jarmila7388 jarmila7388 komentáře u knih

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Od začátku to bylo dost napínavé.fakt bomba.

04.04.2023 4 z 5

Mrtví umí mluvit Mrtví umí mluvit A.K. Turner

Schválně jsem si ji koupila tu knížku výborny výběr.Stredni až nejnižší třída v Británii. Drogy, zabíjení,gangy.To vše tam je realita.Bezdomovci na ulicích. Škoda měl by být Volný další příběh Cassandry a Policajtka.

01.03.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Jako vždy napinavé.Trochu hororové ,když to bylo jak živé duch chytnul za krk a oprátku dal přez krk.Jsem se zlekla,že hlavní hrdinka Mara umře.

22.01.2022 4 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

(SPOILER) Dobrá kniha trochu na začátku mi dělalo problém kdo je kdo. Ale potom to bylo psycho a musela jsem rychlo přelosknout,ze Stella není psychous,ze to co cítí k Isabele mateřský instinkt je pravda.

28.11.2021 4 z 5

Maska smrti Maska smrti Mads Peder Nordbo

První a třetí část mě úplně dostala to,źe je tam popsáne znásilňování žen v 70 letech. Ale je to i teď v 21stoleti.źe o Grónsko bojuje víc státu taky se nic nezměnilo.Amerika,Dansko China,Rusko.

24.11.2021 4 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Dobrá knížka čtiva ,odechovka chtělo, by to třetí díl .Promoce atd.

28.06.2020 3 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

(SPOILER) Dobře se to četlo akorát ty vraždy byli absurdní alergie na arašidy to jde.Otravu na potkany dát do slánky neumím si to představit nechávame to v originálu.Ženy jsou opravdu někdy blondýny.

13.09.2018 3 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Napinavé až do konce už jsem si myslela,že Madison neočistí z tí vraždy svého kolegy.Těším se na další díl

30.05.2024 4 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Napínavé i poučné jak z hystorii tak z anatomii. Kniha dobře čtiva trochu romantiky, hororu,zapletky těším se na další díl.

27.10.2023 4 z 5

Spálený zimou Spálený zimou Pete Zacharias

Doufám,že druhý díl bude lepší nebylo to nejhorší,ale mohlo tam být víc hororových událostí.Napětí,očekávani,střelby.A inspektorka Tess musí bejt drsnější.

29.09.2023 3 z 5

Sherlock Holmes a Rudá věž Sherlock Holmes a Rudá věž Mark A Latham

Dobře napsáno zase kopec zvratů tajností dedukce SH.Těším se na další kníhu z tyhle řady.

17.03.2023 4 z 5

Cyklista Cyklista Tim Sullivan (p)

Bavil mě i druhý díl nebylo to tak napínavé jak první,ale mělo to taky něco do sebe z jiného prostředí řeckých přistěhovalců detektív Cross zajimavá postava člověk by neřek,že koníčkem je hraní na varhany a cyklistika.

13.03.2023 4 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Kniha přečtená za pár hodin občas jsem vypla čtečku měla jsem strach.Fakt jsem nevěděla co je realita a co naháněcka z Amy.Prozatim druhá nejj kniha.Ale všechny všechny jsou dobré.

15.01.2023 5 z 5

Zubař Zubař Tim Sullivan (p)

Dobře čtivá kniha stručně napsaná.Spisovatel to neprodlužoval.Uplně jinéj detektiv který měl svojské metody,ale i vysledky pozitivné.Těším se na cyklistu.

10.01.2023 5 z 5

Sherlock Holmes a  Krvavá zrada Sherlock Holmes a Krvavá zrada Mark A Latham

Hrozně zdlhave zamotané nebylo to nejhorší ke čteni,ale četli jsme jíž lepší příběhy Sherlocka.

06.01.2023 3 z 5

Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Řez do tuhého - Dva roky, 262 mrtvol aneb Vzpomínky soudní lékařky Judy Melinek

Lepší jak, který koli horor.Anatomie nemoci.Nenî to lehká práce a každý nemá na to žaludek asi musí být člověk predurčen to dělat. Žári 2001 popsané jinak. Človek už viděl spoustu filmů o tom spoustu članku.Tohle je úplně něco co šokuje kohokoli.

20.11.2021 5 z 5

Prach jsi a v prach se obrátíš Prach jsi a v prach se obrátíš Chris Tvedt

Nečetlo se to zle,ale bylo to tak zamotané,źe už při druhém pachateli kterého z toho chtěli obvinit a nic se mi to už nechtělo číst.

01.11.2021 3 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Bylo to trochu slabší jak první kniha. Ale dost čtiva trochu moc zamotané zbytečné dej jako teroristický útok.

27.09.2021 3 z 5

Fotograf ztracených Fotograf ztracených Caroline Scott

Kniha se čte dobře je moc zamotana.Myslela jsem,źe tam bude v obsahu vîc toho jak bojovali v těch zakopech.Koho zajímá jako to vypadalo ty místa kudy procházeli.Potom jak lidi se snažili ty mesta obyvat.

06.08.2021 3 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Nic moc první dvě knížky byli lepśi.Tak čteni pro 15 léty deti.Hned na začátku bych dala drama.

06.04.2021 1 z 5