jarmila7388 Online jarmila7388 komentáře u knih

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Opět dobře napsaná oddechovka vynikající opsané prostředí příroda trochu historie Skotska jak oblečení tak i jídlo. člověk si až říká pokaždé,aby ten příběh nikdy neskončil.

08.04.2023 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Nejlepší část s trilogie.Človek se bál fakt,že hlavná hrdinka Jude umře.Hltala jsem to jedným dechem.

07.12.2021 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Tenhle druhý dîl mě zaujal vìc propletený ďej z její minulosti rodinou a novým parťákem. Dobré psycho. Už se těším na další díl.Jak si poradì z dalším případem.

03.12.2021 5 z 5

Spící nymfa Spící nymfa Ilaria Tuti

Čtiva kniha od který se nemůžete odtrhnout. Trochu mně překvapilo,ze prostředí stejnê -lesy.Prastare zvyky až čarodějnictvi.Libilo se mi jak do dějů přišla slepá dívka ze psem.

15.04.2021 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Hezky napsaná kniha hlavně by si ji měli přečíst lidi, který chtějí zapomenout co bylo abychom sli dál.Nektere veci mě desili musela jsem přerušit čtení. K neuvěřeni co může udelát člověk človeku.Nikdy by smě neměli dopustit aby se to opakovalo v Dějinách lidstva.

11.04.2021 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Kniha docela dobrá čtiva docela obsáhlé prostředí zapletene docela jsem se nemohla v tom vyznat měna děti v rumunstine.

08.05.2022 3 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

(SPOILER) Dobře napsané nejlepší z trojice série.Nebylo to tentokrát zamotane.Ale ani v nejlepším bych si netroufla tipnout sestru Jessyku,že je zatím.

08.04.2022 4 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

S úplně jiného soudku napsáná kniha o Rozparovači líbila se mi jak byli popsané pitvy z lékařského hlediska za mně jednička.Hororu trochu málo.

07.01.2022 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Dobre napsaná kniha trochu prekombinovana,ale na to že od českÿ autorky palec nahoru snad bude pokračování o Laure a kolegovi Benešovi chtělo by to s Pražský kriminálky oba dva jsou jako postavy kriminalistu fakt dobrý.

15.12.2021 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Dobře čtiva knížka.Krasne prostředí Švýcarskych Alp.Dobre vystihnutá výroba čokolády aź se zbíháj chutě,ze to cítit na jazyků to iste ze syrama, které druhý ani mi neznámé.Libi se mi ta semknutost lidi v horský oblasti jak si dovedou pomáhat.

23.10.2021 4 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Na začatku nic moc potom se to rozjelo, když serźantku Ivesovou prevelili jinam.Kniha z troškou napětí z přidavkem hororu opisu mrtvých žen.Dobře se to čte. Těším se na druhý díl.

23.09.2021 4 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Nic moc taková prvotina. O tomhle místě. Teda Bohnicích se dá psát daleko víc a líp.

03.07.2021 1 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Lisa Ballantyne

Kniha z reálného života každý den se deji veci za zavřenýma dveřmi.I v normálních rodinách,ktery se tváří jakoby nic. A ještě horší,ze někdy manželka ví vše.Dobre to vystihla spisovatelka.Chtelo by to volný pokračování o chlapcich co zažívají ještě horší věci.

17.05.2022 2 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha zajimavá.Čtivá prostředí trochu jiné jak v amerických detektívkach.Těším se na další díly.Nejvíc na Tilly jaké bude dělat pokroky bejt samostatná a soběstačná.

04.03.2022 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha v které se stále něco děje.A plná zvratů očekavaní.

08.06.2021 5 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Krasnà kniha jsem si poplakala.Nad tím jak se lidi dokázali mít rádi. Dnes se to vidí málokdy jen u lidi co jsou spolu 50-60let a pořád se drží za ruce.

10.03.2021 5 z 5

Gardedáma Gardedáma Laura Moriarty

Dobře čtena kniha oddechova.Na dnešní dobu.Pro mladé lidi, aby vedeli jak se žilo v minulém století v Americe.

27.01.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Dobrá knížka čtivá na konci napínavá některé časti zbytečné na kole po Kodaňi.Víc bych tam dala prostoru pro Hygge v interieru domova,obchodě.

26.02.2019

Suďte spravedlivě Suďte spravedlivě Emma Riedová

I když nečtu historické romány zaujalo mě to z nádechem detektívky a nesklamalo.Fakt dobře napsané o lidech pražských.

14.02.2024 4 z 5

Mají v nebi skleničky? Mají v nebi skleničky? Martina Preissová

Martina to napsala moc hezky život obyčejných lidi.Jak za komunistu tak za demokratů pracovat se musí ne, že je to povinnost pro ně obživa,zábava koníček.Co by za to dali dnešní lidé za panelák být někde na vesnici.

02.05.2023 4 z 5