kniha.Vadilo mi,že sem tam prolínala součastnost z minulostí socializmus, někdy jsem nevěděla kde jsem pravě ze Svatoplukem.

15.06.2019 3 z 5

Deník coury Deník coury Marie Kratochvílová

Náhodou celkem dobrá kniha žena,která chce žít na úrovni a vyděláva si sexem zakaznikov si vybíra mezi bohatými když má dost našetřeno chce z tím zkončit vybere si správnýho chlapa z kterým chce mít dítě. Na konec si ho vybere a splní se ji po čem toužila.

27.05.2019

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Výborná odechovka vtipná i poučná jaký mohou být sousedi od vedle.Naši mazlíčci jaký mohou být a co mají v hlavičce.A taky ,že můžeme změnit svůj život v lepší když to zvíře máme.

18.05.2019 4 z 5

Každý z mé rodiny někoho zabil Každý z mé rodiny někoho zabil Benjamin Stevenson

(SPOILER) Na záčatku knihy bylo vše ok rozuměla jsem kdo z rodiny je kdo? A v horský chatě a když umřel Michael tak jsem nerozuměla ničemu.Ani proč umřela ta holka v rakvi fakt trošku patlanina.

04.05.2024 2 z 5

Vánoce mezi knihami Vánoce mezi knihami Rachel Burton

Za dva dní jsem přečetla knihu čtivá kniha trochu jsem nemohla přelousnout kdo je kdo.Skoda ,že se to stále odehrávalo v knihkupectví.Krom hotelu mělo tam být víc takových preklenutych věci.Tanec a hry v karty byli nudné.

24.02.2024 4 z 5

Prokletí hradu Mydlovar Prokletí hradu Mydlovar Martina Novotná

Dobrá detektivka ze zvláštními zápletkami.Trochu moc postav,někdy jsem se stracela v postavách.Ale možná by to chtělo díl Z Janovou Magdalénou. Atd.

21.02.2024 4 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Až moc brutální vůbec to nemuselo být tak napsáno a ještě pravý vrah nebyl odsouzen.Cetlo se to dobře,ale zamotaný tak,ze vše jen smyšlené.

21.11.2023 3 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

(SPOILER) Nevím co si mám myslet kniha jako horor no i scifi trochu chaotické nevěděla sem v jakém okamžiku přesně umřela Leigh.A potom nevěděla sem co je ve snu a co je realita.Nejhorší kniha zatím od ní.

03.10.2023 2 z 5

Sherlock Holmes a Ztracená závěť Sherlock Holmes a Ztracená závěť George Mann

Výborna detektívka plná zvratů Holmes zase ze svým 7smyslem vydedukoval co by mohlo béjt, kdo by měl z toho nejvíc prospěh.A záhadně našel dalšího dědice.Ohromně ho bavilo pomáhat detektívovi ze Scotlandyardu.

11.10.2022 4 z 5

Tři ženy Tři ženy Jeff Abbott

Kniha dobrá,dej strašně propleteny myslela jsem, že nikdy se nedočkám rozpleteni co mají společne Beth a Bethany jak s americkeho filmu.

26.02.2022 2 z 5

Slepý instinkt Slepý instinkt Andreas Winkelmann

Napínavé čtení,ale scény, když tyra holku,nebo pavouka dává mámě do kabelky bylo spiś hororové psycho.Vrchol to kousnutí do Franzisky pavoukem. Zavřela jsem knihu.

17.01.2022 4 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

(SPOILER) SPÍŠ BYCH TO DALA JAK DETEKTÍVNÍ HOROR SAMA MRTVOLA.NĚKOLIKRAT JSEM TO I ZAVŘELA, KDYŽ UMŘEL ALEXIS.TAKOVÝCH KNIH BY MOH AUTOR NAPSAT VÍC.

11.12.2021 4 z 5

Ledový strach Ledový strach Mads Peder Nordbo

První dil byl omnoho lepší zdlhavej dej.Zapletka výskum, léky proti zimě. Prostě nic moc.

12.11.2021 1 z 5

Jen jeden život Jen jeden život Sara Blædel

Kniha se my líbila. Právě v dnešní době Menalita přistěhovalců komunita vůbec co patří k muslimům,źe nikdy nepostoupì ťakovymu životu jakým žijeme mi. Spisovatelka nemusela rozepisovat modelky Fotografa z Kodaně bylo to zbytečné.Mohla víc rozepsat Samrinu smrt.

19.10.2021 3 z 5