Janík511 Janík511 komentáře u knih

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Jednohubka na dva dny, která je vtipná a oddechová zároveň. Uwe je sympaťák a jeho výbavu jistě každá žena ocení :-). Takže jsem spokojená, přesně něco takového jsem teď teď potřebovala.

21.11.2020 5 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Krásný, dojemný příběh o lásce, oddanosti a rodinných hodnotách napříč generacemi. Kniha se mi velmi líbila, konec byl hodně růžový, ale to se dalo čekat.

02.11.2020 5 z 5

Oběť Oběť James Carol

Velmi čtivá kniha bez zbytečné omáčky kolem s přiměřeným počtem stran. Za mě ano, takhle to má být.

15.07.2020 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Moje třetí kniha od Cobena a tentokrát se mi nelíbila. Za druhou půlku dávám nakonec 3 hvězdičky, jinak jsem měla po prvních 100 stránkách chuť knihu odložit. Dám si na zlepšení chutě něco jiného. Tohle mě vůbec nebavilo.

22.03.2020 3 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

To byla romantika až za hrob. Jen škoda, že tam nebyla žádná erotika a sladký epilog na konci. Jako oddechové čtení hodnotím pozitivně a dávám plný počet hvězdiček.

25.02.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

A líbila se mi. Konec mohl být trošičku lepší, ale netušila jsem, kdo má všechny ty oběti na svědomí. Nakonec nikdo neměl svědomí čisté a spousta věcí zůstala pod pokličkou, jak to asi mělo být. Na prvotinu velmi povedené a jen tak dále.

25.11.2019 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Pěkné čtivo, nemohla jsem se odtrhnout. Vraha jsem nepoznala a o to více byla překvapená.

31.07.2023 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Námět dobrý, ale zpracování trochu horší. Druhá kniha od Bjorka, ale nějak mi nesedí. Ještě zkusím Clonu a už s ním končím. Mia a její chlast a stavy spíše knize škodí, občas mi přišla dost mentální. Určitě se z knihy dalo vytěžit daleko více.

25.05.2023 4 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Četla se dobře, konec překvapivý

03.03.2023 4 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Výtečné, těším se na další díl.

08.10.2022 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

I tato série je velmi dobrá a budu čekat další díl.

22.07.2022 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Tess opět nezklamala. Od děje jsem se nemohla odtrhnout. Pro mě je a bude zárukou kvalitní četby.

08.01.2022 5 z 5

Faleš Faleš Sibel Hodge

Napínavé až do konce.

27.09.2021 5 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Parádní kniha. Nemohla jsem se odtrhnout navzdory nízkému hodnocení. Konec tolik nepřekvapil, ale byla jsem zvědavá, jak to celé vlastně bylo. Teď už vím.

30.08.2021 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Další napínavá kniha od zajímavého autora. Příběh trochu jednodušší oproti jeho další u nás vyšlé knize, ale já si příběh užila. Autor píše čtivě, takže i jednodušší příběh se mi líbí. Každopádně vraha jsem tušila už od půlky knihy.

18.05.2021 4 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Krásný az příliš dokonalý příběh, který není vůbec reálný. Knize neubírám na čtivosti, já si ji na poklidných vlnách užívala a nic dramatického kniha nenabízela. Prostě taková letní oddychovka s krásnou obálkou.

27.04.2021 4 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Měla jsem taková očekávání od knihy s Penelopem a Colinem a tak málo jsem dostala. Děj neskutečně nudný a prakticky o ničem. Nebyla jsem ani za mák spokojená a říkala si, jestli tohle opravdu myslí autorka vážně? Myslela...

28.03.2021 3 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Dala jsem si přestávku mezi Nočním ptakem a tímto dílem. Musím ovšem opět říci, že ani tento díl mě neuchvátil. Děj neskutečně jalový, Frost opět naivní chlap a ještě ke všemu aby mohl dobře spát, tak nechá pustit sériového vraha na svobodu. Divím se, že mohl klidně spát se dvěma zbytečnými vraždami na krku jen proto, že udělal správnou věc. Tohle opravdu nepochopím a zabilo to celý děj knihy. Knize neubírám čtivost, ale četla jsem od autora už druhou knihu a opět zklamání, takže Klikatou cestu vřele vynechávám.

25.02.2021 3 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Jedna velká romantika se sladkou tečkou na konci. Hrdinka mi přišla až zbytečně podrážděna a nedůvěřivá, zato Andrew si získal mé srdce. Byl mi neskutečně sympatický. Jen konec mi přišel už trochu moc, nevěřím, že by se vzdal tak lehko své luxusní restaurace a života v Bostonu.

17.10.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

S velkým očekáváním jsem dočetla knihu, ale všeobecné nadšení tímto autorem nějak nesdílím. Děj takový nijaký, ani mě pořádně nezaujal. Tahle kniha rozhodně nedosahuje kvalit mé oblíbené autorky Tess Gerritsen, to je teprve pořádný nářez!! Zkusím ještě jeho druhou sérii, ale jsem zklamaná, na 300 stranách se toho fakt moc nedělo a konec už nic nezachránil.

02.09.2020 3 z 5