Jarka 55 Jarka 55 komentáře u knih

Máma, táta, děti Máma, táta, děti Carin Gerhardsen

Ano souhlasím je to dobré už jsem se nemohl dočkat dalšího dílu.

01.06.2017 4 z 5

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Taková zajímavá detektivka ,která nejdříve začíná trochu mysticky, ale nakonec je to docela zajímavé čtení . Dobrá česká literatura.

01.06.2017 3 z 5

Nový svět Nový svět Shaun Tan

Krásná kniha ,vlastně tuto knížku miluji . A autora také . Miluji jeho nádherné kresby ,které vyjadřují příběh ,většinou bez žádného textu . Tato kniha byla první od tohoto autora,kterou jsem měl v ruce a dodnes ji mám v knihovně a rád se k ní vracím.

01.06.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Myslím holky ,že devět z deseti byste dokázaly napsat obdobnou ságu. Nač tolik poprasku?

13.07.2016

Zlatá liška Zlatá liška Wilbur Smith

Kniha se mne líbila a jsem rád za šťastný konec i když to někomu muže připadat supermanske. Nemám rád špatne konce . Dokonce , když to vím předem tak už knihu někdy ani nečtu. Mam rad knihy tohoto autora, ale také nemusím tolik politiky. Nic méně dávám plný počet.

25.02.2015 5 z 5

Feťák Feťák William Seward Burroughs

Kniha ukazuje přesně život drogově závislého.
Je to sice trochu o něčem jiném než dnes,protože dnes jsou jiné drogy s ještě větší závislostí než byly v době o které je kniha.
Doporučuji přečíst každému kdo by chtěl s drogou začít.J.

20.05.2013 4 z 5

Jedna vražda stačí Jedna vražda stačí Ivana Hutařová

Dobre se čte. Je to nenáročná kniha, ale chybi tomu stava.

04.03.2013

27.09.2019 5 z 5

Viz láska Viz láska David Grossman

neni co dodat...

07.07.2019 5 z 5

Absintová panna aneb smích pařížských kabaretu Absintová panna aneb smích pařížských kabaretu * antologie

Pekna kniha plna zajimavosti z pařizskych kabaretu doplnena dobovou malbou znamych maliru.

18.05.2019 5 z 5

Podivousek - Lapač písní Podivousek - Lapač písní Mira Bartók

Mohu jen doporučit.

10.01.2019 5 z 5

13. kmen 13. kmen Robert Liparulo

Nebylo to špatné ,myslim že si kniha zasluhuje vic hvezdiček.
Děj se mně libil .

21.11.2018 4 z 5

Zápas o evropskou nadvládu Zápas o evropskou nadvládu Brendan Simms

Zvaštní ,ač trochu jednosměrné pojednaní o tom ,jak se zmocnit vlády v Evropě.

05.10.2018 4 z 5

Lidé a dějiny: K roli osobnosti v historii v multidisciplinární perspektivě Lidé a dějiny: K roli osobnosti v historii v multidisciplinární perspektivě Miroslav Bárta

Jako vzdy davam pet hvezd za pana Bartu.

24.09.2018 5 z 5

Umění východní Asie Umění východní Asie Gabriele Fahr-Becker

Krasna kniha sice trochu tezsi,ale je tam vsechno!

04.08.2018 5 z 5

Povaha změny Povaha změny Miroslav Bárta

Tyto knihy si kupuji jen kvůli panu Bártovi jen me mrzí ,ze ho tam není tolik .
Stejne je to i u knih Kolaps a regenerace a dalších .

03.07.2018 5 z 5

Senzační sbírka zvířat doktora Proktora Senzační sbírka zvířat doktora Proktora Jo Nesbø

No jo v nejlepším by se asi mělo přestat .... poslední dvě knížky - to se nepovedlo.

26.05.2018

Z pekla Z pekla Alan Moore

Dnes jsem ji dočetl i a to bylo něco ,nádherné teď se vrhnu na Nikdykde ,ale pokud byste prosím někdo věděl o podobném komiksu ze stejného období prosím dejte mi vědět .
Nějak se nemohu odtrhnout od staré Anglie ,temných uliček a tajemna ,které do poslední chvíle přetrvává a bylo mi trochu líto ze je už konec . Dekuji za radu

29.04.2018