jankasvanka jankasvanka komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Úžasná knížka, krásně napsaný příběh...

15.02.2022 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Skvělá kniha

23.12.2020 5 z 5

Černá vdova Černá vdova Markéta Harasimová

Tak to byl hodně silný příběh.Bylo hodně těžké knihu odložit a jít spát. Určitě si přečtu další knihy od této spisovatelky

01.09.2020 5 z 5

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

Spisovatelku a její knihy mám moc ráda.Opět mě kniha nezklamala,pěkně napsaný příběh ze života.

16.07.2020 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

celkem nudná kniha,čekala sem od ní víc..

03.09.2019 1 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Kniha je skvěle napsaná,napínavá až do konce.Do poslední kapitoly mě nenapadlo jak kniha dopadne.

09.05.2019 5 z 5

Tapetář Tapetář Ema Labudová

Snažila sem se hodně knihu přečíst, ale nedošla sem ani do poloviny. Tohle se fakt nedalo..... slátanina jak hrom.

30.03.2024

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Knížka mě vůbec nebavila.

25.04.2023 1 z 5

Cena mého života Cena mého života Tina Okpara

Brutální příběh..... až mi nebylo dobře. Je smutné že se takové strašné věci stále dějí

19.06.2022 5 z 5

Dobré úmysly Dobré úmysly Joy Fielding

Mě se kniha líbila,četla se moc dobře.

26.01.2020 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda....

09.01.2021 5 z 5

Cukr a sůl Cukr a sůl Táňa Keleová-Vasilková

Opět životní příběh který nezklame . Odpočinková četba, četla sem lepší knihy od této spisovatelky

27.08.2020 3 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

První kniha od této spisovatelky,a hodně mě bavila. Příběh ze života, napínavý , romantický a zároveň smutný. Těším se že si přečtu další knihu od této spisovatelky

12.08.2020 5 z 5

Kniha mě pobavila, několikrát sem se smála nahlas. Líbila se mi,jako relax doporučuji

09.06.2020 3 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Napínavý příběh až do samého konce. Těším se až si přečtu další knihu.

13.05.2020 5 z 5

Experiment Experiment Henry Denker

Na začátku sem myslela že ji ani nepřečtu. Nakonec i když knihy z lékařského prostředí nemusím mě to bavilo.

22.06.2021 4 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

Příběh ze života. Smutný a krásný zároveň. Neumím si takovou situaci představit. Moc mě to bavilo číst. Přečteno za jedno odpoledne.

22.05.2021 5 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Kniha není špatná, čekala sem dobrý triler takže moje hodnocení je nízké. Příběh se rozjel až od poloviny

25.07.2020 2 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

knihu sem si přečetla ze zvědavosti.Zpočátku sem si myslela že ji ani nedočtu ale nakonec mě příběh dvou mladých mužů celkem i bavil.Krásné bylo jak jejich vztah s láskou pochopil otec jednoho z nich.

03.09.2019 2 z 5

Září Září Rosamunde Pilcher

chvíli mi trvalo než sem se do knihy začetla.Hezká romantika,nebýt to do čtenářské výzvy asi bych si ji nikdy nepůjčila.Bavila mě,kdo má rád romantiku tak se bude líbit

14.06.2019 4 z 5