Jarka 55 Jarka 55 komentáře u knih

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Není to H.H. ,ale zle to nebylo . Pro mě je ale stejně nejlepší kniha od tohoto autora Lovci hlav a tam H.H. také není .

02.05.2018 4 z 5

Z pekla Z pekla Alan Moore

Dnes jsem ji dočetl i a to bylo něco ,nádherné teď se vrhnu na Nikdykde ,ale pokud byste prosím někdo věděl o podobném komiksu ze stejného období prosím dejte mi vědět .
Nějak se nemohu odtrhnout od staré Anglie ,temných uliček a tajemna ,které do poslední chvíle přetrvává a bylo mi trochu líto ze je už konec . Dekuji za radu

29.04.2018

Osud člověka Osud člověka Michail Alexandrovič Šolochov

Ano občas si člověk potřebuje připomenout co je to vlastně hrdinství a ze bez ohledu na to ,za jakou vlajkou stojíte ,tak tyto pojmy jako sebeobětování čest a vlastenectví jsou pojmy ,které už známe jen z filmu a knih . Žijeme si ty svoje životy ,neustále si na něco stezujeme a když se vrátíme o par desítek let do období buď válečného nebo období kdy museli obětovat něčí ruku aby se mohli najíst ... tak se musíme když nic jiného ,tak zamyslet ... hezké dílko .

17.04.2018

Legenda o Brokenu Legenda o Brokenu Caleb Carr

Trochu nezvykle od autora Psychiatra a Anděla temnoty ,ale mně se to líbilo .

25.03.2018 5 z 5

Solární baroni II - Příprava mé vraždy Solární baroni II - Příprava mé vraždy Alena Vitásková

Trefně napsáno a i když to není zrovna mega dílo ,tak za odvahu dávám 5

16.03.2018 5 z 5

Zápisky z lochu Zápisky z lochu Ken Kesey

Je to druhá kniha od tohoto autora ,kterou jsem četl a musím dat pět . Kniha je i pěkně zpracována a i ilustrace jsou pěkné !

02.03.2018 5 z 5

Pět stupňů připoutanosti – Toltécká moudrost pro moderní svět Pět stupňů připoutanosti – Toltécká moudrost pro moderní svět Don Miguel Ruiz (p)

Taťka velmi pěkné a syn lepší průměr pokud bych měl hodnotit .

11.02.2018 4 z 5

Moje levá noha Moje levá noha Christy Brown

Není co dodat - mohu se jen poklonit!

12.01.2018 5 z 5

Velké civilizace Velké civilizace Göran Burenhult

Perfektní kniha perfektně zpracována a přehledně napsáná.Pro milovníky starého Egypta a starověkých civilizaci přesně na míru.Jedna z nejlépe napsaných knih co jsem měl v ruce.

21.12.2017 5 z 5

O růžovém kocourovi O růžovém kocourovi Marie Tetourová

Kniha je hezká četl jsem ji teď 5 letemu a myslím ze se líbila.

08.12.2017 5 z 5

Jediné štěknutí Jediné štěknutí James Herriot (p)

Poutavý příběh pro děti . Mohu doporučit!

02.12.2017 5 z 5

Zákony života platné pro celý svět Zákony života platné pro celý svět John Templeton

Dobrá kniha kéž bychom se podle ní všichni řídili.

02.12.2017 5 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Velice zajímavá kniha a pohled na tuto problematiku .
Autismus je neprobádaná oblast a člověk opravdu zdaleka není schopen tuto problematiku zcela pochopit. A každý poznatek či dojem může být přínosem.

16.11.2017 5 z 5

Gobi. Poušť ve mně Gobi. Poušť ve mně Reinhold Messner

Mně se naopak líbila kniha z trochu jiného soudku.

25.10.2017 5 z 5

Psí život Psí život Peter Mayle

Super kniha pro špatnou náladu .

21.10.2017 5 z 5

Osamělost prvočísel Osamělost prvočísel Paolo Giordano

Super knížka a musím si znovu říct ,že právě těch pár sekund rozhoduje celý život . Jak ale obelstít tyto okamžiky rozhodnutí ,tak abychom se rozhodli ,jak máme ? Super knížka za mě 100%

21.09.2017 5 z 5

Čierna a strieborná Čierna a strieborná Paolo Giordano

Mám rád tohoto autora . Toto dílo sice není tak dobré jako kniha Tělo ,ale přesto musím uznat ,že Paolo má velmi osobitý styl a jeho vykreslení postav je velice precizní . Tato kniha není výjimkou spíš mě tolik nezaujala kvůli tématu než ,že by byla špatná. Přesto dávám 80%.

21.09.2017 5 z 5

Historie trestu smrti Historie trestu smrti Martin Monestier

Smrt byla vždy lákavým tématem a i když to není čtení na dobrou noc ,tak si mezi čtenáři najde mnoho fanoušků. Je to morbidní, ale pravdivě napsané a opravdu si zaslouží 5 hvězd. Lidská vynalézavost je opravdu velmi kreativní a ani v oblasti usmrcení a mučení tomu nebylo jinak.

17.09.2017 5 z 5

Váleční psi Váleční psi Greg Bear

Za mě 5 hvězdiček a těším se na druhý díl.

13.09.2017 5 z 5

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Pro mě super knížka ,vlastně první knížka od Coelho ,co mi sedla. Za mě 5x hvězdička

06.09.2017 5 z 5