Janík511 Janík511 komentáře u knih

Naposledy viděná Naposledy viděná Nina Laurin

Parádní jízda od začátku do konce. Styl autorky podobný jako u knih Nejsem živá, Nejsem mrtvá. Knihu jsem si neuvěřitelně užila a musela dnes dočíst. Palec nahoru, tohle se povedlo!!

22.08.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Půlka trochu nuda, pak se děj trochu rozjel a ten konec? Umřela? Spousta nereálných až komických zvratů za jeden večer. Takový konec jsem ale opravdu nečekala. Dám si od autorky chvíli pauzu než se pustím na další její knihu.

14.08.2020 4 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Ze začátku jsem byla nadšená, ale postupně se děj zvrhl na něco nereálného a těžko uvěřitelného. Asi jsem čekala trochu něco jiného. Nevadí, prozatím mi to stačilo a další díly nechám být. Těžko se dá uvěřit hybernaci a posunu o stovky let dopředu a navíc běhajícím pololidem s vraždícími úmysly.

26.07.2020 3 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Za konec dávám nakonec plný počet hvězdiček, jinak 4 by asi stačilo. První díl se mi přece líbil více, přesto si s odstupem času přečtu ráda i trojku. Jedná se o jednu z těch lepších detektivních sérii, kterou jsem četla.

19.05.2020 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Romantika jak má být. Tuhle autorku mám ráda, když si potřebuji pročistit hlavu. Jednoduchý příběh o tvrdohlavém chlapovi, co odmítal lásku. Na odlehčení pěkná pohádka.

20.03.2020 5 z 5

Probuzení Probuzení Amanda Stevens

Dočteno a už teď mi je smutno, že vše jednou končí. Knihu jsem přečetla jedním dechem a těšila se neuvěřitelně na závěr, jak to celé dopadne. Každopádně jsem byla spokojená a k celé sérii bych se jednou chtěla opět vrátit a znova si ji vychutnat. Po delší době série, která mě nutila číst jednu knihu za druhou bez přestávky. Možná jsem trochu čekala více romantiky na konec, ale nevadí, třeba se dočkáme v budoucnu ještě nějakého dalšího dílu!

10.02.2020 5 z 5

Křídla ve větru Křídla ve větru Sue Monk Kidd

Kniha si právem zaslouží plný počet hvězdiček. Krásný příběh o neobyčejném přátelství. Odolávala jsem, ale jsem ráda, že jsem ji četla.

24.01.2020 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Ne, ne a ne. Tohle byl omyl, dočetla jsem z povinnosti, abych neodložila v půlce, ale vůbec mě to nebavilo. Nechápu, jak kniha může mít takové hodnocení. Maya mi byla vysloveně protivná a jako předčasně vyspělá intrikánka nevěrohodná. Přitom anotace vypadala slibně.....

21.01.2020 2 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

I přes nepříliš vysoké hodnocení má kniha spád, čte se dobře. Konec jsem četla s očekáváním, jak to celé dopadne a nechyběla i romantická tečka na závěr.

13.12.2019 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Trochu slabší děj, místy jsem se nudila. Vydržela jsem ale dočíst a až posledních několik desítek stran mělo spád. Znova číst ale nebudu. Sama v černém lese se mi četla dobře.

22.11.2019 3 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

První třetina nic moc, musela jsem se celkem ke čtení nutit. Pak už mě děj vtáhl do sebe a musela jsem ji za víkend dočíst. Rozhodně se vyplatí knihu dočíst do konce a zjistit, jak to s dětmi dopadlo.

10.11.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Líbila se, opravdu moc povedená kniha. Četla se dobře, měla krátké kapitoly a krimi zápletka měla hlavu a patu. Od této autorky si přečtu určitě i další díl, vzbudila ve mě zájem o její tvorbu. Pro mě rozhodně lepší čtení nežli Marsons...

08.11.2019 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Coben opět nezklamal, byla to jedna velká jízda.

09.10.2019 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Dočteno. Četla se dobře, ale že bych z ní byla vysloveně nadšená, bohužel ne. Kdybych si přečetla začátek a konec, vím asi vše a zbytek tak nějak jenom plynul. Druhý díl zatím číst nebudu.

21.08.2019 3 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Nedocteno, před půlkou jsem to vzdala. Tohle fakt omyl a ztráta času.

28.07.2019 odpad!

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

Dočteno a jedním slovem uffff. Třetina knihy jen tak zvolna plynula a poslední část byla opravdu hodně vydařená, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Určitě stojí za přečtení. Za mě hodně povedená.

14.05.2019 5 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Jedním slovem - pohodová.

25.02.2019

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Nebavila, odložila jsem.

29.03.2024

Botanik Botanik M.W. Craven

Zase jednou dobrá kniha. Konec trochu slabší, čekala jsem větší terno, ale čtiva teda byla. Takhle série stojí za přečtení a uvidíme, kdy vyjde další díl.

09.01.2024 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Taková jednohubka na pár dní. Konec už byl hodně nereálný, pan dokonalý ve všech ohledech už mi trochu i lezl na nervy a proto hodnotím jen průměrně. Kniha se čte dobře a rychle, ale v hlavě dlouho nezůstane.

29.12.2023 3 z 5