jarka2222 jarka2222 komentáře u knih

Novicka Novicka Lisa Jackson

Konec mne překvapil, a zůstalo mi po přečtení téměř pětisetstránkové knížky pár nezodpovězených otázek. Škoda..... Na druhou stranu, Liza prostě umí napsat super detektivku. Doporučuju.

10.08.2015 5 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Ačkoliv mi bylo někdy za autorku smutno z její situace, celkově mě knížka pobavila. Líbí se mi styl psaní paní Deváté, určitě si zkusím ještě něco od ní přečíst. Snad to bude veselejší počteníčko.

06.08.2015 3 z 5

Zlodějka stínů Zlodějka stínů Kay Hooper

Začátek byl skvělý, netradiční zápletka s mysteriózním nádechem se však podle mě rozrostla v až těžko uvěřitelný příběh. Bylo to napínavé, dobře se to četlo, ale od druhé půlky knížky jsem čekala trochu víc. Navíc mi tam trochu vadil ten růžový příběh, který ubíral příjemné detektivce na věrohodnosti.

31.08.2016 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Veselá knížka o smutných věcech. První půlku knížky jsem se smála, druhá už mne nutila trochu přemýšlet a tak se pro mne víc vlekla. Určitě je to příjemné letní počtení, ale srovnám-li to s erotikonem, tak jsem čekala víc.

15.08.2016 5 z 5

Bikiny Bikiny James Patterson

Spojení bohatých psychopatů s chamtivým psychopatickým vrahem vyskládalo zajímavý a napínavý děj. Já si myslím, že takovému ději by více slušelo lepší vykreslení zúčastněných postav, a to i za cenu více stránek. Moje první knížka od tohoto autora, tak si asi budu muset zvyknout na jiný styl psaní. Dobrá detektivka, která za přečtení určitě stojí.

16.04.2016 4 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Co lepšího říci ke knížce "Prevítem snadno a rychle" než to, že jsem si při čtení mockrát povzdechla, "teda, to je ale prevít":-)). Super pohodové čtení. Tenhle humor ocení určitě hlavně ti, kdo už mají svoje děti a tím vším si prošli:-). Těším se na další díly.

23.02.2016 5 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Neuvěřitelný děj, neuvěřitelná zápletka, od začátku jasné, jak to všechno dopadne. Asi jsem nad touhle knížkou moc přemýšlela, což určitě nedoporučuju. Pokud se to čte jako vtipná růžová pohádka, dá se to dočíst.

07.12.2015 3 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Nevím, ale nějak jsem se nemohla začíst. Čekala jsem víc, zdlouhavé popisování některých nedůležitých informací a nakonec rychlé rozuzlení. Zkusím ještě volné pokračování a pokud ani to na mne nezabere, musím zkusit jiného autora......

11.10.2015 3 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Vtipná, romantická pohádka. Mně se to líbilo, oddychové počteníčko.

26.09.2015 3 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Knížku jsem přečetla se stejným zájmem jako ostatní od Lisy J. Mám však smíšené pocity, abych se dozvěděla, kdo je sériový vrah, musím se zřejmě pustit do dalšího dílu (snad ne i do třetího:-).... Konec se mi zdál trochu přitažený za vlasy a totožnost vraha hlavní hrdinky mne hodně překvapila, zvlášť, když si vzpomenu, že hrdinku nesl na místo činu.....nevím, nevím, buď mi něco uteklo, nebo je to zatím za mne to nejslabší od Lisy J.

15.09.2015 3 z 5

Jen jednou mladá Jen jednou mladá Ivanka Devátá

Odpočinková kniha plná humoru paní Deváté.

02.09.2015 3 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Bezva. Klobouk dolů před autorkou. Je pravda, že po přečtení více knížek od Lisy čtenář pozná její rukopis, dopředu tuší možné zápletky, pochopí, že si autorka neodpustí erotické momenty.... Na druhou stranu, knížka se čte jedním dechem a nedokážete se od ní odtrhnout. Doporučuji k přečtení.

24.08.2015 5 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

Tahle kniha mi zůstala dlouho v hlavě. Je znát, že autor je profesí psycholog a nutí čtenáře o ději přemýšlet. Po Našeptávači jsem si spravila chuť a jsem ráda, že jsem se k autorovi vrátila. Doporučuji k přečtení.

24.08.2015 4 z 5

Sádlonoška Sádlonoška Alena Čálková

nenáročná, pohodová knížka, pro letní horka

04.08.2015 3 z 5

Smolný rok Smolný rok Joshilyn Jackson

Knížku jsem začala číst už vloni, ale po šedesáti stránkách jsem ji odložila. Děj se vlekl, vyprávění jednotlivých postav, protože samozřejmě nečtu titulky, což je chyba, pak pro mne bylo zmatené. Nicméně něco zůstalo pod kůží a po roce jsem se ke knížce vrátila. Jsem ráda, že jsem to udělala. Zajímavé osudy všech hrdinek mi ukázaly, že i v problémech a starostech si lze zachovat lidskou tvář a soucit s druhými. Na mne však bylo v knížce příliš mnoho slov a na jednotlivých stránkách moc nepodstatných informací.

04.08.2016 4 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Já jsem čekala prvotřídní zábavu, více akce, více humoru. Ale byla jsem z toho trochu zklamaná, rozjezd byl na můj vkus hodně pomalý, začetla jsem se až po sto stránkách. Na další knihy v téhle řadě zatím nemám moc chuť... Na druhou stranu, nikdy neříkej nikdy.

12.01.2016 4 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

UF, ježkovo oči, tak tohle mi dalo zabrat. Nic růžovějšího a naivnějšího jsem dlouho nečetla. Chyběl mi tam známý autorčin humor a vůbec mne to nebavilo.

17.11.2015 2 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Jsem ráda, že jsem si knížku přečetla. Nicméně byla jsem trochu zklamaná, čekala jsem víc, už jsem si asi přivykla na lepší kriminálky.

10.09.2015 3 z 5