Janizoun Janizoun komentáře u knih

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Přečteno za dva dny. Pro mě velmi čtivé a zajímavé. Mám ráda thrillery, mám ráda sci-fi a tohle je jako "kinder vajíčko" - dva v jednom :-) Za mě velmi napínavý a skvělý thriller. Moc se mi to líbilo, přesto souhlasím s tím, že by se z toho dalo opravdu "vytěžit' ještě něco víc, tak dávám čtyři hvězdičky :-) Ta pomyslná "třešnička na dortu" mi tam schází :-) Určitě knihu doporučuji, ale nečekejte, že tato kniha bude jako byly "Frostovky", je to úplně něco jiného :-)

25.08.2022 4 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Tak tato kniha se mi líbila ještě víc než "Wolfovky" ( Hadrový panák...) Za mě má tento thriller vše co má mít, je skvělý a rovnou ho doporučuji.

25.08.2022 5 z 5

Hurvínkova nebesíčka Hurvínkova nebesíčka Denisa Kirschnerová

Vyrostla jsem na Hurvajsovi, v dětství jsem ho poslouchala na gramodeskách a milovala jsem všechny příběhy. Koupila jsem svým dětem tuto knihu a za mě trochu zklamání. Není špatná, ale z příběhu se dalo vytěžit víc a už to není co to bývalo. Hurvajs se přizpůsobuje nové době, aby "přežil", což je moc dobře, ale mně se líbil za pana Skupy a pana Kirschnera nějak víc. Ale já už začínám být pamětník :-) Hodnotím mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Dávám nakonec čtyři, je to Hurvajs :-)

25.08.2022 4 z 5

Čenda a spol. Čenda a spol. Vojtěch Steklač

Další mé oblíbené knížky z mládí, Bořík, Marek, Aleš, Mirek, Čenda, ty kluky a knížky "žeru" ještě dnes :-) A četla jsem je i svým dětem.
Pan Vojtěch Steklač a jeho knihy jsou další má srdeční záležitost. Doporučuji dospělým i dětem. Vždyť je to fajn a krásný počteníčko :-)

Boříkovy lapálie Boříkovy lapálie Vojtěch Steklač

Aleš & spol. Aleš & spol. Vojtěch Steklač

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Tato kniha se mi líbila, ale nemůžu říct, že by byla pro mě "top". Asi jsem od tohoto autora čekala víc. "Frostovky" patří podle mě do "první ligy" , tohle je takový průměr v tomto žánru, "druhá liga" :-) Za přečtení , ale určitě stojí :-)

23.08.2022 3 z 5

Zpěvník – Největší hity Zpěvník – Největší hity Zdeněk Svěrák

Jelikož miluji hudbu, hraji na kytaru a zpívám dětem, tak oceňuji všechny zpěvníky co za to stojí. A tento zpěvník je skvělý a díky za něj. Obsahuje spoustu krásných písniček i s akordy. Doporučuji všem, hudba je radost ;-)

Erebus - Příběh ztracené lodi Erebus - Příběh ztracené lodi Michael Palin

Moc krásná kniha, prostě nádhera. Čte se jedním dechem. Je to historie. A kdo nemá rád "historii" a má rád třeba "Vernerovky", bude se i jemu určitě tato kniha líbit . Za mě určitě doporučuji všem, páč mně se líbí, historie i "Vernerovky" :-)

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Tak tento spisovatel mě mile překvapil a všechny tři "Frostovky" jsem četla jedním dechem. A musela jsem si je pořídit i do své knihovny :-) Knihy se moc líbily i mé mamce a ta je náročný čtenář :-)
Po delší době krása v tomto žánru. Doporučuji nejen tuto knihu, ale i další díly. Nezklamala mě ani jedna ze tří knih. Za mě super.

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Tak tyto knihy jsou příjemné čtení pro ženy.
Přečetla jsem všechny tři díly a vlastním je i ve své knihovně, protože se mi líbily. Je pravda, že je to "pohádkové čtení", ale upřímně, která žena by tu svou "pohádku lásky" nechtěla zažít ;-) Za mě doporučuji.

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Dobrodružství včelky Máji Dobrodružství včelky Máji Waldemar Bonsels

Tak od této knihy, jsem očekávala víc. Styl psaní mi nevyhovoval, nebo spíš nevyhovuje dětem. Některé příběhy divně zformulované, nevím... Málokdy to mohu říct, ale tentokrát seriál překonal knihu. Škoda.

21.08.2022 3 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

Krásná knížka, která se četla jedním dechem a rozbrečela mě. Četla jsem i od autorky "Červený adresář" a ten se mého srdíčka dotkl mnohem více, ale i tato krásná kniha si zaslouží ocenit, za mě má také pět hvězdiček. Mně líbilo :-)

21.08.2022 5 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Nádhera i po X letech. Moje další srdcovka a oblíbený spisovatel. Mám ráda všechny knihy od tohoto autora. V mém mládí jsem četla spoustu krásných knih, které jsou krásné dodnes. Četba pro všechny, pro mládež, pro dospělé, pro všechny generace. Doporučuji všem, koho se tato četba zatím nedotkla. Je to skvělá kniha, skvělý autor.

21.08.2022

Cesta kolem světa za osmdesát dní Cesta kolem světa za osmdesát dní Jules Verne

Můj obrovský oblíbenec Jules Verne. Ačkoliv jsem žena, miluju všechny "Verneovky". Vyrostla jsem na nich a jsou má "srdcovka". Jako holka jsem "hltala" stránku za stránkou a nedávno jsem zrovna po letech tuto knížku opět četla a nic se u mě nezměnilo, "hltala" jsem jí jako zamlada :-) Filmy jsou povedené, krásné, ale knihy mají své kouzlo... ;-)

19.08.2022 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Tak tyto knihy jsou opravdu "oddechovky", ale sdílím stejný názor, je to lepší než slavných "Padesát odstínu šedi..." A opravdu čekáte co bude dál, tak šáhnete po dalších dílech :-) Podruhé to číst nebudu :-)

19.08.2022 3 z 5