Janis97 Janis97 komentáře u knih

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

Ani tentokrát mě autorka nezklamala. Zatím nejnapínavější díl!! Nemohla jsem se odtrhnout.

29.01.2018 5 z 5

Druhý břeh Druhý břeh Hana Marie Körnerová (p)

Opět přečteno jedním dechem ☺ tato série mě neskutečně baví.

23.01.2018 5 z 5

Třetí přístav Třetí přístav Hana Marie Körnerová (p)

Čtivé,napínavé,moc krásně napsané :)

14.01.2018 5 z 5

Tak pravil hlemýžď Tak pravil hlemýžď Stephen Clarke

Já bohužel nedocetla, dolouskala jsem se asi do poloviny a pak jsem odkládala,s tím že mi tato kniha nic nedá, žádný příběh to nemělo. Snad jen pokusy o humor zaměřený na Francii, u kterých jsem se asi ani nebavila.

11.10.2017 odpad!

Zvěrolékař a spol. Zvěrolékař a spol. Luke Gamble

Jelikož jsem po střední veterině, tak to bylo suprové osvěžení některých znalostí. Přečteno jedním dechem :) Vtipné, místy napínavé historky z ordinace i z terénu, které pobaví. Na druhou stranu chápu, že kdo se v této oblasti vůbec nepohybuje, nemusel úplně všemu rozumět.

02.08.2017 5 z 5

Astrid Lindgrenová - Válečné deníky 1939-1945 Astrid Lindgrenová - Válečné deníky 1939-1945 Astrid Lindgren

Strašně jsem se těšila až se do ní pustím, ale nakonec trochu zklamání, zároveň jsem se bála co se dočtu, jelikož z tohoto období mám poněkud deprese, hlavně co se týče holocaustu. Hodně stránek s fotografiemi, s výstřižky z novin, které ale nejsou přeložené :-/ Kniha je hezky zpracovaná, ale samotný text mě nezaujal.

02.08.2017 4 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Kniha na jedno odpoledne, ani ne. Krásně ilustrovaná, ale jinak asi nejdivnější příběh, jestli se tomu tak dá vůbec říkat, jaký jsem četla. Ale proč ne :) P.S. takový problém s nespavostí bych chtěla jednou zažít. :D

02.08.2017 2 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Nenáročná romanťárna :-) láska, víno.. člověk by se tam úplně viděl. Bavilo mě to,ale znovu bych nečetla. Je to taková oddechovka ideálně se skleničkou vína. Od začátku mi bylo jasné jak to dopadne, nadruhou stranu se člověk dozví něco o sklizni i výrobě vína :-)

12.07.2017 3 z 5