JaneSour JaneSour komentáře u knih

Tři minuty do soudného dne Tři minuty do soudného dne Joe Navarro

O knize jsem se dozvedela z rozhovoru s Joe Navarrem v Hyde Park na CT. Rozhovor me naprosto nadchnul.
Kniha za me byla o trosicku mene zajimava, nez byl rozhovor, kde prave Joe Navarro vypravel o teto knize. Nevim, jestli to bylo tim, ze jsem v podstate kostru knihy jiz znala.

05.08.2023 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Rachel Caine (p)

Naprosto skvela serie knih. Nemam co dodat ani k posledni. Naprosto bozi, ctiva. Mrzi me, ze od teto autorky si zadnou dalsi knihu nebo pokracovani teto serie neprectu.

05.08.2023 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Knihy o Cormoranu Strikovi a Robin jsou naprosto skvele. Nemam co vytknout.

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tato serie knih je naprosto uzasna a zatim posledni dil teto rady je stejne skvely, propracovany, ctivy, napinavy, proste bozi.
Vysetrovatelka Erice Fosterova se mi dostala pod kuzi. Rada bych si s ni prozila dalsi napinavou knihu.

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Kniha mi prisla lehce nad prumerem. Byla sice v urcitym pasazich dost napinava, ale bohuzel v nekterych castech jsem se trochu nudila. Kniha Seznam hostu mi prisla lepsi.

05.08.2023 3 z 5

Hunger Games 1–3 (box) Hunger Games 1–3 (box) Suzanne Collins

Pred serii knih jsem nekolikrat videla filmy. Musim rici, ze kniha byla naprosto stejna jako filmy. Napinava, nemela hlucha mista. Vetsinou je kniha lepsi nez film. Ale u teto serie mi to prijde nastejno. :)

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Z teto knihy mam smisene pocity. Polovina knihy se mi libila a z druhe casti jsem byla lehce rozpacita. Byla vlekla a konec me nijak neoslnil.

05.08.2023 3 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Tato kniha me naprosto nadchla. Vetsinove ctu jine zanry, ale diky doporuceni a hodnoceni zde jsem si ji precetla.

04.08.2023 5 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Zacatek knihy nebyl spatny, ale zbytek byl fakt o nicem. Knihu jsem precetla jen ze slusnosti.

04.08.2023 2 z 5