Jarka 55 Jarka 55 komentáře u knih

Zábava a slavnosti staré Prahy Zábava a slavnosti staré Prahy Zdeněk Míka

Super kniha s krásnými ilustracemi .

18.03.2019 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Super jako vždy

01.03.2019 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Moje první kniha od tohoto autora a byl jsem opravdu velmi příjemně překvapený .
Dobře napsáno a občas až dost ostrý ,ale takový už život je .
Těším se na další knhu od Dana .

28.07.2018

Boží blud Boží blud Richard Dawkins

Nemyslím si ,ze by mohla zdravá vira někomu ublížit a omezovat ho.
Cely život mi víra jen pomáhá a tak jako nemůže s určitostí nikdo říct ,ze Bůh je ,nemůže nikdo říct ,ze není . Dost omezené věřit v nějaký milionový vývoj z opičky. Docela tohoto pana lituji,protože musí být hrozné být přesvědčený ze po smrti nic není . A co třeba studie
pana Moodyho a ne jen jeho?Tato kniha je dle mého k ničemu .

16.05.2018

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Pro mě nejlepší kniha od tohoto autora a upozorňuji i na perfektní film. Je to bomba krasná ženská , charismatický podvodníček a nečekané zvraty. Za mě pět hvězdiček.

01.06.2017 5 z 5

1813: Válečný požár 1813: Válečný požár Sabine Ebert

Mně se moc líbilo ,jak autorka dosáhla obou věci najednou ,poučit čtenáře zajímavým způsobem o historii a k tomu vtáhnout do děje a musím říct ,že jsem od teto autorky takové dílo vůbec nečekala.

08.08.2016 5 z 5

Tolik štěstí najednou Tolik štěstí najednou Carl Hiaasen

Joo super kniha

23.09.2015 5 z 5

Rum Rum Charles A. Coulombe

Super kniha perfektní

02.09.2020 5 z 5

Nejzlejší zlokniha na světě Nejzlejší zlokniha na světě Magnus Myst

Prckovi se moc libila. (7let)

16.10.2019 5 z 5

Matka Matka Steinar Bragi (p)

Silný příběh dávám 5.

20.09.2019 5 z 5

Úsvit - Soumrak nosičů 1 Úsvit - Soumrak nosičů 1 Oliver Burian

nezajimave

13.06.2019 odpad!

Nejlepší díl serie.

20.05.2019 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Trochu jina káva než jeho prvni trilogie ,ale autor mě určitě nezklamal.

07.04.2019 5 z 5

Nové pohledy Nové pohledy Alastair Bonnett

Nádherná kniha perfektně zpracovaná!

14.03.2019 5 z 5

Filmová hvězda reálného socialismu Filmová hvězda reálného socialismu Lenka Kořínková

Kniha nebyla vubec zla. Vzpominka na dobu ,ktera pro mě znamenala hodně.

17.09.2018 4 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Buď to King ani nenapsal a nebo proste King není až zas takovej king . Slabé!
A ještě jedna věc ,poslední dobou mi připadá ,že filmy podle předlohy tohoto autora jsou mnohem lepší ,než sámotné knihy .

14.05.2018 2 z 5

Osud člověka Osud člověka Michail Alexandrovič Šolochov

Ano občas si člověk potřebuje připomenout co je to vlastně hrdinství a ze bez ohledu na to ,za jakou vlajkou stojíte ,tak tyto pojmy jako sebeobětování čest a vlastenectví jsou pojmy ,které už známe jen z filmu a knih . Žijeme si ty svoje životy ,neustále si na něco stezujeme a když se vrátíme o par desítek let do období buď válečného nebo období kdy museli obětovat něčí ruku aby se mohli najíst ... tak se musíme když nic jiného ,tak zamyslet ... hezké dílko .

17.04.2018

Solární baroni II - Příprava mé vraždy Solární baroni II - Příprava mé vraždy Alena Vitásková

Trefně napsáno a i když to není zrovna mega dílo ,tak za odvahu dávám 5

16.03.2018 5 z 5

Moje levá noha Moje levá noha Christy Brown

Není co dodat - mohu se jen poklonit!

12.01.2018 5 z 5

Historie trestu smrti Historie trestu smrti Martin Monestier

Smrt byla vždy lákavým tématem a i když to není čtení na dobrou noc ,tak si mezi čtenáři najde mnoho fanoušků. Je to morbidní, ale pravdivě napsané a opravdu si zaslouží 5 hvězd. Lidská vynalézavost je opravdu velmi kreativní a ani v oblasti usmrcení a mučení tomu nebylo jinak.

17.09.2017 5 z 5